Перейти до змісту

Допомога маленькій лучанці Аріні Самчук, яка бореться з раком з 4 років


Ivanna

Рекомендовані повідомлення

Маленькій лучанці Аріні Самчук, яка бореться із раком, просять допомогти з коштами на операцію.

Про це в себе на сторінці у Facebook написала Віка Костецька

На лікування маленької Аріни Самчук, яка бореться з раком, вже вдалося зібрати майже 390 тисяч гривень та 3 тисячі доларів.

Про це у Facebook написала мама дитини Вікторія Самчук.

За інформацією жінки, на сьогодні зібрано 389,195 тисячі гривень та 3 тисячі доларів. 

«Безмежно дякую Вам всім за щирість, за допомогу, за теплі слова підтримки, за Ваші молитви за Аріночку. Дуже ціную це все і дякую, що не відвернулись від мого горя. Ви додали нам віри та надії. Я прошу Господа, аби усім Вам чуйним людям добро повернулось з вторицею!!! Добро таки перемагає зло!» - написала Вікторія Самчук.

НОМЕР КАРТКИ ПРИВАТБАНК: 
4731 2171 1114 4976
Самчук Вікторія Вікторівна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лікування маленької Аріни Самчук, яка бореться з раком, вже вдалося зібрати майже 390 тисяч гривень та 3 тисячі доларів.

Про це у Facebook написала мама дитини Вікторія Самчук.

За інформацією жінки, на сьогодні зібрано 389,195 тисячі гривень та 3 тисячі доларів. 

«Безмежно дякую Вам всім за щирість, за допомогу, за теплі слова підтримки, за Ваші молитви за Аріночку. Дуже ціную це все і дякую, що не відвернулись від мого горя. Ви додали нам віри та надії. Я прошу Господа, аби усім Вам чуйним людям добро повернулось з вторицею!!! Добро таки перемагає зло!» - написала Вікторія Самчук.

НОМЕР КАРТКИ ПРИВАТБАНК: 
4731 2171 1114 4976
Самчук Вікторія Вікторівна
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...