Перейти до змісту

"Cвобода", що веде народ


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Щось не видно/не чути "Свободи", як і решти опозиції, а між тим 17 лютого у Луцьку проміжні вибори депутата обласної Ради, замість свободівця Анатолія Вітіва, що став депутатом ВР. Все кандидата узгоджують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю яке у кого ставлення до реплік того момнологу, а у мене найбільше презирства викликала фраза від Olesua Dia ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждому свое...каждый сделает свои выводы...но у меня впечатление, что он пиарится за чужой счет...даже я, не особо интересующаяся политикой, обратила внимание на эту информацию, явно не из-за фамилии этого Мирошниченко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комментировать не буду, противно...

так нафіга тоді вкидувати?

Каждому свое...каждый сделает свои выводы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Афінах відбувся багатотисячний марш неонацистів

В Афінах пройшла багатотисячна хода прихильників неонацистської партії Золотий світанок, приурочена до чергової річниці конфлікту між Грецією й Туреччиною через острови Іміа в 1996 році.

За даними організаторів, ввечері 2 лютого в центрі грецької столиці зібралося близько 30 тисяч чоловік. Афінське агентство новин оцінило число учасників більш скромно - приблизно 10 тисяч. Присутні несли в руках грецькі прапори, запалені смолоскипи, скандували націоналістичні гасла й співали пісні. Про які-небудь інциденти під час маршу не повідомляється.

Лідери націоналістів, які виступали перед присутніми, звинувачували діючу владу Греції в тому, що вона зрадила національні інтереси країни й привела її до тяжкого становища. Конкретно претензії Золотого світанку стосуються примирення з Туреччиною за підсумками кризи 1996 року, в ході якої загинуло троє пілотів грецьких ВПС.

Протягом декількох днів турки й греки почергово встановлювали на спірних островах свій прапор, знімаючи прапор суперника. 28 січня 1996 на острови з двох сторін непомітно висадилися спецпідрозділу Туреччини і Греції. Потім з грецького військового корабля туди був направлений на розвідку вертоліт, який в ході виконання завдання розбився об скелі. Троє членів екіпажу, що знаходилися на борту, загинули.

За чутками, причиною падіння вертольота міг стати вогонь з турецької сторони, але цю версію, щоб уникнути ескалації конфлікту спростували обидві сторони. Крім того, в конфлікт втрутився представник США Річард Холбрук, який закликав союзників по НАТО припинити агресивні дії відносно один одного й уникнути суперечок через острови Іміа в майбутньому.

Праворадикальна партія Золотий світанок, часто пропагує відверто неонацистські гасла, в червні 2012 року набрала 7 відсотків на виборах до парламенту Греції. Політологи оцінюють нинішній електорат неонацистів в 10 відсотків від числа всіх грецьких виборців, так як в результаті наростаючої економічної кризи радикальні ідеї набирають популярність.

http://ua.korrespondent.net/world/1492080-v-afinah-vidbuvsya-bagatotisyachnij-marsh-neonacistiv

Ану, побачимо як на це зреагує Ізраїль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналісти не є неонацистами. Існує радикальна різниця між ними, греки не проголошують що їхня нація краща за інші, вони лиш воліють зберегти свою культуру і традиції, зміцнити своє грецьке суспільство за що і борються.

«Золотий світанок», також «Хрісі́ Авгі́ » (грец. Χρυσή Aυγή) — грецька ультраправа націоналістична політична партія, зареєстрована 1993 року Ніколаосом Міхалолякосом. Ідеологію партії вважають близькою до неофашизму[7] та неонацизму[8]. За результатами виборів 2012 року отримала 21 місце (із 300) в парламенті Греції.

Партія виступає із різко ксенофобськими поглядами[9][10], а також критикує передумови, які сприяють зростанню міграції (див. Імміграція в Грецію): ідеали освіти, глобалізацію, мультикультуралізм. Зразком держави для Золотого світанку є Стародавня Спарта Солона та Лікурга. Ставлення до релігії партії неоднозначне. Спочатку висловлювалися симпатії до неоязичництва, але з часом посилилися прохристиянські настрої.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Золотий_світанок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міграція принесла одні проблеми? міграція принесла виконання чорних робіт, які "титульні" уже не хотіли робити. бо були занадто багаті для цього, мали занадто хороше походження, занадто високу освіту. занадто добре соціальне забезпечення:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є різниця між сіонізмом та "неонацизмом" "Золотого Світанку"? По-моєму в них одна і та ж сама ідеологія. То чому одних засуджують і мовчать про інших?

Блжад *facepalm*.

В цій же темі вище про це писали. Там же і згадували партії Ізраїлю.

