Перейти до змісту

Не працює канал ТВІ


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб (ЄДР) директором телеканал ТВі замість Артема Шевченка знову вказана Наталія Катеринчук. Про це свідчить відкрита інформація з реєстру.

http://news.liga.net/ua/news/politics/846089-katerinchuk_znovu_znachitsya_direktorom_tv_u_derzhre_str.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Країна дурнів.Збирають гроші ,щоб канал не закрили , дозволили СМС чат , а вони грають у свої ігри на людських грошах (журналісти в тому числі).

Платіть ,дорогенькі.Допомагайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гайда з цього "дурдому"

Він же нардеп, то яке "гайда"? :)

в нашій державі нівчому не можна бути впевненим окрім "калаша"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портніков на Фейсбуці:

На протязi останньої доби я чув чимало звинувачень на свою адресу. І відносно того, що я підтримав нове керівництво телеканалу ТВі, і щодо того, що не підтримав страйк журналістського колективу, і що намагаюся пристосуватися до ситуації, що склалася. Що ж, до таких звинувачень, до витівок провокаторів на свою адресу, до спроб скомпрометувати мою репутацію мені не звикати. Як і не звикати до вимог відповісти, на чиїй я стороні в конфлікті, що розгорівся.

Відповідь ця є простою: я залишаюсь на стороні можливості журналістів - і своєї особистої можливості говорити правду. Це головне, в чому я бачу свою професійну місію. Я дотримувався цієї позиції протягом трьох десятиліть своєї роботи в журналістиці, не раз і не два чув закиди на свою адресу - але людей, які ці закиди висловлювали, давно вже в професії немає. Я пішов з "Независимой газеты", коли її інвестором став Борис Березовський - бо розумів, що перше незалежне видання в Росії перетвориться на рупор прокремлівських кланів. Тоді теж довелося багато чого пережити - після того, як нам вдалося обрати нового головного редактора газети і почати відновлення її доброго імені, відбулося захоплення видання нібито колишнім керівником редакції - а потім ми дізналися, що газета продана. Я закривав програми на СТБ після загибелі свого редактора, тому що розумів, що не зможу більше говорити правду в ефірі. Я пішов з ICTV, коли зрозумів, що можу бути використаний в черговий кланової війні. Я залишив «Газету 24», коли інвестор відмовився гарантувати її незалежність, що було головною умовою моєї роботи - на щастя, мій відхід огородив редакційний колектив від втручання в його роботу, але не зміг зберегти цей унікальний проект. Я перераховую тільки деякі віхи своєї роботи - а міг би згадати ще десяток подібних обставин - просто тому, щоб пояснити просту річ: мені немає за що триматися. Я захищав - і буду захищати майбутнє ТВі - не заради Володимира Гусинського, Миколи Княжицького, Ігоря Малашенкa, Костянтина Кагаловського - а заради саме цієї можливості: говорити правду. І якщо такої можливості на каналі не буде - і мене на ньому не буде. Думаю, це ясно.

Я не вірю в безкорисливість інвесторів на пострадянському просторі - просто тому, що знаю, що це не більше ніж гарний міф. У цьому сенсі співпраця з Володимиром Гусинським і Костянтином Кагаловським в рамках телеканалу ТВі було для мене прийнятним саме тому, що обидва бізнесмени знаходяться в еміграції - навряд чи ми наші б спільну мову в роки їхньої роботи в Росії, коли у кожного з майбутніх інвесторів ТВі були власні інтереси в цій країні. Але разом з тим я переконаний, що колектив будь-якого каналу повинен працювати не для інвестора, а для глядача. Природно, мої програми не будуть виходити в ефір до нормалізації ситуації навколо каналу і рішення творчого колективу продовжувати роботу. Але я впевнений, що те, що зобов'язаний зробити будь-який відповідальний керівник телеканалу - це забезпечити журналістам можливість виходити в ефір і розповідати правду про події у країні. А завдання конфліктуючих сторін в бізнес-конфлікті - цивілізовано розібратися між собою, не залучаючи до війни журналістів, які не зможуть замінити собою судових інстанцій та державних органів. Те, що канал виявився заручником багатоповерхових офшорних схем – справжня пастка, закладена його інвесторами. Однак не журналістів у цьому винити.

