Перейти до змісту

Не працює канал ТВІ


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

ось-ось! з такої висоти і 5-10 ват хватило б щоб Луцьк накрити. це ж як треба було закрутити гайки (потужність) на передавачі, щоб ніфіга не тягнуло?

зеонбуд пропихають до корита короче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Если помехи именно сегодня - это, вполне, может быть связано с погодой. Я смотрю ТВІ с тарелки, пока полет нормальный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если помехи именно сегодня - это, вполне, может быть связано с погодой. Я смотрю ТВІ с тарелки, пока полет нормальный.

это "сегодня" тянется уже давно и надолго, а вот про "погоду" вы правильно подметили, в Укаине...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если помехи именно сегодня - это, вполне, может быть связано с погодой. Я смотрю ТВІ с тарелки, пока полет нормальный.

Ви не уважні, тему ще створили 3 січня, а не в сьогоднішню завірюху, так що погодні умови тут ні до чого.

Розмова йде про аналоговий сигнал через який не транслюється ТВі.

П.С. я теж дивлюсь через інтернет трансляцію і поки політ нормальний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не уважні, тему ще створили 3 січня, а не в сьогоднішню завірюху, так що погодні умови тут ні до чого.

[offtop] Разрешите мне, невнимательному, прояснить свою невнимательность, я понимаю о чем идет речь, но я не могу быть в курсе изменений с 3-го января поскольку не смотрю аналогового тв, более того скажу Вам, сегодня тему up-нуло не мое сообщение, я, всего лишь, внес свой корректив в даную тему. [/offtop]

уже певно більше місяця не бачу ТВі на аналоговому ТВ. у всіх так?

раніше сніжив і сяк так тягнуло а зара взагалі нічого.

доречі разом з ним стали гірше показувати ще декілька, зокрема МЕГА.

тепер виходить взагалі нема нічого цікавого в ящику… :(

сніжить-мерехтить-непоказує --- це все результат переносів аналогових каналів зі словацького на карбишева !!! ??? покращення...

да, покращення само собою. Хто ще дивиться аналог., поверніть антени в сторону КРЗ, ну і погода така теж не дуже сприяє проходженню сигналу, хоча, тут до вежі по прямій і з Полонки кілометрів 15, так що по місту повинно б показувати, для аналогового сигналу, та ще й з вежі такої висоти то не відстань. Щось там професіонали наробили, напевне, або вітер їм антени поздував. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що мені відповіли на ТВі:

Доброго дня!

Хочемо подякувати Вам за Вашу небайдужість! Так, справді, через перевірки контролюючими органами, партнери, які транслювали ТВі вимушені були припинити трансляцію. Більш детально Вам може повідомити заступник директора з розвитку Олександр Півнюк 0503301800 [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

судячи з усьго що відбувається навряд чи уже запрацює.

в аналоговому ефірі був тестовий період показу, він закінчився. а ліцензію на трансляцію в нашому регіоні в аналоговому ефірі тві не має, тому й на просту антену не показує.

в супутниковому - показує
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з усьго що відбувається навряд чи уже запрацює.

в аналоговому ефірі був тестовий період показу, він закінчився. а ліцензію на трансляцію в нашому регіоні в аналоговому ефірі тві не має, тому й на просту антену не показує.

в супутниковому - показує

в інтернеті дивлюсь але не завжди є можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

i3449062.jpeg

В TBi не владеют информацией о продаже их канала

В TBi ничего не знают по поводу возможной продажи телеканала Виктору Медведчуку и структурам, связанным с «Газпомом». Об этом в эксклюзивном комментарии корреспонденту Новости Украины – From-UA рассказал главный редактор канала Виталий Портников. «Я не знаю ничего об этой новости, так что ничего не могу комментировать» - заявил г-н Портников.

Когда Портникова спросили, так ли это, что из-за крупных финансовых трудностей канал может быть продан, и одним из покупателей может быть экс-глава Администрации президента Кучмы Виктор Медведчук, главред ответил: «Я не видел эту новость, я не знаю, откуда она появилась. Может это какой-то фейковый ресурс?»

Стоит отметить, что сообщил о возможной сделке купли-продажи ресурс smi2.ru, который ссылается на источник, близкий к руководству телеканала. Однако же Виталий Портников сказал, что он впервые слышит о таком ресурсе.

«Я не знаю, что означает «финансовые трудности». Мы никогда, по-моему, не скрывали, что TBi – инвестируемый канал. Не скрывали, что после того, как он исключен из всех эфирных частот, выйти на окупаемость не так уж и просто. Но это вопросы не ко мне, как к журналисту, это вопросы к инвестору», - подчеркнул Портников.

