Перейти до змісту

Здраствуй йолка новий год, або що робити з ковром


CookieChild32

Рекомендовані повідомлення

Вирішили зібратись усі разом ( порядка 19 людей) і відсвятковати новий рік. Все було круто і весело, окрім наслідків.

Не будемо росказувати про те, як протягом 4 годин наводився марафєт, а відразу перейду до діла.

Був коврик, чистий, гарний, персикового кольору, який не був знятий на новий рік, і як результат - усе затоптано, та залито невідомою речовиною.

Питання - Які існують ефективні методи очистки? Чи є в Луцьку хім-чистка для таких речей? Якщо є, то де, скільки коштують послуги, і як довго очікувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвони в "ПРИБИРАЙКО" там все розкажуть скільки і коли 28-72-00

"Інтертелеком - нажаль, зараз абонент неможе прийняти дзвінок

пилососи зелмер по рекламе

в студентів сіко грошей німа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь тут може дозвонишся http://www.myremont....PRIBIRAYKO.html

неа. гуляють люди.

може хтось знає якісь варіанти як самому можна спробувати ( без купівлі ваніша)

Просто купувати його на 1 раз - сенсу не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кавйор на стєнку... а на пляму - картину

фотошпалєри? килим то весь затоптаний...))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перемоги, 18 є хімчистка, але я нею ніколи не користувався, тому не можу порадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішили зібратись усі разом ( порядка 19 людей) і відсвятковати новий рік. Все було круто і весело, окрім наслідків.

Не будемо росказувати про те, як протягом 4 годин наводився марафєт, а відразу перейду до діла.

Був коврик, чистий, гарний, персикового кольору, який не був знятий на новий рік, і як результат - усе затоптано, та залито невідомою речовиною.

Питання - Які існують ефективні методи очистки? Чи є в Луцьку хім-чистка для таких речей? Якщо є, то де, скільки коштують послуги, і як довго очікувати))

Бодь я ванішем виводив і автохімією, але хімію наніс і на протязі 10-15 хв тра змити. Як варіан- на мойку де є паровий керхер :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішили зібратись усі разом ( порядка 19 людей) і відсвятковати новий рік. Все було круто і весело, окрім наслідків.

Не будемо росказувати про те, як протягом 4 годин наводився марафєт, а відразу перейду до діла.

Був коврик, чистий, гарний, персикового кольору, який не був знятий на новий рік, і як результат - усе затоптано, та залито невідомою речовиною.

Питання - Які існують ефективні методи очистки? Чи є в Луцьку хім-чистка для таких речей? Якщо є, то де, скільки коштують послуги, і як довго очікувати))

Бодь я ванішем виводив і автохімією, але хімію наніс і на протязі 10-15 хв тра змити. Як варіан- на мойку де є паровий керхер :_04:

о... попробую завтра

крийте тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скіньтеся 19 чоловік по 20-30 грн. і купіть нового.

Або на ці гроші відсвяткуйте Різдво, а потім

Скіньтеся 19 чоловік по 20-30 грн. і купіть нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скіньтеся 19 чоловік по 20-30 грн. і купіть нового.

Або на ці гроші відсвяткуйте Різдво, а потім

Скіньтеся 19 чоловік по 20-30 грн. і купіть нового.

по 20-30 не вийде. так як ще треба стіни зашпаклювати ( пробоїїни) і перекрасити їх.

коврик беру на себе, так як впринцепі, моя вина що не згорнув його.

Чи в самому, чи біля Тубдиспансера є хімчистка, де чистять коври

а вот це чудо) як раз недалеко від нього живу. можна номерок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а потім ще потенційні *винаймачі_квартир_у_новорічну_ніч* жаліються один одному, а чому ж ціна за ніч = ціні за місяць?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально так погуляли, що в стінах пробоїни і їх треба шпаклювати і перекрашувати.Вирішили в новорічну ніч перфоратором побалуватись і сусідів полякати ? :)

КОврик то квіточки як виявляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо актуально, можу поділитись "хімією" для чистки. Результат не гарантую, але зайнятись буде чим ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поехали мы как то раз встречать Новый Год у Львов, сначала решили сходить в Драмтеатр, взяли бутылку водки, (два парня и две девушки) засели на балконе, и начали бухать, смотреть спектакль, потом пошли на квартиру, хозяйка одна из двух девушек, потом.. был Новый Год.. вадзяра, дефки, пацефон..и всё такое….потом обрыгали балкон на нижнем этаже…. Потом пришли соседи, и вызвали ментов….короче… хорошо, что паспорта с собой были… и нас не загребли в ментовку… а вы тут про какой то коврик…. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а потім ще потенційні *винаймачі_квартир_у_новорічну_ніч* жаліються один одному, а чому ж ціна за ніч = ціні за місяць? :)

ніхто нічого не винаймав)

загалом, після хелоуні такого небуло) а людей було більше) вот і вирішили попробувати новий рік, але не взяли до уваги пропорцію кількість алкоголю/ кількість людей. результат на лице

Там про перфоратор і сусідів писали - сусідів за стінами німа, часний будинок))

на стінах мінуси через шампанскє яке в нього полетіло. також від рейсових двереї з туалету, які впали на стіну і побили/поцалапари її.

ну а перекраска то такє - в мому випадку лекше перекраситИ)) добре що хоть будинок свій і ті хто празнували адекватні_) завтра обіцяли гроші принести на ремонт

Гетто, тема про історії із лічнай жизні не тут.

+1))

а за хімією зайду вечором))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потом пришли соседи, и вызвали ментов….

З новим роком, Вова! в тебе якось через пост про ментів згадується. Пропоную написати монографію "Бібліотєкарь і мєнти". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну загалом за допомоги дитячого мила (4.50), 4 гумок для посуди (ще 5 грн) та щітки ( 12 грн) вимилось. як саме - буду знати коли висохне.. поки дивиться все чисто..

Чого не засобом Еріки? - з роботи спішив до тещі... і тупо завтикав. Хоча, якщо щось осталось, то спробую і ним

думаю тему МОЖНА КРИТИ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благодарю за поздравление

:)

а с ментами... что же поделаешь. я человек не конфликтный,но комуникабельный,и с чувством юмора,специфичным,но всё же.:)

и когда попадаю в ситуации,когда надо пообщаться с ментами,они в первую очередь спрашивают:кто такой? где работаешь?я говорю правду,у них сначала отвисает челюсть,закипают мозги,и возникает впечатление,что над ними издеваются,вот отсюда и непонятки.Но я их понимаю и прощаю их необразованность...

как то так.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...