Перейти до змісту

компліменти і українські чоловіки


kinky boy

Рекомендовані повідомлення

Чому українські чоловіки роблять так мало компліментів українським жінкам? Чому такі не уважні, грубі і... просто мужлани? Ну, чому? Це мабуть від того, що наболіло, але на вулиці, от просто так... ніколи ще не чув. Ні від старших, котрі мали бути прикладом, ні від ровесників... У фільмах це так гарно виглядає, особливо в італійських. Невже для більшості, мужик - це той хто більше ... ну такоє, щоб діти не почули?

p.s. нагадаю, що шукаю блогерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начни с себя, а там смотри кто то заразится и тоже начнет налево и направо всех комплиментами покрывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kinky boy, ти не чув компліментів бо не заслужив їх :_07: :_07:

Я от частенько чую. І на вулиці, і в маршрутці, і в супермаркеті... Ми помічаємо те, що готові помітити чи прийняти. :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. У фільмах це так гарно виглядає, особливо в італійських

в нємєцкіх тоже багато шо виглядає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іноді жінці зробиш комлімент, вона його перекрутить на свій лад ))), іноді сприймає як належне - без реакцій, але частіше сприймають як треба, з вдячністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kink·y (kngk)

adj. kink·i·er, kink·i·est

1. Tightly twisted or curled: kinky hair.

2. Slang Showing or appealing to bizarre or deviant tastes, especially of a sexual or erotic nature: "his appetite for kinky filmmaking, unmitigated by any artistry" (John Simon).

Осталось только выяснить степень курчавости ТСа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не чув компліментів бо не заслужив їх

Для чого ви ображаєте молодого чоловіка?

У вас напевно гарна зовнішність, і вас розбалували на цьому грунті. Такі дівчата і компліменти робити їм не приємно, вони сприймають це як належне.

Я краще знайду щось справді гарне, у дівчині, яка не фотомодель, але має якусь гарну рису, і виділю її, і побачу вдячність в очах...

Гарна зовнішність і доброта, це так приваблює, але нажаль рідкісне явище...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось справді гарне, у дівчині, яка не фотомодель, але має якусь гарну рису,

наприклад, сіські

і побачу вдячність в очах...

а ше мо й дасть

Гарна зовнішність і доброта, це так приваблює, але нажаль рідкісне явище...

ти або української радянської літератури начитавсь, а бо десь не там тусиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, із себе не буду починати, тому що ніколи цього і не полишав робити. До речі kinky перекладається ні тільки як кучерявий і мій немає ніякого відношення до теми.

erica, чи часто я чую компліменти? Часто і в цьому потреби чи обмежень немає. Спостерігаючи за представника чоловічої статі напросився сумний висновок, що із цим у них є проблеми. Окей би компліменти, але рідкість і елементарні знаки уваги та поваги. З кожним днем частішають випадки, коли молола людина уступає місце в транспорті, пропускає першим даму чи подає руку при виході із транспорту. Приємно, але випадки одиничні...

EleKtrik, Ваш генератор для людей, котрі в близьких/тісних відносинах, а не для незнайомих людей. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, Ваш генератор для людей, котрі в близьких/тісних відносинах, а не для незнайомих людей. :)

А вы свой генератор составьте и поделитесь здесь, уверена у вас получится,раз вы "практикующий" комплиментодаритель :0153: , а те у кого опыта мало или нет,хоть тут, скорее всего и не признаются, но на заметку возьмут!

Тема, кстати, отличная и полезная. Да, комплименты мы(девушки) получаем, но умеем ли их красиво принять?И комплименты полезно делать не только мужчине-женщине, но и наоборот,а также хорошо если подруги обмениваются комплиментами, или просто знакомые...Но замечаю, что часто их не адекватно воспринимают...кто то(девушки) делают выводы, что от них кому то, что то надо(ну вы поняли), даже если что то совсем безобидное сказано, или же начинают причитать...да ну...ты что...отрицая полученный комплимент, скромность, это хорошо, но не в данном случае...такие вот соображения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ви ображаєте молодого чоловіка?

У вас напевно гарна зовнішність, і вас розбалували на цьому грунті. Такі дівчата і компліменти робити їм не приємно, вони сприймають це як належне.

Я краще знайду щось справді гарне, у дівчині, яка не фотомодель, але має якусь гарну рису, і виділю її, і побачу вдячність в очах...

Гарна зовнішність і доброта, це так приваблює, але нажаль рідкісне явище...

