Перейти до змісту

Рак. Як з ним боротися.


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Не хочу розчаровувати, але народні методи і трави при раці - це не той випадок. гроші на вітер.

Операція, хіміотерапія, опромінення пухлини, гормонотерапія - поки що єдині методи лікування і запобігання рецидиву.

З нових технологій - моноклональні антитіла, але це залежить від типу пухлини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу розчаровувати, але народні методи і трави при раці - це не той випадок. гроші на вітер.

Операція, хіміотерапія, опромінення пухлини, гормонотерапія - поки що єдині методи лікування і запобігання рецидиву.

З нових технологій - моноклональні антитіла, але це залежить від типу пухлини.

Та чого ж розчаровувати - краще мати справу зі сприйняттям реальності, ніж жити ілюзіями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нашому рідному онкодиспансері майже рік тому у завідуючого відділення, який був настільки зайнятий своїм пафосом та загрібанням бабла, що пропустив утворення рецидивної пухлини.

Я би їм ВЗАГАЛІ НЕ довіряв!

Маминій співробітниці також луцькі поставили вирок: рак. Назначили хімію. Зробили першу, другу, після чого вона поїхала у Київ на повторне обстеження, де й з"ясувалось, що ракової пухлини НЕ БУЛО! У жінки почалася ще більша істерика. Через 2 дні поїхала у Харків, де так само підтвердили що нічого немає. По приїзду в Луцьк, вона одразу направилася до тих "лікарів" які поставили діагноз. А вони, як ні вчому не бувало звели плечима і усміхнулись.

Можливо це все по -дурацьки звучить, але не дай Бог, комусь таке пережити...

Я вибачаюсь, але на скільки потрібно бути дебілами, щоб поставити людині такий діагноз. Це взагалі підсудна справа. Таким чином наші "луцькі" хотіли відмити бабла на операції...

Просто немає слів...

Spyke, Ви не подумали, що після призначеної хіміотерапії ракові клітини могли зруйнуватися і на повторній біопсії їх не виявили? В такому випадку говорять про виздоровлення. Дякуйте лікарям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рак - це не вирок. Знаю по собі.

Це така штука, де ніхто толком не може сказати однозначно причин його виникнення.

Так само із методиками лікування. Їх є десятки, якщо не сотні. Комусь одні допомагають, комусь інші.

Хтось "вбахує" сотні тисяч і, навіть, мільйони, і, на жаль, помирає. А ще комусь це допомагає.

Інші можуть одужувати після народної медицини. Ще комусь по вірі його - Бог сам дарує зцілення.

У питанні раку "універсальних таблеток" нема. У кожного свій шлях. Але рак у багатьох випадках виліковний!

Треба дивитися на фізичний і психологічний стан людини, в якої це виявили, форму раку, його стадію, наявність метастаз, операбельність пухлини. Все залежить від дуже багатьох факторів.

Особливо важливий психологічний і духовний моменти. Про нього, на жаль, офіційна медицина часто забуває. А він, на мою думку, є одним із ключових!

Головне - запобігти затяжному відчаю і розпачу у хворого та близьких. Ніби "все, кінець". У багатьох випадках це далеко не так. Одне з найголовніших завдань - пережити первинний шок і налагодити систему. Вибір клініки, діагностика, лікування, збір коштів тощо. Коли це запрацює як механізм, буде набагато простіше і легше. І тут важливо не звалювати абсолютно всі ці речі лише на одну людину. Розбийте "сфери відповідальності" на себе, близьких, хороших друзів...

Нема грошей на хімію або операцію? Лякають суми з 4-ма нулями як мінімум? Повірте, зібрати цілком реально методом "з миру по нитці". Я був свідком, як для однієї людини збирали кілька мільйонів гривень. Мені особисто зібрали солідну суму (за що досі вдячний усім, хто долучився, в тому числі і борді).

