Перейти до змісту

Концертний тур "ОЕ"!


emelka

Рекомендовані повідомлення

глянувши по коментарях, можна зауважити, що більшість з тих, хто дуже в захваті - особи жіночої статі. хоча це і не дивно, бо жанр такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

olun4ik, на рахунок "після останньої пісні розвернулись і пішли" - це ви даремно. Люди приїхали з усієї області. Ківерчани, наприклад, запізнювались на останній автобус, багато хто не хотів з натовпом виходити. Думаю в інших теж була поважна причина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сказав, шо це саме поп-рок. Є елементи інді, альтернативного року, рок-н-ролу. В британії, можливо, їх би ще віднесли до брит-попу. Пісні пишуть самі, ніколи не грають під фонограму, навіть коли їх запросили на "Вечірній квартал", вони і там зіграли вживу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я й не казав, що поп-рок виконується під фанєру і пісні всі не власного виробництва.

Не чистий поп-рок - згоден. Але це поп-рок (хай і з елементами всіляких інді, рок-н-ролу і т.д. і т.п.

В тему - http://uk.wikipedia.org/wiki/Поп-рок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кожного своя думка, але я би відніс їх швидше до року, ніж поп-року)

Ну але з тим, шо музика спрямована більше на жіночу аудиторію і подобається більше їм, я зовсім не згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глянувши по коментарях, можна зауважити, що більшість з тих, хто дуже в захваті - особи жіночої статі. хоча це і не дивно, бо жанр такий.

Та ладно, не всі хлопці признаються)

У кожного своя думка, але я би відніс їх швидше до року, ніж поп-року)

Ну але з тим, шо музика спрямована більше на жіночу аудиторію і подобається більше їм, я зовсім не згоден

Останні альбоми це самий звичайнісінький поп-рок!!!!Хоча зараз цих напрямків року стільки напридумували, що можна загубитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leksa, я не говорю про останній альбом, а про гурт взагалі! В якому стилі вони грають потрібно оцінювати по першим альбомам, а вони там і близько не попсові.

"Наши песни, альбомы сильно отличаются друг от друга, и мы всегда будем такими...В этом и есть стиль «ОЕ» — постоянно менять стили." (С. Вакарчук)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leksa, я не говорю про останній альбом, а про гурт взагалі! В якому стилі вони грають потрібно оцінювати по першим альбомам, а вони там і близько не попсові.

"Наши песни, альбомы сильно отличаются друг от друга, и мы всегда будем такими...В этом и есть стиль «ОЕ» — постоянно менять стили." (С. Вакарчук)

про стиль треба оцінювати по альбомам, по усім альбомам.

а перші альбоми в них справді були не попсові. і як на мене з роками вони стають більш ліричні (хоча це для всіх гуртів характерно)

а стилі таки вони міняють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leksa, я не говорю про останній альбом, а про гурт взагалі! В якому стилі вони грають потрібно оцінювати по першим альбомам, а вони там і близько не попсові.

"Наши песни, альбомы сильно отличаются друг от друга, и мы всегда будем такими...В этом и есть стиль «ОЕ» — постоянно менять стили." (С. Вакарчук)

Це було б правильно у випадку, якби вони виконували виключно старі пісні.

І, до речі, перші альбоми (по Глорію включно) мені більше подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було б правильно у випадку, якби вони виконували виключно старі пісні.

І, до речі, перші альбоми (по Глорію включно) мені більше подобаються.

я думаю багато кому перші альбоми більше подобаються. вони менш депресивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та усім перші їх альбоми кращі, хоча в останніх як мінімум 3-4 пісні з кожного альбому мені дуже побоється. А платівки Модель і Суперсиметрія я вважаю найкращими українськими альбомами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моїй "Волзі" подобається пісня "911" - особливо та частина де "налий бензину й кави..." :)

А взагалі я згоден - "Модель", "Суперсиметрія" і, як на мене, "Міра" - наразі певно найкращі як альбоми гурту вцілому. Хоча дійсно - в кожному альбомі є та річ, яка зачепить. Ое - молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чистий поп-рок - згоден. Але це поп-рок (хай і з елементами всіляких інді, рок-н-ролу і т.д. і т.п. В тему - http://uk.wikipedia.org/wiki/Поп-рок

А чому ж полінились і тут перечитати? Ваша улюблена Вікі ідентифікує їх, як "культовий український рок-гурт". То шо це не хард-рок, то це точно. Як вас послухати, то і Scorpions(хард рок/хеві метал) за їх необачні ліричні слухабельні хіти типу White dove, You and I, Wind of change теж варто віднести до попси!!??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ж полінились і тут перечитати? Ваша улюблена Вікі ідентифікує їх, як "культовий українськийрок-гурт". То шо це не хард-рок, то це точно. Як вас послухати, то і Scorpions(хард рок/хеві метал) за їх необачні ліричні слухабельні хіти типу White dove, You and I, Wind of change теж варто віднести до попси!!??

нічого я не полінився. це теж читав. розрізняйте поняття "попса", "поп" і "поп-рок"!

попса - це всі оці фабриканти разом з Лободою, Віагрою, Могилевською і їм подібним.

поп - це Майкл Джексон, Мадонна, Газманов, Меладзе, Івасюк, Ротару, Пономарьов.

поп-рок - це ОЕ (пізній), С.К.А.Й, Авріл Лавін, Друга Ріка, Бумбокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

визначення стилю музики така тонка матерія що доволі часто самі музиканти не відають що вони грають, або дивуються що їм приписують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...