Тобто, комплыменти тра робити лише страшилам? Таді да, вдячність ))))

З.І. І да, Еріка красуня, погоджусь... І чому б і не балувати красиву жінку, нє? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дiйсно, роблю комплiменти дуже рiдко, але якщо роблю то вiд душi. Не знаю, мо зi сторони воно й погано, але особисто менi так краще, нiж коли бачиш, коли багатоговорящий ушлёпок лепече речi, якi конкретно до конкретноi дами зовсiм не стосуются, iй то воно приемно, але ж противно слухати, коли кажуть дiвчинi, що вона струнка, а в неi насправдi сало мiж топiком та джинсами звисае (наприклад). Щирих комплiментiв не може бути дуже багато, бо щирi комплiменти вiд душi йдуть й виваженi по емоцiональним вiдчуттям. Не щирi комплiменти то брехня, а примножувати брехню не варто, ii й так на кожному кроцi вистачае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дiйсно, роблю комплiменти дуже рiдко, але якщо роблю то вiд душi. Не знаю, мо зi сторони воно й погано, але особисто менi так краще, нiж коли бачиш, коли багатоговорящий ушлёпок лепече речi, якi конкретно до конкретноi дами зовсiм не стосуются, iй то воно приемно, але ж противно слухати, коли кажуть дiвчинi, що вона струнка, а в неi насправдi сало мiж топiком та джинсами звисае (наприклад). Щирих комплiментiв не може бути дуже багато, бо щирi комплiменти вiд душi йдуть й виваженi по емоцiональним вiдчуттям. Не щирi комплiменти то брехня, а примножувати брехню не варто, ii й так на кожному кроцi вистачае

Википедия как всегда, хорошо "сказала"))),насчет искренности комплимента особенно:Говоря комплимент, вы должны быть по возможности честны и откровенны,ваши слова не должны содержать в себе ярко выраженной лести. Когда вы произносите искренний комплимент, вы сосредотачиваетесь на другом человеке, вы ищете в нем положительные качества, и ваше мнение о нем растет. Считается, что когда человек говорит другому приятные слова, он поднимает собственную самооценку, потому что нужна определенная доля уверенности в себе, чтобы замечать хорошее в других людях и озвучивать эти мысли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча й питання до чоловіків, але помітила по собі, що компліменти отримую частіше тоді, коли сама перебуваю в гарному настрої.

Можливо чоловіки на це більше реагують, адже впевнені, що у відповідь отримають приємну посмішку? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в нас дівчата інколи компліменти і навіть банальну ввічливість сприймають за флірт, а на "Ти сьогодні гарно виглядаєш" ображаються, дують губки і питають "Лише сьогодні?!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в нас дівчата інколи компліменти і навіть банальну ввічливість сприймають за флірт, а на "Ти сьогодні гарно виглядаєш" ображаються, дують губки і питають "Лише сьогодні?!" :)

Насчет вежливости...ты Plum, молодчинка!!!Недавно с мужем уходили из кафе, и он стоит..."мечтает", а я все куртку жду, вот и привела ему в пример, что человек, видевший меня впервые в жизни(то бишь ты), помог мне одеться, когда я уходила с Бордовки...так держать!!!Но он у меня тоже умничка, исправляется!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но он у меня тоже умничка, исправляется!

Приводь на бордовки, будемо виховувати. А мене в приклад краще не став, бо тут і так чоловіки бордівчанок на мене інколи вовком дивляться :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но он у меня тоже умничка, исправляется!

Приводь на бордовки, будемо виховувати. А мене в приклад краще не став, бо тут і так чоловіки бордівчанок на мене інколи вовком дивляться :_07:

Договорились)))Не боись, моему любимому, ревность чужда, видать такой родился))) Да и джентельменство еще никто не отменял,это тем, кто волком смотрит)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І да, Еріка красуня, погоджусь... І чому б і не балувати красиву жінку, нє? )

Коли дрищик взяв свою волю в кулак і став струнким підтянутим молодиком - це його заслуга. Йому можна зробити комплімент за красу тіла, яке більше виражає комплімент до його сили волі, в роботі над собою.

Коли пухкенька дівчина працює над собою, стає стрункою, уявляєте як приємно бути чути комплімент на цю тему, адже це повністтю її заслуга.

Коли дама підібрала якийсь вдалий аксесуар, вміє подати себе, гарно поводитись, говорити...

а коли еріка народилась гарною, в чому тут її заслуга?

Їй просто пощастило. І Коли така дівчина починає нагліти і сприймає все як належне, у нормального хлопця зявляється відраза до такої дівчини.

А по вашому виходить, що перед кожною гарною дівчиною треба скакати на задніх лапках, в незалежності від її поведінки, по суті, виховуючи нових стерв та "гламурних сучок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли дрищик взяв свою волю в кулак і став струнким підтянутим молодиком - це його заслуга. Йому можна зробити комплімент за красу тіла, яке більше виражає комплімент до його сили волі, в роботі над собою.

Коли пухкенька дівчина працює над собою, стає стрункою, уявляєте як приємно бути чути комплімент на цю тему, адже це повністтю її заслуга.

Коли дама підібрала якийсь вдалий аксесуар, вміє подати себе, гарно поводитись, говорити...

а коли еріка народилась гарною, в чому тут її заслуга?

Їй просто пощастило. І Коли така дівчина починає нагліти і сприймає все як належне, у нормального хлопця зявляється відраза до такої дівчини.

А по вашому виходить, що перед кожною гарною дівчиною треба скакати на задніх лапках, в незалежності від її поведінки, по суті, виховуючи нових стерв та "гламурних сучок".

ти багато *утрiруеш* (не знаю як на укр) поняття, гарною мало родитись, красу треба й пiдтримувати, правда деякi задуже цим захоплюются й витрачають шаленi грошi, але то вже друга тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...