Так, спершу соромно і некомфортно ходити з простягнутою рукою, просити допомогу. Відчуваєш навіть якусь вину. Але коли ціна твоєї сором'язливості - чиєсь життя, розумієш, що відступати нікуди. Насправді наші люди не такі злі і безсердечні, як може здаватися на перший погляд. І варто навчитися просити і приймати їх допомогу. Практичні кроки: відкрити рахунки, створити групу у соцмережах, ходити по бізнесменах і просто знайомих, розмістити оголошення у ЗМІ.

Навіть якщо назбирається більше коштів, ніж потрібно, то не страшно. Варто пам'ятати, що ви не одні з подібною бідою, і надлишок коштів (якщо буде) можна потрібно передати іншим важко хворим.

Найтолковіша книга, яку я читав на тему раку і, особливо, його духовного та психологічного аспекту. Підтверджується особистим досвідом. "Терновый венец болезни. Опыт преодоления рака."

Особистий досвід - у мене IV стадія раку легень. Пухлина неоперабельна. Дорога хіміотерапія ефекту не дала. (Що показує, що не завжди справа у грошах). У грудні 2011-го мене де-факто виписали з Києва помирати. Втім, з Божою поміччю, досі живу і стан кращий. Лікуюся народними методами, сиджу на дієті, молюсь. Хочеш жити - будь готовий до самообмежень і зміни способу життя та ставлення до людей і світу.

Втім, живу в принципі більш-менш повноцінно, часто забуваючи про хворобу. Хоча і готовий у будь-який момент померти, якщо така Божа воля.

Можливо, хтось думає, що я вживаю слово Бог тут з пафосом, але, повірте, його підтримка, коли хворий раком, відчувається реально!

Приклад: одного разу приїхав на черговий курс хімії. Зробили аналізи - бац, і лейкоцити нижче норми. Вводити препарат не можна. Я просто йду на вечірню у монастир, розташований поблизу. І після неї невідомо звідки з'являється впевненість, що лейкоцити піднімуться до норми. Наступного дня так і сталося, і курс таки пройшов.

Може, хтось скаже, що це співпадіння. Але коли таких співпадінь є не одне, а десятки, то чи є це простою випадковістю? Мій раціоналізм каже, що якщо збігів надто багато, і є у них щось спільне, то можна прослідкувати причинно-наслідковий зв*язок. Тут: Бог<=>хворий.

І коли такий зв'язок живий і щирий, тоді це дає ефект і укріпляє віру. У таких ситуаціях розумієш, що, попри дорогущі машини церковних ієрархів, міжконфесійні роздори, бізнес-на-церкві і т.д, Христос існує. І не десь там, далеко на небі, а саме тут, з тобою. І Він все бачить. Та, все ж, готовий допомогти, коли ти падаєш і невидимо підняти.

Тому тут важлива щира молитва. Як самої хворої людини, так і її близьких та будь-яких людей. Дуже раджу пройти соборування, посповідатися і причаститися. Якщо людина фізично не може прийти до церкви, то можна домовитися із священиками, щоб вони завітали до неї.

Що ж до методів тілесних:

Якщо проблема на ранніх стадіях (I або II) і пухлина операбельна, я би радив скористатися все ж методами офіційної медицини: операція/хімія/променева.

Коли стадія III або IV, і, особливо, з метастазами, тут слід думати.

Ще важливий момент:

Коли люди дізнаються про рак у когось, будуть десятки, якщо не сотні, порад, методів, контактів лікарів/знахарів. Зрозуміло, що тут варто остерігатися шарлатанів.

Але, найголовніше - кінцевий вибір лише за вами. Лише ви, на власну відповідальність вибираєте як і де лікуватись.

І коли вибір зроблений, слід чітко рухатись по вибраному шляху. І лікування міняти лише якщо динаміка негативна...

Бо одночасне "дьоргання" у різні сторони може зашкодити будь-якому, навіть найідеальнішому методу лікування. Благими намірами відомо куди дорога встелена. Організм - це система, і ви не можете знати, як на нього вплинуть різні ліки, коли їх застосовувати разом. Звісно, хочеться вилікуватися пошвидше. Але, повторюсь - у випадку раку "універсальних таблеток нема", а моментальне зцілення може бути лише якщо віра дуже сильна і Бог це хоче. Тому майте терпіння.