Зараз багато говорять про унікальний журналістський колектив, який може бути втрачений в результаті цієї ситуації. Я спостерігав за багатьма унікальними колективами, в багатьох працював. І усвідомив одну просту річ: вся унікальність будь-якого журналістського колективу - у рівні чесності, який він може собі дозволити. Якщо говорити правду не вдається - то й ніякий колектив не важливий. Саме тому важливо не збереження унікального колективу, а легітимне продовження правдивої діяльності телеканалу. Якщо це не вдасться - що ж, тоді доведеться замислюватися про інші проекти і формувати новий колектив. На наш вік ще вистачить і важкої роботи, і недоброзичливців, і друзів, і ворогів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво зараз почути реакцію Княжицького.

Цікаве кЄно :) Особливо коли Княжицького ловлять на словах. Імхо як вуж на пательні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові працівники каналу ТВІ - так би мовити "нове покоління журналістів": )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій країні немає політики, є тільки імітація, головна дискусія в якій починається і закінчується в політичних ток-шоу, газетах і т.д. Причому десятки років без жодних впливів на ситуацію. Єдиний висновок: роль журналіста сильно завищена. Можна заперечити і сказати, що на Заході від компрометуючих публікацій люди миттєво подають у відставку, змінюється політична картина і на гребні цього всього журналіст. І будемо не праві. На гребні цього всього здорове суспільство, яке диктує роботу і політиків і журналістів, а також впливає на всю їхню поведінку. В нашому хворому суспільстві жоден репортаж, розслідування ніяким чином не вплине на ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі працівники, що страйкували, сьогодні написали заяви на звільнення. Проте в телеканалу нові/забуті "ліца".

Цікавий коментар Югачки в мордокнижці.. смалить і ата-та "апазіції" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рівні чуток, але якщо це тру - тоді в тушонці ще один соколик. Піховшик і нова молода особа з фронту змін в якості директора з розвитку. КаруселЪ взаємовиключаючих елементів.

jPLaX.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож певно, що те чого так довго "чекали" - відбудеться. поновлення ТВІ в ефірі кабельних мереж та мабуть поява цифрового ефірного...Ось в такому вигляді вже мабуть і допустять((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

i3573996.jpegУкраинские журналисты создают свой «Дождь»

Коллективным увольнением отметили корреспонденты украинского телеканал ТВi смену владельца медиаресурса. Более 30 человек приняли решение покинуть ТВi по причине несогласий с действиями нового менеджмента и уже объявили о создании нового проекта, который пользователи Facebook уже «окрестили» аналогом российского телеканала «Дождь». Новым инвестором канала назвал себя американский бизнесмен Александр Альтман. Генеральным директором стал Артем Шевченко. Журналисты уверены: произошел рейдерский захват.

Менеджмент телеканала рискует потерять ключевых сотрудников – об уходе заявили М устафа Найем, Виталий Гайдукевич, Андрей Сайчук, Юлия Банковая, Анастасия Станко и другие журналисты, режиссеры и операторы — всего более 30 человек. При этом еще до их увольнения новое руководство начало готовить эфир силами сторонних специалистов, в частности — с каналов Интер и ICTV, сообщает «Пятый канал».

Увольнение произошло на фоне смены инвестора канала и гендиректора. ЖД сообщал о том, что предыдущий владелец — Константин Кагаловский — счел такие изменения рейдерским захватом. Уволившиеся журналисты сказали, что не могут доверять новому руководству и гарантировать зрителям объективный эфир.

