Перейти до змісту

В сад без прививок


Oksik

Рекомендовані повідомлення

SunSeth На мою думку, треба дитині дати правильне харчування, вітаміни, загартовування, фізичні вправи, можливо плавання, повноцінний сон от тоді і буде імунітет, а так виходить що його вбивають ще на стадії розвитку..Особливості імунітету в дітей грудного віку полягають у тому, що у дитини присутній так званий материнський імунітет, обумовлений наявністю в організмі материнських антитіл, який він отримав під час вагітності.

цим ви виробите імунітет від застуди, а не від чорної віспи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Да все данные будут желтые.по той причине,что у нас все смерти,связанные с вакцинами не попадают в отдельную статистику.Я ж писал,что даже депутаты не знают точных цифр.У них,например разнос по смертям детей от вакцины против гепатита от 11 до 18 за 2 последних года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем вообще связывать эту статистику с вакцинацией? У нас на 50 миллионов 18 смертей от вакцины, в каком-нибудь Чаде на 50 миллионов 10 тысяч смертей от отсутствия вакцины, ну и что?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, робити прививки чи ні особиста справа кожного, не варто прислухатись до всяких "порадників". Особисто ми свого синочка прививаєм, і будем прививати, з серпня місяця хворіли тільки раз ГРВ, мене саму в дитинстві прививали і нічого, жива здорова. А поєднувати прививки і вроджений імунітет не варто. Для прикладу: ми прививаємся і майже не хворієм, кума не прививає (після таких порад) і з лікарень не вилазить, в садочок вони не ходять, взимку не гуляють( день вийдуть, два тижні вдома). Мені здається справа не тільки в прививках, а і в імунітеті. Чому люди не пишуть і не показують як тяжко переносять ці хвороби дітки яких не прививали, як тяжко хвороби протікають у не привитих дітей ??? Читаючи цю статтю напрошується безліч прикладів про "злочин проти нації" взяти хоча б ситуацію з нашими дорогами і ліфтами ( взяти, до прикладу, статистику смертності у тих чи інших, кількість нещасних випадків, скільки людей залишилось інвалідами, як неякісно роблять і ремотують ліфти і дороги,) і починаєш розуміти, що це також злочин проти нації. Проблема в тому, що у нас українців щоб не сталося то винувата вакцинація (навіть якщо робили її 2 місяці назад).Ще одна знайома (не прививає) аргументує свою відмову тим, що в наш час немає належного контролю якості, я їй кажу : ну тебе ж прививали і нічого, на що вона відповідає - що, це ж було в СССР, тоді були і контроль і якість!!! Коли зараз відкриваються страшні факти про досліди, які тоді проводились над людьми стає моторошно, це нам тоді могли колоти що завгодно і дивитись що з того вийде, і смертніть після прививок тоді теж була, але тоді всі мовчали і вакцинувались. Читаючи пост вище, розвеселило, коли написали що прививками була викликана харчова алергія, я звичайно не медик, але мені дуже цікаво, це ж яку таку прививку треба дати, щоб розпочалась алергія на моркву чи шоколад??? На мою думку, не варто приплітати до слова вакцинація, всі супутні хвороби якими може хворіти як привита так і не привита дитина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одно профессорское светило так сказало по поводу вакцинации:"Да,летальные случаи возможны и патологии тоже возможны,но это 1 случай на тысячу."

Тогда у него спросили:"А если этот один случай попадет на Ваших внуков?"

Немая сцена.

Противники вакцинации потому и противники,что не хотят,чтобы их дети попали в этот один случай из тысячи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоч почитайте від яких хвороб проходить вакцинація. Це вам не з ГРИПом тиждень повалятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іму́нна систе́ма — сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних агентів

Про який імунітет може йти мова, як організм новонародженої дитинки може захищатись від вірусів та інфекцій, якщо дитині ще в пологовому валять 2 прививки?А це вірус, хоч і послаблений!У мами ще молоко толком не з"явилось, щоб давати дитині ті самі вітаміни для зміцнення імунітету, а в організмі, маленькому, вже віруси бродять.

Вибачте, але там де Ви це прочитали, часом не вказується з якого дня (тижня, місяця) після народженя у дитинки ця "сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних агентів" починає працювати ???))) Дитина формується ще внутріутробно, так само як і ці "органи, тканини і клітини".В процесі життя деякі з них можуть розвиватись, змінюватись, або ж руйнуватись але це не означає що дитина народжується без них!!! Імунітет у дитини існує вже існує при народжені, просто у кожного індивідуальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одно профессорское светило так сказало по поводу вакцинации:"Да,летальные случаи возможны и патологии тоже возможны,но это 1 случай на тысячу."