І, найголовніше - одужання залежить в першу чергу від нас самих. Рак виліковний! Але якщо онкохвора в думках себе вже давно похоронила і волі до життя нема, то навіть найдорожчі операції або ліки, найкваліфікованіші лікарі, чудові трави, щирі молитви будуть безсилими (з великою ймовірністю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу розчаровувати, але народні методи і трави при раці - це не той випадок. гроші на вітер.

Операція, хіміотерапія, опромінення пухлини, гормонотерапія - поки що єдині методи лікування і запобігання рецидиву.

З нових технологій - моноклональні антитіла, але це залежить від типу пухлини.

Не радив би абсолютизованих і однозначних тверджень у випадку раку.

Я за майже півтора роки бачив різне...

І тому розумію, що перш, ніж давати якусь пораду в таких випадках, слід усвідомлювати і власну відповідальність, від якої залежить чиєсь життя.

Я, лікуючись народною медициною, міг би говорити щось на кшталт "люди, офіційна медицина - повна фігня". Бо вона мені не допомогла. Але чому я цього уникаю?

Бо офіційна медицина не допомогла мені, а може допомогти умовно Маші/Васі/Пєті... Подібні випадки я знаю. І тому я не маю жодного морального права абсолютно заперечувати лікування раку традиційними методами.

Так само із народною медициною. Я не маю жодного морального права абсолютно заперечувати лікування раку нетрадиційними методами, якщо вони також дають шанс якимось людям. І такі випадки я також знаю.

І тому я, виходячи з власного досвіду, можу лише ділитись ним. При цьому не нав'язуючи як єдиноправильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо онкохвора в думках себе вже давно похоронила і волі до життя нема, то навіть найдорожчі операції або ліки, найкваліфікованіші лікарі, чудові трави, щирі молитви будуть безсилими (з великою ймовірністю).

100%.

Нема що додати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як був малий, знайшли вузол на щитовидці, по симптомах діагностували зоб.

Пухлина росла, ну і ось в 21 рік доросла до 65мм, хоч я й робив багато обстежень, і в Луцьку хірург мене заспокоював, що раку там немає, і достатньо приймати йодомарин. Правда ендокринолог до того все наполягала, щоб прооперувався.

Якось серед ночі прокинувся, відчував незрозумілу тривогу. Вирішив поїхати до Києва, діагностували фолікулярну карценому щитовидки лише після першої операції з видалення правої долі, призначили повторну операцію, що й прийшлося зробити. А тепер треба їхати на радіойод у Львів. Також все впирається в кошти. Але поки тримаюся добре))) Головне - шукати правду, і можливі причини недуги, щоб ефективно боротися з нею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В ГРУДНІ МІСЯЦІ ПОМЕРЛА МАМА МОЄЇ ДРУЖИНИ, ВІД РАКУ, ЛІКАРІ СКАЗАЛИ ЇЙ ПІВ РОКУ НАЗАД ПРЯМО В ОЧІ ЩО МОРГ У НИХ НА ПОВЕРХ НИЩЕ, ЩО ПОМРЕ ЗА ДЕКІЛЬКА ДНІВ, ХОЧА ЛІКУВАЛАСЯ ВОНА ДАВНО, НАСЛІДКИ НЕ ВТІШНІ, ЇЇ НЕМА. лІКУВАЛАСЯ ЯК І НАРОДНОЮ ТАК І ТРАДИЦІЙНОЮ МЕДИЦИНОЮ, МОЖЛИВО ВИ ЧУЛИ ПРО "ЖУКА ЗНАХАРЯ" (ПОДИВІТЬСЯ В ГУГЛІ) ДРУЖИНА ВВАЖАЄ, ЩО САМЕ ВІН ПРОДОВЖИВ ЇЙ ТРІШКИ ЖИТТЯ. ЯКЩО ВАМ ТРЕБА ДРУЖИНА З ВАМИ НИМИ ПОДІЛИТЬСЯ, ВОНИ ШВИДКО РОСТУТЬ І РОЗМНОЖУЮТЬСЯ, КОЛИ ВОНА ЇХ ПРИЙМАЛА БОЛІ В НЕЇ БУЛИ МЕНШІ, НАМ ПРИВЕЗЛИ ЇХ З АРГЕНТИНИ, МАЄМО ЦІЛУ КОЛОНІЮ КОМУ ТРЕБА ЗВЕРТАЙТЕСЬ В ПРИВАТ, ПОДІЛИМОСЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не хочу розчаровувати, але народні методи і трави при раці - це не той випадок. гроші на вітер.