Напомним, что сегодня появилась информация о том, что телеканал ТВі в ближайшее время сменит владельца, поскольку испытывает серьезные финансовые трудности. А новыми хозяевами могут стать прежний глава Администрации президента Кучмы Виктор Медведчук и структуры, связанные с «Газпромом».

svodka.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене як працював так і працює тут

Amos 2 4.0°W 10759 H DVB-S MPEG-2 30000 3/4

мова йде про аналогове тв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канал ТВі могут продать Медведчуку

Телеканал ТВі в ближайшее время сменит владельца, поскольку испытывает серьезные финансовые трудности. Об этом сообщил источник, близкий к руководству телеканала.

По его словам, аудит обнаружил на ТВі крупные хищения финансовых средств. На данный момент продажа канала – это единственный способ его сохранения и возможность для нынешнего руководства уйти от ответственности. Кстати, Николая Княжицкого фактически отстранили от руководства ТВі, в достаточно жесткой форме выразив недовольство результатами его управления. Не помогло Княжицкому и то, что он до последнего пытался активно влиять на ситуацию, используя для этого собственный статус народного депутата – на днях его официально вывели из Редакционного совета ТВі.

Интересно, что покупатели канала уже определены. Ими станут бывший глава Администрации Президента Кучмы Виктор Медведчук и структуры, связанные с «Газпромом». Переговоры о продаже канала вошли в активную фазу и, можно прогнозировать, закончатся успешно.

Как сообщает источник, планируется, что ТВі войдет в один медиа-холдинг с новой газетой «Вести», которую запускает Игорь Гужва. Напомним, что в прессе давно муссировалась информация о том, что проект бывшего редактора «Сегодня» финансируют россияне.

Но похоже, что на этих покупках новые инвесторы ТВі останавливаться не собираются. По имеющейся информации, они еще рассматривают возможность приобретения влиятельного украинского интернет-агентства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене всілд за ТВі і деякими іншими від недавна і ICTV пропав з аналогового простору…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко. Він змінив у керівництві каналу Наталю Катеринчук. Новим інвестором каналу став відомий американський бізнесмен Олександр Альтман.

Головним завданням телеканалу Артем Шевченко вважає його перетворення на справжній прообраз суспільного мовлення.

"У першу чергу ми запросимо повернутися на канал програми Марії Бурмаки та Вахтанга Кіпіані. А вже з вересня запропонуємо новий розклад мовлення. Маємо надію, що українська влада виконає рекомендації Ради Європи та Європарламенту і дозволить каналу ТВі вести повноцінне ефірне мовлення", 0 заявив генеральний директор телеканалу ТВі Артем Шевченко.

Нда.. Альтман радник Бойка. Саме того Бойка, чиї нафтові вишки викривав канал. Демократію у нас не зламати не продати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кагаловський (акціонер каналу) каже що підробили довіренність його кіпрської компанії. Окрім того, ніби згідно положень акціонери не мають право одноосібно змінювати керівництво каналу.

Скандали.. інтрігі.. разслєдованія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво зараз почути реакцію Княжицького.

Княжицький запевняє, що гендиректора ТВі змінили "по закону"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що може той Княжицький, кілька років тиску, погроз, залякувань, судів, провокацій, ось і здався, жити то хочеться й за сімью боїться, забере гроші хоч якісь так й гайда з цього "дурдому".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені хочеться вірити, що він порядна людина, тим паче щоб отак здати своїх (і себе в тому числі), як ви кажете, то треба вже геть безсовісним бути.

Дуже шкода колектив ТВі в даному випадку, адже це не просто колеги, які можуть втратити роботу, це перш за все люди, які віддані своїй справі і мають одні спільні інтереси. Стільки боролися за справедливість, відкупилися від податкової і тут на тобі — самі ж попали в рейдерський захват…

Колись дивився "вечір з миколою княжицьким", ще тоді, коли податкова їх пресувала, і в гостях у студії була Наталія Седлецька. Княжицький розпитував чим вона займається, які розслідування проводить і т п. І прозвучало одне питання цікаве: "чому ви займаєтесь такими розслідуваннями? ви молода перспективна жінка, а в Україні все котиться під три чорти. Можна було б купити квитки і гайда звідси туди де є демократія…". Питання дійсно не просте, Натілія аж запнулася, і видно було, що на очі аж сльози навернулися. Відповідь була наступна: "Тут я народилася, тут живу і житимуть мої діти. Я хочу мати достойну країну."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, зі слів присутніх на зборах, Портников закликав до врегулювання робочих моментів уже під новим керівництвом.

Сьогодні на зборах Княжицький запевняв, що Альтман вплине на ситуацію з ефіром, гарантує достойну з/п і закликав працювати, а власники розберуться між собою в суді.

ПиСи особисто Віталя морозиться коментувати ситуацію і запитання ігнорує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...