Перейти до змісту

Концертний тур "ОЕ"!


emelka

Рекомендовані повідомлення

Если на 21, да еще и опоздают, то во сколько-же закончится концерт. Был в Тернополе осенью, тоже не сильно вовремя начался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

подібні заходи ніколи вчасно не починаються, так шо тут нічого дивного нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так концерт на 20-00 или на 21-00? На билетиках 20-00 а в фейсбуке на оффстраничке О.Е. написано, что мероприятие изменено на 21-00.

Вони собі офіційно годину на запізнення "забили" ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враження ????

На колір і смак - фломастери різні :)

Суперечливі враження почула від знайомих: одні у захваті, іншим - так собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було круто... Вживу співав круто і завжди вживу сприймається ефектніше! Як гурман українського року можу поставити оцінку 90/100 ) В загальному СУПЕР)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є шаленою фанаткою "Океанів", але мені сподобалось. Атмосфера була - супер! Перед концертом були сумніви на рахунок формату, бо ж голос в нього не "стадіонний". Сумніви розвіялись - концерт був шикарний!

ЗІ: laska, будеш багатою :) Не впізнала тебе спочатку :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враження ????

На колір і смак - фломастери різні :)

Суперечливі враження почула від знайомих: одні у захваті, іншим - так собі

Цікаво почути тих кому "так собі"... Така шалена атмосфера, коли стадіон просто розриває від драйву, коли весь натовп співає пісню в одному пориві це ж мега!!!!! як може бути "ТАК СОБІ"??????? але хоча ні... біля мене стояла одна така мамзель (доречі у фан-зоні) і весь час кривилась - то їй на ноги наступають, то скачуть біля неї, то штовхають :_31: але навкруг всі чхати хотіли бо були настроєні на отримааня кайфу що і отримали ЗПОВНА. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто теоретично, який колектив зібрав би цілий стадіон лучан ? (дивився відео на однокласниках - жиденько було ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто теоретично, який колектив зібрав би цілий стадіон лучан ? (дивився відео на однокласниках - жиденько було ...)

На данный момент ни один укр. коллектив не соберет целый стадион, если не О.Е. то кто? Вот я и удивился что народу было не очень много, на трибунах вообще активности не видел, сидели себе....

свой билет в 1-у фан зону я купил в толпе за пол часа до начала концерта =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто теоретично, який колектив зібрав би цілий стадіон лучан ? (дивився відео на однокласниках - жиденько було ...)

Іво Бобул
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато залежить ще і від вартості квитків. В Луцьку в усякому випадку. Стадіон збере будь-який відомий виконавець якщо концерт буде безкоштовним. Ну або квиток буде 20-30грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато залежить ще і від вартості квитків. В Луцьку в усякому випадку. Стадіон збере будь-який відомий виконавець якщо концерт буде безкоштовним. Ну або квиток буде 20-30грн :)

Земфира

Ария

ДДТ

и т.д.

нашого стадиона мало було б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато залежить ще і від вартості квитків. В Луцьку в усякому випадку. Стадіон збере будь-який відомий виконавець якщо концерт буде безкоштовним. Ну або квиток буде 20-30грн :)

Эх, ну понятно, но имхо и 125-180 грн за О.Е. адекватная цена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Земфира

Ария

ДДТ

и т.д.

нашого стадиона мало було б

Мова йшла про українська колективи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На данный момент ни один укр. коллектив не соберет целый стадион, если не О.Е. то кто?

сміщьные вы.

Кому оно надо, для начала, кроме "ОЭ" и Светланы Лободы?

Давайте "Бумбокс" пригласим и посмотрим, когда закончатся билеты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Земфира

Ария

ДДТ

и т.д.

нашого стадиона мало було б

Мова йшла про українська колективи

я думаю той самий Скрипка з "Воплі Водоплясова" міг би зібрати стадіон..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю той самий Скрипка з "Воплі Водоплясова" міг би зібрати стадіон..

Скажем чесно, на сьогодняшній день зібрати цілий луцький стадіон можуть виключно Свідки Єгови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Регіони" можуть зібрати будь-який стадіон

В програмі - вчительські хіти "Не дам зп" та "Оголошу догану" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я досі відходжу, так накричалась і наскакалась, :0155: що горло заклало і з температурою.

Хоч я і не в захваті від останнього альбому, але живий звук, атмосфера, світло, старі пісні, темперамент хлопців, запальна аудиторія зривали з місць.

Та і не пам'ятаю я, щоб в Луцьку вони виходили аж три рази на біс.

Лучани чудово приймали ОЕ. Звернула увагу на широку вікову аудиторію, від дітей до пенсіонерів. А скільки народу, як голубів, сиділо на даху 9-поверхівки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернула увагу на широку вікову аудиторію, від дітей до пенсіонерів. А скільки народу, як голубів, сиділо на даху 9-поверхівки

Я думаю, це якраз той концерт, на який варто брати з собою дітей.., бо те, що я бачила на святі морозива (як дітям зносить голову від того ПСА), це щось страшне, волосся дибки стає.

Концерт драйвовий, варто було б зразу починати з набісу, а то початок був слабенький(Поспіваємо?? Ну.., давайте,.. поспіваємо). Хоча все, напевне, залежить від публіки, яка віддача залу, так і пре музикантів (умудрились навіть розкрутити Славка на стриптиз!!))). Гітаристи порвали, дали трохи року, молодці!!! Було соромно за людей, які після останньої пісні розвернулись задом - і на вихід.. ЖАХ. Пам'ятаю, таке і на Бумбокс було в Промені, не було перед ким співати на біс. Ідуть на концерт з виглядом: "Я заплатив, хай відпрацьовує". Для чого йти?

P.S. Теж вхрипла. Нічого, мине))) А от приємні враження від виступу залишаться надовго!!!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...