Операція, хіміотерапія, опромінення пухлини, гормонотерапія - поки що єдині методи лікування і запобігання рецидиву.

З нових технологій - моноклональні антитіла, але це залежить від типу пухлини.

Щодо запобігання рецидиву, то причина появи хвороби, ІМХО, не в фізичному розладі. Тіло вторинне, і без психічної основи воно буде діяти хаотично. Точніше, воно буде відображати хаотичність психіки. Особливо небезпечна агресія, образи, депресія, злість і роздратування. Чутлива людина навіть може перейматися ними, якщо поруч хтось породжує такі негативні хвилі (постійно п’яні сусіди, чвари в сім’ї і т.д.). Сучасна медицина теж має свідчення, що при настрої на позитив лікування відбувається швидше. Оточуйте себе красою (квіти, гарна музика, репродукції картин і т.д.) і позитивними емоціями, а також очистіть домівку від якогось старого лахміття (якщо так є), при цьому можна настроїтись, що зі старими речами забирається "бацилла раку", а далі організм буде спокійно оздоровлюватись завдяки власним зусиллям і допомозі лікарів.

Нижче розміщено трохи цитат про рак з книг Агні-Йоги, а також рекомендую прочитати підбірку : "Влияние эмоций на здоровье. Империл."

Община, 257 Явление болезней можно понять, как уколы вещества всечеловеческого. Ярко бросается в глаза, что люди развитого сознания часто болеют. Головная боль, заболевания глаз, зубов и конечностей относятся к психическим областям. Вы это слышали давно. Рак, чахотка, болезни печени и селезенки, также расширение сердца, все это зависит от неуравновешенности психических центров. Только применение психической энергии может защитить лучших людей. Иначе они, как губки, впитывают эксцессы человечества.

Не напрасно настаиваем на осознании психической энергии — пришло время!

Агни Йога, 495 Рак является бичом человечества и неминуемо должен возрастать. Главные меры против рака будут мерами профилактики. Кто не употребляет мясо, вино, табак и наркотики; кто держит в чистоте психическую энергию; кто иногда подвергается молочной диете; кто очищает желудок и принимает воду Л., — тот может не думать о раке.

При начале болезни применяема операция, но она будет бессмысленна, если человек после выздоровления вернется к прежней жизни. Конечно, ультразвук может разбивать опухоль, но какое значение это имеет, если причина отравления не устранена! Жизнь должна быть оздоровлена. Не мудро выдумывать лечение мертвецов! Но следует обратить внимание на качество жизни заболевающих.

Иерархия, 285 Рак можно лечить психической энергией, потому что отсутствие психической энергии в крови порождает заболевание. Часто психическая энергия оказывается выкачанной вследствие духовной отдачи, как было с Рамакришною и некоторыми другими подвижниками. Конечно они ее имеют в огромном количестве, но, посылая ее на дальние расстояния, они могут оказаться незащищенными временно.

Сердце, 331 Утончение сердца подскажет отказ от мясной пищи. При этом понимание Тонкого Мира укажет не только вред поглощения гнилых продуктов, но покажет каких соседей привлекает разложение. Действительно трудно решить где наибольший вред от поглощения мяса или от привлечения мясом нежелательных гостей? Даже мясо сушеное и копченое, которое относительно менее вредно, тем не менее, по запаху привлекает голодающих Тонкого Мира, и если при этом их приветствовать какими-то мерзкими словами, то получится самое вредоносное сообщество. Как слышали, многие принимают пищу молча или сопровождая ее достойными речами. Конечно, каждое гниение недопустимо, даже овощи должны быть не допущены до разложения. Людям немного нужно — два фрукта, немного мучного и молоко. Так можно очищать не только внутренность, но избавиться от многих соседей. Разве не следует врачам, изучающим меры борьбы против рака и камней в печени, обратить внимание на эту примитивную профилактику. Ведь говорят о курении благовоний и о духах, но ведь и некоторые яды благовонны и убивают сознание! И это изучение не должно быть забыто.