аявлении объясняется причина ухода такой части коллектива канала: «Мы не видим возможности далее выполнять свои профессиональные обязанности на канале, поскольку не можем гарантировать нашему зрителю предоставления объективной и непредубежденной информации, и считаем, что люди, которые называют себя владельцами и менеджментом канала, разрушили репутацию ТВі. В этой ситуации мы видим единственный приемлемый для себя выход — уйти», – говорится в заявлении профсоюза , организованного экс-сотрудниками ТВi.

Бывшие журналисты канала ТВі уже заявили, что будут делать свой интернет-проект.

«Этот проект будет действительно прозрачным, потому что там не будет олигархов, это будет интернет-проект, в котором мы сами будем делать свою работу», – рассказал Мустафа Найем.

Он также обратился ко всем пользователям в Facebook: «Если вы можете, помогите нам,пожалуйста, потому что без вас, без тех людей, которые нам доверяют, мы не сможем этого сделать». Проект обещают запустить в ближайшее время. Пользователи Facebook уже успели окрестить анонсированный проект «украинским «Дождем».

Напомним, что основателем телеканала является его бывший гендиректор Николай Княжицкий, в конце прошлого года ставший народным депутатом от оппозиционной «Батькивщины». Слоганом телеканала является фраза «Твой простор свободы».

jourdom.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ТВі вийшов спецвипуск програм "Тендер-news" і "Знак оклику", присвячений розслідуванню останніх подій на каналі. На початку програми ведуча Наталя Седлецька повідомила про звільнення 31 журналіста з каналу.

У своєму розслідуванні журналісти розповіли історію створення каналу Кагаловським і Гусинським, про їхню суперечку, "розмиття" долі Гусинського Кагаловським, а також про роль у цьому процесі Миколи Княжицького.

Також журналісти висвітили позиції всіх сторін конфлікту і показали хронологію подій, що відбувалися на каналі протягом останнього тижня.

Журналісти підкреслили, що, попри численні прохання до "нових власників", вони досі не отримали "ключового документу" – довіреності від кіпрської фірми "Вілкокс", на основі якої "новий власник" Олександр Альтман нібито отримав контроль над ТВі.

При цьому вони отримали офіційну відповідь від "Вілкокс", в якій підкреслено, що ніхто з її представників не надавав довіреності Альтману.

У листі також сказано, що єдиним власником "Вілкокс" залишається Кагаловський.

Також в сюжеті було процитовано директора "Вілкокс" Ортодоксію Нікію, яка заявила, що не надавала Альтману жодної довіреності.

"Наразі немає жодних доказів причетності Альтмана до Тві, окрім його заяви у листі до Кагаловського про перерахування 300 тисяч євро компанії Tompkins, яка є власником "Інтерпрофіту", що входить до структури каналу, а також спогадів Миколи Княжицького, що саме Альтман колись знайомив його з Гусинським і Кагаловським", - зазначили журналісти.

Крім того, вони поставили під сумнів наявність інвестицій у нового "інвестора" Альтмана.

Зокрема, журналісти отримали дані судових реєстрів США, згідно з якими Альтман є боржником на значні суми за споживчими кредитами.

"До цього Альтман кілька разів перебував на межі банкрутства, і обидва рази за споживчими боргами", - зазначили журналісти, навівши факти з судових реєстрів.

Крім того, як виявилося його ім'я фігурувало у звинуваченні Окружного суду США у Південному окрузі Нью-Йорка, його звинувачували у маніпуляціях довкола розробки комерційного софта на суму у 590 тисяч доларів.

"Заявники позову стверджували, що Альтман створив фіктивні фірми у США та Британії, які існували лише на папері. А насправді всі роботи щодо написання програмного забезпечення виконували українські програмісти. Зрештою, сторони уклали мирову угоду", - сказано у сюжеті.

Наприкінці програми ведучий Денис Бігус зазначив, що автори програми "свідомо уникли тези про продаж або не продаж каналу", бо це не було предметом їхнього розслідування.

