Перейти до змісту

скарга на продавця Tyson


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

А що там на Щорса за духовні браття?

що по ніку і по фото під ніком ТС важко здогадатися :)?

Вони мені нічого не говорять ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна і адекватна людина ТС. КОлись бачились вживу теж щось купував в мене.

Taxist якщо вже судиш по ніку і аватарці, то про тебе можна зробити такий висновок. Ти таксист. А так як ти пишеш, то водиш ти хрєновато. А пости пишеш під час їзди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна і адекватна людина ТС. КОлись бачились вживу теж щось купував в мене.

Taxist якщо вже судиш по ніку і аватарці, то про тебе можна зробити такий висновок. Ти таксист. А так як ти пишеш, то водиш ти хрєновато. А пости пишеш під час їзди

Ти не зрозумів суті))

Може він як і людина цілком нормальний!!!

Но він тут на сайті пропагує кришнаїзм і т.д. а це дуже високо духовні і філософські люди, а він ось такими скаргами паклюжить їх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Духовність то одне, а щоб жити треба гроші, які мабуть йому з неба не падають.

Головна помилка ТС, що він відразу не перевірив все ще в жовтні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там на Щорса за духовні браття?

що по ніку і по фото під ніком ТС важко здогадатися :)?

Тобі не варто називати людей "хренами" яких не знаєш. Також знаю Захара лише з позитивних сторін. Не в його життєвих принципах обманювати чи дурити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Духовність то одне, а щоб жити треба гроші, які мабуть йому з неба не падають.

Головна помилка ТС, що він відразу не перевірив все ще в жовтні.

О це вже ближче)

Тому хай не пропагує він кришнаїзм тут, не пише пости про різні духовні курси і т.д. і живе як пересічний громадянин і все гуд, а то просто матеріальні ціності і духовність не поєднується.

Тобі не варто називати людей "хренами" яких не знаєш. Також знаю Захара лише з позитивних сторін. Не в його життєвих принципах обманювати чи дурити.

це не я, це адміністрація борди так придумала називати юзерів, при досягнені -50 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, хто у цій ситуації правий, а хто ні.

Але навіщо до побутового конфлікту приплітати релігію? Якщо ви, скажімо, екстрасенс, тоді без питань.

Проте у абсолютної більшості людей відсутня здатність читати думки. То чому ви впевнені, що хтось у конкретній побутовій ситуації керувався саме релігійними мотивами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двоє пішли у РО за "разжиганіє" на грунті релігійної приналежності користувачів.

Нагадую: ображати інших на форумі - погано, ображати інших, підкреслюючи, що вони євреї/баптисти/кришнаіти/негри/інваліди - дуже погано, дуже-дуже! І навіть виходить за рамки правил форуму аж до переслідування законом

Згідно зі статею 161 Кримінального кодексу України, «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі.... і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так як ти пишеш, то водиш ти хрєновато. А пости пишеш під час їзди

Мало того, читаючи пости таксиста в різних темах складається враження що пропустив сенсаційну новину про знайденого на закинутому АТП "человеческого детеныша" вихованого зграєю диких піскоструйок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разболтовка 4*100 обычно стает на Вазы с натягой и в основном только на перед.

Ставить такое на свое авто - это либо понт (действительно красивые диски) либо самоубийца.

Как правило ЕТ на таких дисках с ВАЗ-ом не совпадает - поэтому задние тормозные барабаны, как правило, зажимает при установке на попу (поэтому только перед ВАЗ-а - с опасностью перетереть тормозную трубку на суппорте или вырвать ослабленный диск на скорости.

Также может не совпадать посадочное отверстие ступиц. Могут отсутствовать отверстия под направляющие.

Поэтому выкладывать картинку 9-ки с (возможно) разболтовкой 4*100 не указав других параметров и при этом утверждать покупателю, что на 4*100 ездят ВАЗ-ы - и данный диск ему подходит - не корректно.

Не занешь - скажи "не знаю, смотри сам", сказал "подойдет" - не подошло - отдай деньги.

Почему все накинулись на ТС за сроки. Он же явно указал - НЕ БЫЛО СВЯЗИ С продавцом (в посте четко указано: отримавши.... виявилось, не відповідає в приват), а теперь терпение лопнуло и вылилось в данную тему.