Мир Огненный ч.1, 18 Конечно бациллы рака существуют, прежде всего, они могут быть усмотрены и убиты Огнем сердца. Если отсутствие психической энергии способствует развитию их, то Огонь сердца, как высшее выражение сознания, убивает их. Конечно все, что легко испепеляется высшей энергией, то до известной степени может быть облегчено и физическим огнем. Корни многих растений содержат в себе значительные растительные огни и потому могут быть полезны там, где Огни сердца еще не действуют.

Мир Огненный ч.1, 438 Как во всем огненная самодезинфекция лучшая профилактика. Именно Огонь защищает от одержания. Именно Агни есть панацея от рака, туберкулеза и многих заболеваний. Но, пока люди усвоят значение Агни, приходится прибегать к растительным и минеральным воздействиям. Самое простое, самое естественное, самое принадлежащее каждому, оказывается самым пренебрегаемым. Вы знаете насколько люди, вспомнившие о психической энергии, избегали многих болезней. Вы видели это и убедились. Нужно, чтобы, при приближении огненных энергий, люди не стыдились признать в себе огненное начало. Это будет ращением Агни.

Мир Огненный ч.2, 173 Пусть не думают, что можно отрицать Невидимое. Сказано, что нет такого действия, которое не дало бы последствия, но сказанное особенно относится к отрицаниям. Часто можно спрашивать себя — почему эволюция мира так медленна? Отрицание окажется одной из главных причин, ибо мертвенно оно. Оно пресекает, подобно сомнению, все сужденные возможности. Люди, предавшиеся отрицанию, должны изжить его последствия. Именно, как жернов на шее, отрицание. Об этом достаточно сказано в Учении. Но особенно теперь Земля заражена отрицанием. Пусть множество людей представляет себе, что отрицание есть лишь разумная критика, но не суждение — отрицание, оно, как заслон от печного тепла! Оно прекращает, но не возвышает. Только расширение сознания может устыдить отрицателя, но обычно такое закостенелое состояние оканчивается тяжким заболеванием. Следует врачу, при многих болезнях, предварительно лечению внимательно побеседовать с больным, чтобы выявить его образ мышления. Каждое заболевание отрицанием показывает на потребность внушения, чтобы остановить разрушительный процесс. Можно смеяться, что для лечения рака или туберкулеза надо начать с внушения. Конечно, врачи, которые не обладают силою внушения, будут всячески протестовать, но они будут очень разгневаны, услышав, что болезни печени, желудка, почек, десен и ревматизма много зависят от состояния сознания и, прежде всего, нуждаются во внушении. Значит, как серьезно нужно относиться к внушению и к самовнушению. Оба процесса уже огненного значения. Так отрицание есть противодействие Огненному Миру.

Мир Огненный ч.3, 416 Психическая энергия проникает во все ткани, устанавливая во всем организме равновесие. При заболеваниях психическая энергия отливает от известного центра, ослабляя работу гланд. Психическая энергия устремляется тогда к тем центрам, которые могут поддержать равновесие. Гланды очень зависят от психической энергии. Набухание гланд можно о6ъяснить, как отлив психической энергии. Чем слабее приток психической энергии, тем больше набухают гланды, ибо физическое развитие утверждается без контроля. Потому все наросты, вплоть до рака, могут причисляться к отливу психической энергии. Духовное равновесие может помочь искоренить многие заболевания. Чем продолжительнее такой отлив психической энергии, тем злокачественнее будут болезни.