Що хорошого в міграції? Невже не видно з прикладу європейскик держав що вона приносить лиш проблеми? Мультикультуризм провалився, це визнали і Франція і Німеччина. Кожна етнічна група відстоює і буде відстоювати власні інтереси за рахунок інших. Волієте бачити те що робиться на вулицях Москви протягом мусульманських свят на вулицях своїх міст?

Hаціоналісти хочуть щоб їх власні народи мали право на існування, залишались незалежними, і складались з демографічно переважної більшості - щоб КОЖЕН народ, культура і люди збереглися.

По суті не сказано ніц нового.

Ітак, повторю ще раз -

Ану, побачимо як на це зреагує Ізраїль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Афінах відбувся багатотисячний марш неонацистів

В Афінах пройшла багатотисячна хода прихильників неонацистської партії Золотий світанок, приурочена до чергової річниці конфлікту між Грецією й Туреччиною через острови Іміа в 1996 році.

За даними організаторів, ввечері 2 лютого в центрі грецької столиці зібралося близько 30 тисяч чоловік. Афінське агентство новин оцінило число учасників більш скромно - приблизно 10 тисяч. Присутні несли в руках грецькі прапори, запалені смолоскипи, скандували націоналістичні гасла й співали пісні. Про які-небудь інциденти під час маршу не повідомляється.

Лідери націоналістів, які виступали перед присутніми, звинувачували діючу владу Греції в тому, що вона зрадила національні інтереси країни й привела її до тяжкого становища. Конкретно претензії Золотого світанку стосуються примирення з Туреччиною за підсумками кризи 1996 року, в ході якої загинуло троє пілотів грецьких ВПС.

Протягом декількох днів турки й греки почергово встановлювали на спірних островах свій прапор, знімаючи прапор суперника. 28 січня 1996 на острови з двох сторін непомітно висадилися спецпідрозділу Туреччини і Греції. Потім з грецького військового корабля туди був направлений на розвідку вертоліт, який в ході виконання завдання розбився об скелі. Троє членів екіпажу, що знаходилися на борту, загинули.

За чутками, причиною падіння вертольота міг стати вогонь з турецької сторони, але цю версію, щоб уникнути ескалації конфлікту спростували обидві сторони. Крім того, в конфлікт втрутився представник США Річард Холбрук, який закликав союзників по НАТО припинити агресивні дії відносно один одного й уникнути суперечок через острови Іміа в майбутньому.

Праворадикальна партія Золотий світанок, часто пропагує відверто неонацистські гасла, в червні 2012 року набрала 7 відсотків на виборах до парламенту Греції. Політологи оцінюють нинішній електорат неонацистів в 10 відсотків від числа всіх грецьких виборців, так як в результаті наростаючої економічної кризи радикальні ідеї набирають популярність.

http://ua.korrespond...rsh-neonacistiv

Ану, побачимо як на це зреагує Ізраїль.

Ви за своєю ненависттю до Ізраїлю не побачите, як Ваші діти почнуть ходити у мечеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви за своєю ненависттю до Ізраїлю не побачите, як Ваші діти почнуть ходити у мечеть.

«И вы знаете, я не удивлюсь, если завтра выяснится, что ваш муж тайно посещает синагогу»(с)Варвара Сергеевна Плющ, управдом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для німців же ж бути націоналістом і боротись за права своєї нації майже неможливо...

и далее по тексту,- абсолютно верно.

В Германии радикальный национализм приравнен к нацизму, т.е. уголовно наказуемому деянию. Страшные слова для "пересичного")) немца:"Ты фашист? Наци?" Не зря как мин четыре выша только в Берлине штампуют "борцов" с проявлениями антисемитизма (а как же! кто платит, тот заказывает :)) и ксенофобии.

Отсюда вывод- если удастся внушить украинскому народу, что национализм это "лыхо" и "сором", то бу как в Германии- с работающих .отчисляют до 30-40% налогов, начиная свыше 900 евреев\месяц))) и сильнейшая по потенциалу европейская нация ведет образ жизни, не сильно отличающийся от украинского життя))), ессно в апроксимации - нужно жеж социалку держать.

Кстати, в Турции уровень зарплат у "беловоротничковой" части населения выше, чем в Германии, т.ч. немцы турецкого происхождения (некоторые!) возвращаются на ист. родину после немецких Уни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви за своєю ненависттю до Ізраїлю не побачите, як Ваші діти почнуть ходити у мечеть.

