Перейти до змісту

Авто из Польши. Легально и в 3 раза дешевле!


Pilat

Рекомендовані повідомлення

я так розумію витрати на паливо це коли машина знаходиться під німцями а пригнати треба на україну(а ціна на паливо там інша)

При чём здесь немцы? Например, я купил авто, поездил год, потом, как рекламирует ТС, я должен пересечь границу и всё - опять год катаюсь. Так откуда 1200 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

1200 грн беруть за продовження трудового договору ще на рік, поновлення техогляду, витрати на паливо, перетин кордону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію витрати на паливо це коли машина знаходиться під німцями а пригнати треба на україну(а ціна на паливо там інша)

При чём здесь немцы? Например, я купил авто, поездил год, потом, как рекламирует ТС, я должен пересечь границу и всё - опять год катаюсь. Так откуда 1200 грн?

я шось попутав вибачаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Христос народився! Знаю двох чоловік які їздять на таких машинах один машину брав на початку грудня минулого року робив документи сам , ауді 2001 а6 універсал обійшлася рівно в 5000 у.о бо на такі гроші розраховувув і машину підбирав під ту суму ..потім поміняв ще титани на звичайні диски ще 300 доларів з економив машина реально обійшлася в 4700 в нас така машина 12000-14000у.о на рік продовжити 100 євро скажу зразу по документах не вникав порівняв тільки ціну... саме обідно що ми живем в Україні, а людям тішитися не довго дадуть їздити на дешевих добрих машинах і щось придимають наші доблесні можновладці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Христос народився! Знаю двох чоловік які їздять на таких машинах один машину брав на початку грудня минулого року робив документи сам , ауді 2001 а6 універсал обійшлася рівно в 5000 у.о бо на такі гроші розраховувув і машину підбирав під ту суму ..потім поміняв ще титани на звичайні диски ще 300 доларів з економив машина реально обійшлася в 4700 в нас така машина 12000-14000у.о на рік продовжити 100 євро скажу зразу по документах не вникав порівняв тільки ціну... саме обідно що ми живем в Україні, а людям тішитися не довго дадуть їздити на дешевих добрих машинах і щось придимають наші доблесні можновладці!

ага в нормальних країнах за 2000 шт їздят на мерсах 124 а в нас на жигах після капремонту або славуті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, скільки такий автомобіль стане в Україні...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-avant-2-5-tdi-bad-k%C3%B6nigshofen/172834647.html?lang=ru&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=3001&negativeFeatures=EXPORT

Я багато знаю людей які так їздять, і сам маю знайомих які це роблять, цікаво що ви скажете...

І мене ще цікавить, якщо я захочу продати авто через пів року, як це буде краще зробити, на запчастини, чи я зможу його розмитнити офіційно в Україні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, скільки такий автомобіль стане в Україні...

http://suchen.mobile...Features=EXPORT

Я багато знаю людей які так їздять, і сам маю знайомих які це роблять, цікаво що ви скажете...

І мене ще цікавить, якщо я захочу продати авто через пів року, як це буде краще зробити, на запчастини, чи я зможу його розмитнити офіційно в Україні???

Авто повинно бути на Польській реєстрації!!, шо ж ви не читаєте нічого а бездумно питаєте?

Якщо таке авто (припустимо) в Польщі за 2000 євро, що є 2600$, доплюсовуйте ще біля 2х і от Вам авто під будинком.

Розмитнити можна, взагалі без проблем! Питання тільки от в чому - чи вигідно? Відповім - ні, не вигідно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо ви бажаєте їздити на нормальній машині то у вас є така можливість(взяти на польських номерах і кататись до прийняття якогось закону чи змін до митного кодексу). якшо ви розглядаєте варіант покупки авто у кузові чобітка тоді раджу позичити кошти і розмитнити його та поставити на себе. якщо ви візьмете поляка інаші депутати заборонять вам використовувати ви завжди його можете здати на шрот(тому тут треба брати таке авто на якому ви не сильно попадете)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200 грн беруть за продовження трудового договору ще на рік, поновлення техогляду, витрати на паливо, перетин кордону.

От вам і написано все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить BMW X5, 2005р.

Якщо я найду машини прижину до границі на стоянку, скільки потрібно грошей та часу на оформлення документів?

Я чув, що такі документи не 1200 грн. коштують а 800-900 доларів, зумовлено тим, щоб дійсно оформитись на фірму на роботу.

Тобто фірма повинна за мене платити податок, та всіх за своїх робітників, яка саме сума незнаю а от такий комплект документів коштує 800-900 доларів та на рік одна страховка коштує 100 євро.

Незнаю чи мене правильно проінформували розясніть будь-ласка ви може я щось не так зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув, що такі документи не 1200 грн. коштують а 800-900 доларів

1200 грн вартує їх продовжити.

а самі документи 1100-1300$, якщо на дійсно міцну, довгоіснуючу фірму.

А 800$ на фірму створену з повітря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить BMW X5, 2005р. Якщо я найду машини прижину до границі на стоянку, скільки потрібно грошей та часу на оформлення документів?

Авто реєструється у варшаві, давайте звертатись за контактими які написані у мене на сторінці.

перша реєстрація документів коштує 1200 долл.

А 800$ на фірму створену з повітря...

фірма насправді існує а не створена с повітря!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб Вас не виникало питань на рахунок, чи Україна щось придумає. Почитайте "Стамбульський договір\конвенцію" - де наша влада нічого не зробить, головна ідея там така що думка України врахується в останню чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pilat, Opel Vectra C 2006-2008 рік, дизель цікавить - яка буде ціна вже тут, зі всім оформленням документів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Гаішники, щоб розвести на бабло ще не на таке здатні. Пресонули хлопчину непідкованого в тонкощах бюрократії. Шкода, що в нас така країна.

По темі, напишіть мені в приват будь-ласка,скільки буде коштувати honda hr-v (повний привід, механіка, кондиціонер) і Land Rover Freelander (дизель бмв, після 2000, кондиціонер, механіка), разом з документами у Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі клієнти задоволені результатом!!!

ну, це мали б самі "клієнти" відписатись, правда ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці мутки це просто фікція, як і те "працевлаштування" на фірмі в Польщі. Мінімальна сума податків на одну легально працевлаштовану людину у Польші складає приблизно 150 долларів в місяць, а тут весь набір на рік за 800... Просто на це все відповідні органи в нас і в Польщі дивляться крізь пальці. Полякам на руку, коли від них вивозять весь той хлам. Але коли це все дійде до критичної точки і наш уряд щось перемутить, то те авто можна буде здати тільки на шрот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці мутки це просто фікція, як і те "працевлаштування" на фірмі в Польщі. Мінімальна сума податків на одну легально працевлаштовану людину у Польші складає приблизно 150 долларів в місяць, а тут весь набір на рік за 800... Просто на це все відповідні органи в нас і в Польщі дивляться крізь пальці. Полякам на руку, коли від них вивозять весь той хлам. Але коли це все дійде до критичної точки і наш уряд щось перемутить, то те авто можна буде здати тільки на шрот.

Як на мене - ця тема тільки актуальна в тому випадку, якщо купуєш якесь дешеве коритце, чисто так, в магазин за хлібом проїхатись, і з дому на роботу - максимум. А в крайньому випадку - дійсно, здати на металолом, або на шрот. Дороге авто купувати в нашій країні не рентабельно - ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кожен товар є свій покупець. І ця пропозиція теж має право на існування. А кожен сам для себе вирішує, яке "коритце" йому потрібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...