Аум, 222 Многие параличи можно излечить посредством усиленного внушения. Много болезней, например — зачаток рака, туберкулеза и язвы желудка, могут быть остановлены внушением, усиленным психическими воздействиями. Можно заметить, что страдания рака усиливаются от алого цвета, но фиолетовый — успокаивает. Также и в звуках консонанс мажорный будет усилять воздействие фиолетового луча, но диссонанс будет усиливать боли.

Не будем отнимать от врачей возможности новых нахождений. Пусть исследуют многие сочетания, но нужно напомнить о ближайших путях науки. Когда в основе лечения лежит созвучие, тогда можно представить себе, какая тонкость энергии будет вызвана на помощь человечеству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лиз Бурбо

Твое тело говорит «Люби себя!»

РАК

Физическая блокировка

Рак - это одновременно изменение клетки как таковой и сбой в механизме воспроизведения некоторой группы клеток. Для того чтобы точнее определить, о чем сигнализирует рак, следует проанализировать функции той части тела, которую он поразил.

Эмоциональная блокировка

Эта болезнь возникает у человека, который в детстве пережил серьезную психологическую травму и всю жизнь носил все свои отрицательные эмоции в себе. К психологическим травмам, способным вызвать серьезные болезни, относятся: травма отвергнутого, травма покинутого, унижение, предательство и несправедливость. Некоторые люди в детстве пережили не одну, а несколько таких травм.

Как правило, от рака страдает человек, который так хочет жить в любви и согласии со своими близкими, что слишком долго подавляет в себе злобу, обиду или ненависть к одному из родителей. Многие также злятся на Бога за то, что им довелось пережить. При этом они запрещают себе проявлять эти отрицательные чувства; последние же тем временем накапливаются и усиливаются всякий раз, когда какое-нибудь событие напоминает о старой психологической травме. И приходит день, когда человек достигает своего эмоционального предела, - в нем все словно взрывается, и тогда начинается рак. Рак может возникнуть как в период эмоционального напряжения, так и после разрешения конфликта.

Ментальная блокировка

Если ты страдаешь от рака, тебе необходимо осознать, что ты сильно страдал в детстве и что теперь должен разрешить себе быть обычным человеком, то есть дать себе право злиться на родителей. Основная причина твоих проблем состоит в том, что ты переживаешь свои психологические травмы (страдания) в одиночестве. Возможно, ты надеешься рано или поздно самостоятельно освободиться от этих страданий. Но самая важная потребность твоей души и твоего сердца - обрести настоящую любовь. Идеальный способ сделать это - простить тех, кого ненавидишь.

Не забывай о том, что простить - не значит просто избавиться от чувства злобы или обиды. Самое трудное для больного раком - простить самого себя за злые мысли или за стремление отомстить, даже не вполне осознанное. Прости своего внутреннего ребенка, который молча страдает и уже пережил в одиночестве ярость и обиду. Перестань думать, что злиться на кого-то - значит быть злым. Злость - обычное человеческое чувство. Предлагаю тебе пройти все этапы прощения, описанные в конце этой книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мені два роки тому поставили діагноз «рак яєчників» і «рак грудей». Лікарі запропонували робити операцію, але я не погодилася, так як багато моїх родичів і знайомих померли після таких операцій та лікування у страшних муках. Вирішила лікуватися народними методами - стала приймати АСД, паралельно пити чагу, настій болиголова. Через півроку пройшла обстеження і лікарі сказали, що пухлина є, але зростання її зупинився. Ще попринимайте пару місяців АСД з болиголовом і чагой, додала чистотіл. Але так як відчувала, що особливих змін немає, вирішила змінити лікування. На той момент переді мною стояв вибір - або метод Шевченка, або професійні фітосбори. Вирішила друге. Вже після першого курсу лікування відчула зменшення пухлини. Після другого курсу пройшла повторне обстеження і лікарі підтвердили, що пухлина зменшилася, але не на стільки, щоб бути спокійною, як сказали вони і знову запропонували операцію. Знову до лікарів я пішла через пів року, коли була впевнена, що повністю впоралася з хворобою. Але вони знову виявили пухлину - незначну в молочній залозі - близько сантиметра, і в яєчнику майже таку ж. Оперуватися вже не пропонували, тільки спостерігатися і пройти курс лікування. Виписали купу ліків, але я їх не стала приймати, так як вирішила хороший результат від трав закріпити. На протязі п'яти місяців ще пройшла два курси фітотерапії і ось зараз можу сказати з упевненістю, що я повністю здорова. Це і аналізи підтверджують, і самопочуття моє відмінне. І своїм одужанням я вдячна фітотерапевта Олегу Анатолійовичу. Його контакти, їли кому потрібно [email protected] тел. (050) 723 21 30 Прошу не вважати це рекламою. Це мій особистий досвід і, можливо, комусь допоможе одужати. Здоров'я всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна проблема раку не в самій хворобі, а в несвоєчасному діагностуванні. Будь-який рак на 1-2 стадії можна вилікувати.. Дуже рідко на 3 стадії і майже ніколи на 4.