Сталкивался с ТС при покупках - адекватный, нормальный человек.

По ценам и товарам продавца (которые ранее продавались и я попадал на темы) - можно сказать следующее - отчасти цены не адекватны с реалиями, иногда описание говорит о том, что он совершенно не знает что продает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав таку можливІсть купити майже за халяву диски від VW титанові прийшлось трохи над ними попрацювати на координатці на Дубнівській там був РМЦ Електроапаратногозаводу, після вдалого доопрацювання тримав на літню гуму.

Використовував як на передніх так і на задніх колесах класичного Ваза, після продажу останнього все продалося в комплекті...

Порада ТС коли купуєте товар запитуйте що купуєте, повний опис фото і розміри як у Вашому випадку, а Ви купили кота в мішку і відразу потрібно було звернутися до Продавця любим способом чи по тел чи в ПП з умовою про повернення товару.

P.S. В даному випадку ціна немаленька то при порядності Продавця можливо було б і домовитися про повернення.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив в нього через об'яву на борді докатку,в приватному листуванні запитав чи підійде докатка на вказану модель машини.Продавець відповів,що підійде.Оскільки продавець знаходився у Володимирі-Волинському, обмін гроші-товар зробили через третю особу. Але отримавши докатку вияснилось,що на мою машину вона не стає. За збігом обставин його телефон в мене в контахтах не зберігся,але він був вказаний в переписці,та продавець видалив це повідомлення.

В приват на запити не відповідає.Що наводить на думки про сплановану оману.

Якщо це не так,прошу продавця відгукнутись і повернути кошти.

Не правда.Ця докатка 4х100 з фольсвагена придбана покупцем ще в листопаді підходить на автомобіль покупця.

Ні,неправда!!!

З недавньої розмови з продавцем:"Сходи до токаря,він тобі доробить або сам візьми дрельку і просверли потрібні дірки або відкрути шпильки і все стане".

Все добре,тільки про такі додєлкі потрібно говорити до продажу,а не після.Боя не платив гроші за неповноцінний товар.

Крім того,шановний, я казав,що питання не в грошах,а в прямоті і чесності,хоча грошима я не какаю і лишніх в мене немає.

Порада ТС коли купуєте товар запитуйте що купуєте, повний опис фото і розміри як у Вашому випадку, а Ви купили кота в мішку і відразу потрібно було звернутися до Продавця любим способом чи по тел чи в ПП з умовою про повернення товару.

P.S. В даному випадку ціна немаленька то при порядності Продавця можливо було б і домовитися про повернення.....

Я задав конкретне питання і отримав ствердну відповідь,але про ньюанси не було не слова.

Купляв через третю особу і одразу перевірити не міг(та й навіть думки не було,що це "недодєлка").Звернувся до продавця через приват. В переписці продавець завбачливо видалив свої повідомлення з телефоном і про те,що докатка на мою машину стане.

Якщо людина чесна і відкрита,то чого замів сліди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придбана покупцем ще в листопаді

АЛЕ раз ТС-р сказав, що йому не підходить - хай навіть за кольором не те що за формою, то, якщо по-людськи - має бути повернення.

навіть через декілька місяців?

Спроба повернути товар була через 2-3 тижні після покупки,в тому ж таки листопаді.

Скаргу на борді написав,щоб якось вийти на контакт з продавцем,а не для того щоб його ганьбити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець не сильного багатослівний та конкретних відповідей не надає по запитаннях ТС.

Це призводить до думки про те, що він не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, підкажи розмір докатки - а саме скількі дюймів. Можеш в приват закинути фотку та свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець не сильного багатослівний та конкретних відповідей не надає по запитаннях ТС.

Це призводить до думки про те, що він не правий.

post-11313-0-06272700-1358948599_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

На маю думку винен продавець бо він продав "таблетку!" з вольцика ( параметри 4х100 і саме головне центральний отвір діаметром 57мм) і запевнив покупця що підійде до лади ( параметри лади 4х98 і центральний отвір 58,5мм). Така докатка підійде тільки до ланоса, опеля (правда якщо виліт підійде ЕТ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...