"Головне – ми не маємо жодних підстав стверджувати, що все, що відбувалося тут останній тиждень, має хоч найменші ознаки законності", - зазначив ведучий.

tv-digest.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТВі припиняє "суцільну критику влади"

Телеканал ТВі припинить практику "суцільної критики влади", і з 13 травня на телеканал ТВі з'явиться "стабільна перехідна сітка мовлення".

Про це в коментарі "Телекритиці" повідомив Артем Шевченко, якого 23 квітня було проголошено новим генеральним директором ТВі.

"Я хочу, щоб це був ТВі з розумним обличчям. Ми розширимо дискурс, у якому сприймався ТВі раніше, як винятково опозиційний канал, налаштований на тотальну суцільну критику влади і більше нічого. Але ми, звісно, залишимо і критичні програми, і розслідування, але додамо також нових проектів, які покажуть, що телебачення - це більше, ніж критика", - додав він.

Шевченко обіцяє, що на каналі буде збережено "неупередженість, незалежність від влади, чіткий критичний дискурс стосовно суспільно важливих подій. Мова йде про зміцнення бренду. Ми будемо впроваджувати це гасло в ефір.

За його словами, поки що на каналі святкова сітка мовлення, де виходять здебільшого повтори та новини.

"Зараз ми працюємо над перехідною сіткою мовлення на період травень-червень. Це буде тимчасова сітка. Там будуть потужні новини, підсумкова програма, декілька авторських програм. Поки що ми їх ще не узгодили", - розповів Артем Шевченко.

За його словами, надалі ТВі планує збільшення лінійок новин, авторських програм і рестарт на новий сезон у вересні.

Шевченко запевнив, що всі заяви звільнених журналістів будуть підписані. Однак він уточнив, що їх не 31, а "20 із чимось".

Водночас пізніше стало відомо, що журналісти Кирило Лукеренко та Денис Бігус йдуть з каналу після того, як зродили розслідування про структуру власності ТВі.

На запитання "Телекритики", чи будуть збільшені інвестиції в канал, Шевченко зазначив: "Я переконаний, що інвестиції у канал збільшаться", однак поки що вони не збільшені.

Як повідомлялося, страйкарі журналісти телеканалу ТВі прийняли рішення піти з каналу. Відповідну заяву профспілка журналістів ТВі оприлюднила увечері 29 квітня. Під заявою наразі підписалися 32 співробітники каналу, зокрема провідні журналісти і ведучі Мустафа Найєм, Роман Недзельський, Юлія Банкова, Андрій Сайчук, Анастасія Станко.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/05/2/6989332/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головна фішка була опозиційність. Зараз опозиційності не буде, канал стане таким як всі, тільки гіршим. Оскільки всі інші канали стали такими давно, вже все налагодили в співпраці з владою і хто їх дивиться не відчуває дискомфорту, як буде з ТВІ. Конкурувати з Інтером на його полі - безглуздо. Гроші на них ніхто не даватиме, кому вони після тих пертрубацій і втрачених репутацій потрібні. Буде другий нікому не потрібний "5 канал" з постійним прогнозом погоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда....тепер по списку програм зрозуміло кому пішов канал... суки....а зараз скільки важливих тем є...

побистріше треба їм відкривати той онлайн-проект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скандал вокруг телеканала ТВi продолжается – журналисты выяснили, что работают на самозванца

Вчера на украинском оппозиционном телеканале ТВі вышло расследование, где обличается новый владелец телеканала.

Этой передаче предшествовала забастовка журналистов после смены руководства. Редакцию силой захватили неизвестные. Часть менеджмента перешла на сторону захватчиков. Милиция бездействовала. Более 30-и журналистов телеканала уволились, так как не хотели работать на нового владельца.