Отже.. Не шкодуйте часу і пари гривень раз в півроку проходити повне діагностування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, не тільки в своєчасному, а ще часто у неправильному діагностуванні :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Українські лікарі вилікували хлопчика з четвертою стадією раку

Після п'яти років боротьби з раком хлопчик повністю одужав

Стан здоров'я був настільки критичним, що дитину відправляли додому помирати.

Після понад п'яти років боротьби з четвертою стадією раку повністю вилікувався Богдан Шиндер. Йому відмовляли у лікуванні в кількох клініках, зокрема за кордоном, але він повністю одужав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. У Київському онкоцентрі, де хлопчика вилікували, кажуть, неординарну історію Богдана треба вивчати для порятунку наступних пацієнтів.

У три роки після тривалої застуди і болю в коліні хлопчика відправили на діагностику. І одразу діагноз - нейробластома четвертої стадії. Його не могли вилікувати у київській клініці, були спроби за кордоном. У Москві в онкоцентрі пересадили кістковий мозок, а тоді знову рецидив і суха відмова - подальша терапія не ефективна. "Лікарі сказали, що не варто продовжувати - їдьте до дому помирати", - розповідає дитячий онколог Київського міського онкоцентру Вадим Кобись, який і врятував Богдана.

У хлопчика були метастази кісткового мозку, кісток і лімфатичної системи. Це означало, що ракові клітини скрізь. Його батько Анатолій Шиндер навіть не хоче згадувати той стан. Нині тільки і повторює, що ніколи не можна здаватися. Лікар Вадим Кобись каже, весь час з'являються нові розробки в онкології, сучасні види і схеми хіміотерапії. "Маса інформації, яка є зараз в літературі, нові данні - це все було застосовано в лікуванні цього пацієнта і воно дало позитивний результат. Лікар має використати весь арсенал, навіть якщо дитина не перспективна", - наголошує Кобись. Після хіміотерапії сучасними препаратами хвороба відступила - численні пухлини розсмокталися. Тато Богдана дякує волонтерам, сотням українців, які їх підтримували фінансово всі ці роки і медикам, які врятували його сина. Тепер він знає, українські онкологи не гірші за закордонних, але їм не вистачає інструментів. У Київському онкоцентрі цього і не приховують. Кажуть, списали комп'ютерний томограф, що працював 20 років, а новий так і не з'явився.

Ще для діагностики не вистачає ядерного магнітного резонанса, ангеографа, для лікування немає лінійного прискорювача, гаматерапевтичного апарату. Це звичайні інструменти сучасного онколога - без них порятунок таких тяжкохворих, як Богдан, сприймається як диво. Але його лікар каже, здаватися не мають права ані пацієнти, ані медики. Одужання Богдана дає шанс іншим хворим дітям. "Такі випадки – неординарні, треба їх вивчати як артефакти і тут можна на них вчитися. Це новий крок", - зазначає Вадим Кобись.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

я думаю, це швидше Боже чудо, ніж результат лікувпння, але дай Бог, щоб дійсно лікарі знайшли зброю проти цієї недуги...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...