Я б на Вашому місці за своїх переживав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні щось не пре говорити про богообраноосманоарійців, я про Свободу. Є два шляхи: раціональний і ірраціональний. Раціональний шлях в голосуванні за Свободу, БЮТ, ПР полягає в дослідженні реалістичності програм, біографій, чи розкривають програми особисто мої проблеми, скільки часу на реалізацію і т.д. Це дофіга марудна і нудна, а в нашому випадку ще й огидна робота. Тому раціонально голосувати виходить не в кожного і абсолютна більшість з них голосують проти всіх :) В Україні абсолютна більшість виборців голосує емоціями, тут можна дати волю фантазії, скритим помислам, тут можна апогаваріть. Це цікаво виборцю і тому весь шлях партій в Україні - це шлях емоцій. І на ніщо крім емоцій, вони не здатні впливати. Я от не знаю яка партія може помогти особисто мені:

- хочу не переплачувати за хорошу німецьку б/у тачку три рази як в країні дурнів;

- хочу щоб дороги робили по європейський цінах але з європейською гарантією;

- хочу зменшення кількості чиновників в тридцять разів і в ту ж кількість зростання автоматизованих систем;

- хочу справедливу податкову систему в якій розібрався б і ідіот, і хочу чіткого розуміння нах їх взагалі платити;

- коли я бачу мєнтика з дубінкою під боком, я задумуюсь: "ось він тутка гамно місить, а керують ним по факту в Києві. нах така радість?"; отож я за вибори місцевого шеріфа, що відповідав би перед громадою, аналогічно і з судами, виборність суддів - я маю бути впевнений в чесності і порядності вершителя моєї долі, а не Лавринович з Ківаловим, бо вони далеко не показник;

- комунальні підприємства - тільки власністьтериторіальних громад, гази і енерго - тільки державні. Як це так атомним випромінюванням труять нас всіх, а вигідно має бути лише обраним і хитрожопим;

- повна децентралізація з переважним впливом на владу територіальних громад. Є мерія, а нафіг депутати?, що то за атракціони небачених щедрот, є сільський голова, без сільради.

- спрощенна автоматизован реєстрація прав власності, база у відкритому доступі.

Хто візьме на себе ту програмку, я за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто візьме на себе ту програмку, я за нього.
- ось ключове- хто візьме)))

А самому влом оприділяти долю країни?

Впрочем, я такой же)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей привіт!

Однозначно кожна партія крім власних політико-економічних амбіцій більше нічого не несе, все решта приманки і заманіловщина (як в риби-чорта ліхтарик на вудочці). Рух потрібен знизу і він вже скоро почнеться. Бо як казав один америкос: довго дурачити можна одну людину, але всіх нереально. Мені здається, що Свобода своїм проривом в "таку" владу зробила прокол. Якщо б вони зберегли статус громадського об'єднання і примазались до хвилі народного спротиву, як каськів до Пори, вони реально захоплювали весь владний олімп, а в сьогоднішніх реаліях поряд з "такими" професіоналами, та партія розчинится як дьоготь в бочці лайна. І не потрібно переоцінювати націонал-патріотизму, особливо українського, Лавринович, Тарасик Чорноволик, той же Каськів, та ж Герман, та й ціла купа вампірів-чиновників, колись були незаурядними патріотами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- хочу не переплачувати за хорошу німецьку б/у тачку три рази як в країні дурнів;

- хочу щоб дороги робили по європейський цінах але з європейською гарантією;

- хочу зменшення кількості чиновників в тридцять разів і в ту ж кількість зростання автоматизованих систем;

- хочу справедливу податкову систему в якій розібрався б і ідіот, і хочу чіткого розуміння нах їх взагалі платити;

- коли я бачу мєнтика з дубінкою під боком, я задумуюсь: "ось він тутка гамно місить, а керують ним по факту в Києві. нах така радість?"; отож я за вибори місцевого шеріфа, що відповідав би перед громадою, аналогічно і з судами, виборність суддів - я маю бути впевнений в чесності і порядності вершителя моєї долі, а не Лавринович з Ківаловим, бо вони далеко не показник;

- комунальні підприємства - тільки власністьтериторіальних громад, гази і енерго - тільки державні. Як це так атомним випромінюванням труять нас всіх, а вигідно має бути лише обраним і хитрожопим;

- повна децентралізація з переважним впливом на владу територіальних громад. Є мерія, а нафіг депутати?, що то за атракціони небачених щедрот, є сільський голова, без сільради.

- спрощенна автоматизован реєстрація прав власності, база у відкритому доступі.

Хто візьме на себе ту програмку, я за нього.

Дуже хотілось би, щоб Свобода дані господарські питання вирішувала, бо ті структури які цим займатись мали б, тільки бюджет пилять.. Але Свобода все ж є єдиною партією ідеологічною, решта все бізнес-клуби. Та й зрештою, сводівці під даунбасівське бидло не стеляться, а свою лінію гнуть, навіть деколи на шкоду власним результатам виборчим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...