Перейти до змісту

скарга на продавця Tyson


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Купив в нього через об'яву на борді докатку,в приватному листуванні запитав чи підійде докатка на вказану модель машини.Продавець відповів,що підійде.Оскільки продавець знаходився у Володимирі-Волинському, обмін гроші-товар зробили через третю особу. Але отримавши докатку вияснилось,що на мою машину вона не стає. За збігом обставин його телефон в мене в контахтах не зберігся,але він був вказаний в переписці,та продавець видалив це повідомлення.

В приват на запити не відповідає.Що наводить на думки про сплановану оману.

Якщо це не так,прошу продавця відгукнутись і повернути кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував у нього рік назад ПС2, все пройшло добре.

Теж більше року тому купувала в нього телефон (б/в з гарантією) - претензій ніяких.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив в нього через об'яву на борді докатку,в приватному листуванні запитав чи підійде докатка на вказану модель машини.Продавець відповів,що підійде.Оскільки продавець знаходився у Володимирі-Волинському, обмін гроші-товар зробили через третю особу. Але отримавши докатку вияснилось,що на мою машину вона не стає. За збігом обставин його телефон в мене в контахтах не зберігся,але він був вказаний в переписці,та продавець видалив це повідомлення.

В приват на запити не відповідає.Що наводить на думки про сплановану оману.

Якщо це не так,прошу продавця відгукнутись і повернути кошти.

Не правда.Ця докатка 4х100 з фольсвагена придбана покупцем ще в листопаді підходить на автомобіль покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто власників лад катаються на дисках фольса.

Яке ТС-ру діло до того що там роблять багато власників лад?

Я ні в машинах, ні в дисках ніц не смислю...

АЛЕ раз ТС-р сказав, що йому не підходить - хай навіть за кольором не те що за формою, то, якщо по-людськи - має бути повернення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то не бажано ставити диски 4*100 на ступиці 4*98 (або навпаки), бо в майбутньому можуть розбитися різьби.

І наскільки я знаю диски з VW мають менший діаметр центрального отвору ніж ВАЗівські, тобто якщо його не розточити до потрібного розміру, такий диск на ВАЗ не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець продавцем, але якщо купуєш на відстані ти б хоч дійсно би зміряв посадочні місця і розпитав в продавця, які на його розкатці!?

Інколи буває знаєш, що купуєш, але все одно переміряєш... - про себе :)

P.S.

Знаю що багато хто катається на таких дисках, правда в технюанси не вдавався, бо воно мені не тра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придбана покупцем ще в листопаді

АЛЕ раз ТС-р сказав, що йому не підходить - хай навіть за кольором не те що за формою, то, якщо по-людськи - має бути повернення.

навіть через декілька місяців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть через декілька місяців?

Ні.

Просто якось Tyson дивно відповідає за закиди ТС-ра.

ТС-р каже, що писав йому в приват. Не дуже хочу вникати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф: це вже стало традицією - покупець не розібравшись купує товар, потім вирішує, що товар йому не підходить\не потрібен\не подобається і його треба терміново повернути \місяців через 3\. Ще й купа образ на продавця - той же не здогадався, що товар мені не підійде. Коли мова йде про новий товар, тут повернути без проблем. Але коли товар б/в...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, зі сторони, скарга взагалі не обгрунтовна, так як в темі чітко написано розмір між болтами 4*100 і ще й виділено жирним шрифтом. Якщо Ви не знаєте параметрів своєї машини, то які можуть бути питання. Ви в гуглі забанені? Ясна справа що продавцю важливо продати свій товар, а чи в курсі він технічної сторони питання це вже його справа і на його совісті.

Диски з розміром 4*100 не варто використовувати, так як один болт закручується під кутом/не до кінця тому навантаження на нього найбільше і відповідно це небезпечно.

ТС, вистав на продаж докатку і тема закрита. Удачі в продажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в приватному листуванні запитав чи підійде докатка на вказану модель машини.Продавець відповів,що підійде.

В приват на запити не відповідає.

Потрібно щоб продавець відповів на ці запитання - чи дійсно він написав що підходить? (ми не всі суперспеци в усіх галузях життя. І буває таке що ми надіємось на пораду продавця)

Чи дійсно він не відповідав?

А "висушить-невисушить" мозг, "знає-незнає" що купує це вже тема для роздумів кожного особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж ти був друже раніше? Адже дійсно 25.10.2012 ти купив, а лише зараз віднайшов час скаржитися?! Чому одразу після покупки не перевірив?

Я тут рочків 4 назад дещо на борді купив, домовився про манібек в 3 дні (на той час для мене це було дикість "гарантія на Б/В"), вмикнув річ через 5 днів, згоріла через 2. Думаєте я собі локті не кусав чому я одразу не спробував?

Що тут вже зробиш?

Хіба що доточиш, розпиляєш і буде лежати. Докатка це така річ на якій їздиш макс 30км/рік з максимально-дозволеною швидкісттю 60км/год. Нічого з ним не станеться, якщо докатка буде трішки доточена, а отвори допиляні ;)

За своє життя бачив лише раз авто з такою дивною запаскою, надіюсь ніколи не побачити.

Ні цв"яха, ні дроту тобі на дорозі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж ти був друже раніше? Адже дійсно 25.10.2012 ти купив, а лише зараз віднайшов час скаржитися?! Чому одразу після покупки не провірив?

Я тут рочків 4 назад дещо на борді купив, домовився про манібек в 3 дні (на той час для мене це було дикість "гарантія на Б/В"), вмикнув річ через 5 днів, згоріла через 2. Думаєте я собі локті не кусав чому я одразу не спробував?

Що тут вже зробиш?

Хіба що доточиш, розпиляєш і буде лежати. Докатка це така річ на якій їздиш макс 30км/рік з максимально-дозволеною швидкісттю 60км/год. Нічого з ним не станеться, якщо докатка буде трішки доточена, а отвори допиляні ;)

За своє життя бачив лише раз авто з такою дивною запаскою, надіюсь ніколи не побачити.

Ні цв"яха, ні дроту тобі на дорозі ;)

Прошу до уваги Ваз 2109 взаді та спереді диски фольсваген 4-100

post-11313-0-57600300-1358648481_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яка різниця, ти теж мав би перевірити перед тим коли таку річ, продаєш на інше авто.

Хоча зважаючи на факти (не знаю, що твориться в переписці ПП), як на мене ТС винен в більші мірі, зважаючи складну на схему покупки і можливу схему повернення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це покупець скаржиться на продавця через три місяці після покупки?????????????

Для тих хто не може порахувати "в умі": тіпа да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага!

і з цього можна зробити такі висновки)), що ТС мутний хрен, який проповідує таку дійсно класну філософію і образ здорового життя про вегетаріанство, а коли це стосується матеріального блага десь вся його філосовська духовність зникає, я вважаю його сміло можна перенести у тему нічєво лічного только бізнес, от жеш урод.

П.С. твої духовні браття по неділях на Щорса знають що ти так за матеріальні ціності печешся?, чи у вас там всі такі, і подібне притягує подібне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там на Щорса за духовні браття?

що по ніку і по фото під ніком ТС важко здогадатися:)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...