Перейти до змісту

шукай блогерів із Волинським корінням


kinky boy

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Потрібні люди, що активно дописують на блогохостинги, платформи і власні сайти. Це суто для власної потреби, цікавить ситуація на Волині чи є і як багато. Тематика блогів немає значення, лиш би їх вели волиняни і українською мовою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Если что борда тоже блог, только мультипользователский

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna, мінімум - це розміщення посилання на блог, на проекті, над котрим зараз працюємо. Внутрішня реклама на тому ж таки проекті. Перепублікація матеріалів, які б відповідали нашій тематиці (це звісно не безплатно). І плюс розміщення нашої реклами на блогах. Це той мінімум, яким можу зараз поділитися. Деталі будуть після 1 січня.

t0rik, вам відписав у приват.

, постіть посилання або сюди, або мені в приват. Дякую. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блогери на на Волині є, але таких які пишуть для Волині я не знаю. Я б, доречі, сам замовив би рекламу у популярного волинського блогера. Тільки де його взяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

растолкуйте мне смысл искомого.

Чего вообще хочет ТС? Зачем ему искать блогеров?

Или имеется ввиду то, что надо собрать по всем тырнетам всех континентов и галактик именно тех,кто имеет хоть какое нить отношение к Волыни?

тож мона за пару суток промониторить местную блогосферу, а там ниточка дальше потянется.... но зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, ... і шукаю цю місцеву блогосферу. Та на жаль, окрім кількох людей поки нічого і нікого не знайшов. Якщо маєте можливість то дайте той клубок, буду його розплутувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку є блогери, але їх читає не Волинь. У Васі, дизайнера на артефакті є популярний жж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, спробую запостити два посилання: http://blog.skinik.name/ http://vld.dmbr.co.ua/ чи це реклама? Якщо так, більше публікувати не буду. Вони двоє точно Волиняни, і часто є теми, що напряму стосуються Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, ніхто ж і не претендує на звання супер блогера ХХІ століття. Для мене блог це дещо особисте, і тому пишу на теми цікаві мені, коли комусь це цікаво ще - він мене знайде. Тим паче одразу Ви багато не напишете. І від того, щоб подумати, щоб завести, до того, щоб завести найскладніший шлях... Спробуйте ;)

От, ще питання, що для Вас має бути в блозі, щоб він зацікавив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хайно я свой блог на Твитере заведу, город вздрогнётся!!

:D

(свой последний пост на эти сутки решил использовать именно так)

До встречи.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хайно я свой блог на Твитере заведу, город вздрогнётся!!

:D

Полюбому, Твіттер ще досі в судорогах з моменту публікації цієї лякаючої заяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...