Перейти до змісту

windows 7 x64 та 5 Гб RAM


madkot

Рекомендовані повідомлення

привіт! не можу зрозуміти чому у вінді не відображається адекватно оперативна пам"ять. може хто стикався з таким?

post-2373-0-41280000-1357839487_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт! не можу зрозуміти чому у вінді не відображається адекватно оперативна пам"ять. може хто стикався з таким?

може мама більше не приймає?? чи відюшка жре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки планок і який їх обєм

якщо прикинути, то має бути 2+2Гб та 512+512Мб (обидві в дуал режимі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео не інтегроване, планки 2+2+1

привіт! не можу зрозуміти чому у вінді не відображається адекватно оперативна пам"ять. може хто стикався з таким?

може мама більше не приймає?? чи відюшка жре?

мамка в біосі показує 5, а от вінда лише так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях ставив вінду 7 на ноут. Ситуація аналогічна. Стоїть 4 Гб, а пише що доступно 2,9.. Гб

Детально ще не вникав чому така ситуація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так вінда теж бачить 5гіг, але частину для чогось зарезервовано. Може відео і опера має однаковий стандарт ДДР3 чи ДДР2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді імовірно система зарезервувала цю пам'ять для відеокарти, тоді по ідеї у властивостях відео повинно показувати пам'яті більше на ту частину що відкусило з оперативки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А об'єм відео пам'яті можна якось виставити? Чи то вже треба бути крутим програмістом, щоб самому дістати, відредагувати і зашити біос(перше і останнє - найлегше) вже те, що виставиш сам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді імовірно система зарезервувала цю пам'ять для відеокарти, тоді по ідеї у властивостях відео повинно показувати пам'яті більше на ту частину що відкусило з оперативки.

дякую, дійсно в відгризло оперативки і додало до гігової відяхи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт! не можу зрозуміти чому у вінді не відображається адекватно оперативна пам"ять. може хто стикався з таким?

хм, і на компі і на ноуті взагалі не пише "доступно". а що за білд в тебе?

mypc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт! не можу зрозуміти чому у вінді не відображається адекватно оперативна пам"ять. може хто стикався з таким?

хм, і на компі і на ноуті взагалі не пише "доступно". а що за білд в тебе?

mypc.jpg

так пишется, когда используется не весь объем оп. памяти, и то не всегда, а только в х64

например, у меня в х32 установлено 4Гб, но пишется "Установленная память 3,25Гб"...

Копать надо в сторону последней прошивки мат. платы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, якщо я не помиляюсь то буде писати "доступно" тільки коли система резервує пам'ять для чогось, а коли не резервує то пише тільки скільки встановлено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все - відеокарта використовує турбокеш. Віджирає необзідну кількість системної пам'яті собі.

скачай прогу Gpu-z і виклади скрін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натисни win+R → msconfig → загрузка → дополнительные параметры → зняти галку з пункту "максимум памяти" , перезавантажитись, на це вже вище посилання давали!

post-6289-0-67077500-1357896087_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пробував. Але зрозумів, що вона для планшетів більше, аніж для стаціонарних ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...