Редакция программ «Тендер-news» и «Знак качества» осталась работать при условии, что не будет цензуры. Первое их расследование касалось Александра Альтмана, который представляется новым владельцем телеканала.

Оказалось, что:

1. Альтман получил контроль над каналом на основании доверенности, которую никто не видел и не выдавал.

2. У Альтмана нет денег на содержание телеканала. Он должен американским банкам деньги по потребительским кредитам.

3. В США Альтмана обвиняли в мошенничестве на сумму в $590 тыс. В суде стороны заключили мировое соглашение.

После выхода сюжета в эфир новый директор телеканала Артем Шевченко написал в блоге на Facebook, что «материал… не отвечает критериям полноты, объективности и сбалансированности и имеет признаки манипуляции».

svodka.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не впевнений, але це вроді оце

дивлячись відео впевняєшся в тому що допоки не закриється останній офшорчик порядку тут не буде. навіть не здивуюсь уже, якщо через певний час вранці прокинешся і в новинах оголосять про те, що все, що знаходиться в межах кордонів держави Україна "якимось дивним чином" перейшло у власність кількох ланцюжків офшорних фірмочок.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кагаловский заручился поддержкой Клюева в борьбе за ТВi

7.5.2013 08:34

Сайт Телекритика опубликовал интервью бизнесмена Константина Кагаловского, который оспаривает право собственности на телеканал ТВi.

«Я поехал к нему прямо с улицы Гайдара (где находится офис канала ТВі - ред.) после того, как выслушал извинения охранников, что они не могут пропустить меня в здание телеканала. Клюев в этот момент собирался вылетать в Брюссель для встречи с руководством Европарламента», - рассказал Константин Кагаловский в интервью пресс-службе ТВi. Текст интервью, как утверждает редакция Телекритики, оказался в ее распоряжении и опубликован без редактирования.

«Он (Клюев. - ред.) пригласил меня поехать c ним в аэропорт и поговорить по дороге. Я изложил ему сложившуюся ситуацию и попросил вмешаться, чтобы немедленно восстановить нормальную работу телеканала и вернуть собственность законному владельцу, то есть мне. Он заверил меня, что закон и справедливость будут восстановлены, рейдеров выкинут, и пообещал дать соответствующие распоряжения еще до того, как сядет в самолет», - сказал Кагаловский.

По мнению Кагаловского, Клюев был в курсе готовящейся спецоперации своего заместителя Владимира Сивковича и Николая Княжицкого. «Его позиция была - идите и сделайте. Если получится хорошо, доложу президенту. Если не получится - это ваши проблемы», - сказал Кагаловский.

Напомним, бывшего инвестора Кагаловского поставили в известность о том, что он больше не связан с каналом. Новым инвестором стал Александр Альтман. Была уволена генеральный директор ТВi Наталья Катеринчук. Вместо нее должность занял Артем Шевченко, до недавних пор - ведущий программы «Знак оклику!». Шевченко был внесен в госреестр как правомочный гендиректор ТВi.

Новое руководство заявило, что предыдущий собственник планировал продать канал бизнесменам, связанным с нынешней украинской властью. Сам Кагаловский называет происходящее рейдерским захватом и намерен вернуть контроль над каналом.

Клац

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вишукано і залізобетонно влада розправилась з цепними псами демократії.Витіснила їх з усіх масмедіа, зібрала в одному місці, а потім просто взяла власника каналу за яйця і прихлопнула всіх разом.

Ну нічого, хай ще 3 роки , 5 років, 10 років- і прорве.

Правда до того часу все багатство України вже буде в одних руках.

І будемо ми ,як завжди, на рідній, не своїй землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер вже і не шкода шо тві в ефірі аналогову нема. якось пофіг на нього.

хтось розумно сказав, що ТВі це не частоти. це перш за все унікальний колектив. журналісти пішли — пропав і канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власником бренду "ТВі" стали (75%) Княжицький, Шевченко, Портников. Виключне право підпису документів у Портникова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...