Перейти до змісту

Авто из Польши. Легально и в 3 раза дешевле!


Pilat

Рекомендовані повідомлення

дорого. За таку ціну і тут знайти можна на нормальних номерах

ну так можна і дешевше знайти не за 8 ай менше, я вибирав приблизно серединку з тих, що є. ті що я дививсь на авторіа комплектація не та, тай рівняти наше обслуговування до польського...

post-10988-0-65194100-1357408580_thumb.j

post-10988-0-28410700-1357408631_thumb.j

post-10988-0-28465800-1357408652_thumb.j

post-10988-0-00149900-1357408672_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Хтось з бордівців мае авто на пол. реєстрації???Поділіця що і як ато пишуть багато чого а як в реалі все з ДАІ і т.д.Можна зустрітись переговорити з бордівцем хто має таке авто дууууже заманливо...

В мене два співробітника катаються на польських номерах. Якби не мав сраковозки, то також брав би на польських, хоча там також не все гладко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну але ж "...и в 3 раза дешевле!" де?

ололол... Яж вам кажу що я вам показав авто, невтакій комплектації! навіть на фото гляньте! А такі як є на авторіа до любої з них можна підібрати такуж, але дешевше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну але ж "...и в 3 раза дешевле!" де?

ололол... Яж вам кажу що я вам показав авто, невтакій комплектації! навіть на фото гляньте! А такі як є на авторіа до любої з них можна підібрати такуж, але дешевше!

:) тобто за 3 штуки привезеш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна документів. Авто моє, дорога моя. Ваші послуги лише покументи на рік - ціна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://otomoto.pl/mercedes-benz-w124-C27372937.html хочу таку машину..ціна повністю??через скількі пригоните??
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походіть по німецьких сайтах, подивіться кому цікаво.

до чого тут німецькі сайти? Потрібно щоб авто було на польских номерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дешевше. За невелику плату авто можна зробити польським і в результаті може вийти дешевше ніж аналог в Польщі. Це як варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто за 3 штуки привезеш?

Яка ціна документів. Авто моє, дорога моя. Ваші послуги лише покументи на рік - ціна ?

http://otomoto.pl/me...27372937.html хочу таку машину..ціна повністю??через скількі пригоните??

Давайте з такими запитаннями звертайтесь за контактами, які я залишив для тих, кого це цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я не бачу смислу гнати коннект за 8000 у.е? ПРижени груз, розтамож і переобладнай, стане в 9000. Завтрати 1000 але рідні номера. А коли ти женеш БМВ чи Ауді і не ростамажуєш, то економія складає від 5000 у.е. , так як розтаможка пасажирських дорога, тому є смисл гнати пасажирські і то недешеві машини. В мене знайомий їздить на АУДІ А6 2.5 ТДІ універсал повний фарш, шкіра, машина стала 6500 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий їздить на АУДІ А6 2.5 ТДІ універсал повний фарш, шкіра, машина стала 6500 у.е.

Їздить на польських номерах по схемі, яку пропонує автор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий їздить на АУДІ А6 2.5 ТДІ універсал повний фарш, шкіра, машина стала 6500 у.е.

Їздить на польських номерах по схемі, яку пропонує автор?

Так, при чому задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий їздить на АУДІ А6 2.5 ТДІ універсал повний фарш, шкіра, машина стала 6500 у.е.

Їздить на польських номерах по схемі, яку пропонує автор?

Так, при чому задоволений.

я їджу на мерседесі w210 вже рік по даній схемі. обійшовся мені 3000 уо.мені простіше вмене кордон за 15 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре. ПРигнали мені машину. Дали всі папери. Катаюсь рік. Рік пройшов треба їхати поновлювати папери.

Хто мені дасть ці папери і де їх дадуть? Скільки треба буде платити?

І головне. В мене є тільки загран папорт. Візи немає. На яку митницю треба їхати пролонгувати знов на рік дозвіл на катання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре. ПРигнали мені машину. Дали всі папери. Катаюсь рік. Рік пройшов треба їхати поновлювати папери. Хто мені дасть ці папери і де їх дадуть? Скільки треба буде платити? І головне. В мене є тільки загран папорт. Візи немає. На яку митницю треба їхати пролонгувати знов на рік дозвіл на катання.

Ми можем зробити все за вас, і вам їхати нікуди не потрібно, папери будуть коштувати 1200 грн. Тобто для продовження контракту потрібно пересікти кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щороку я буду давати Вам по 1200 грн і ви будете поновляти папери і перетинати кордон? Все правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виходить ..кожного року треба плати 1200грн??

ви можете і самі це зробити перетнувши кордон, можливо це буде дешевше, залежить скільки піде на затрати палива. контракт продовжується після перетину кордону.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залежить скільки піде на затрати палива. контракт продовжується після перетину кордону.

До границы и назад скатать - гривен 300 на бензу, а остальные 900 на что?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залежить скільки піде на затрати палива. контракт продовжується після перетину кордону.

До границы и назад скатать - гривен 300 на бензу, а остальные 900 на что?

я так розумію витрати на паливо це коли машина знаходиться під німцями а пригнати треба на україну(а ціна на паливо там інша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...