Тогда у него спросили:"А если этот один случай попадет на Ваших внуков?"

Немая сцена.

а що він мав відповісти? Дурне запитання було задане. Своє ставлення до такої ймовірності він вже показав пропагуючи вакцинацію.
...Противники вакцинации потому и противники,что не хотят,чтобы их дети попали в этот один случай из тысячи.

а без прививок таких летальних випадків буде не один, а 10-20-30, і з-за великої кількості непривитих збільшується ймовірність епідемії та пандемії, тобто із-за непривитих ще більше страждатимуть самі ж непривиті... та й привиті теж
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імунітет у дитини існує вже існує при народжені, просто у кожного індивідуальний.

Прочитайте уважно пост #49 там написано Особливості імунітету в дітей грудного віку полягають у тому, що у дитини присутній так званий материнський імунітет, обумовлений наявністю в організмі материнських антитіл, який він отримав під час вагітності.

Я думаю що це те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одно профессорское светило так сказало по поводу вакцинации:"Да,летальные случаи возможны и патологии тоже возможны,но это 1 случай на тысячу."

Тогда у него спросили:"А если этот один случай попадет на Ваших внуков?"

Немая сцена.

Противники вакцинации потому и противники,что не хотят,чтобы их дети попали в этот один случай из тысячи.

Так такі випадки існують, і від них ніхто не застрахований, хвороба не вибирає чий ти внук чи син. Так само і немає гарантій що з невакцинованих дітей ніхто не захворіє. В таких випадках і сам не знаєш, по яку сторону барикад опинишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тривалість штучного імунітету від прививки хто може надати? Якщо тривалість скінчена,навіть 5-10 років, як людина продовжує жити без прививок? Чого не дохне від холєри, віспи, сіфіліса? Якими прививками прививають циган, джумшутів і равшанів? Антипрививочний рух досить потужний, а пандемій чогось не наступає, чому?

ІМХО в прививках важливе не прививання а відпрацювання механізму прививання. Якщо система відлагодженна, це постійний економічний зиск від продажу скляних ампулок, реальний механізм фізичного впливу на певні соціальні групи і весь народ певної країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це постійний економічний зиск від продажу скляних ампулок

В моєї дитини є всі прививки. При цьому я на них не витратив ні копійки, окрім сплачених податків. Варто розуміти що економічний зиск виробника/відкатоприймача не залежить від чиєїсь окремої непривитої дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робити прививки чи ні - це вічне питання, при відповідях на яке практично нереально переконати когось в правильності протилежної думки.

Цікавить реальний досвід, як противники прививок потім вирішують питання з влаштуванням дитини в дитсадок? Кому і скільки треба заплатити, щоб дитину взяли у садочок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Чого не дохне від холєри, віспи, сіфіліса? Якими прививками прививають циган, джумшутів і равшанів? ...
а ти знаєш скільки їх дохне чи не дохне?!

ПиСи. Від сифіліса вже прививки є? ;)

І що, точно зара ніхто не дохне від сифіліса? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого не дохне від холєри, віспи, сіфіліса?
Холєра і сифіліс хвороби інфекційні, віспа вірусна. Від перших 2-х можуть бути лише антибіотики. В кожної людини 11% ДНК це чужорідний код всіляких ретровірусів.

Генна інженерія може за допомогою ГМО вакцинувати людей від будь-яких вірусів, мабуть ви, противники вакцинації добиваєтесь саме такого розвитку подій, бо ВООЗ знає що вакцинація необхідна, бо країна з ризиками пандемії у центрі Еуропи нікому не потрібна, а як провести вакцинацію тим хто проти голки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї дитини є всі прививки. При цьому я на них не витратив ні копійки, окрім сплачених податків. Варто розуміти що економічний зиск виробника/відкатоприймача не залежить від чиєїсь окремої непривитої дитини.
В тебе халявні прививки, ти їздиш по халявних дорогах, які освітлюються халявним світлом, за тебе нахаляву дбають мільйони чиновників, тебе нахаляву охороняють майже 400000 міліціонерів, халявна армія. Класно. Тільки чого мільйони щасливців на чемоданах сидять і за грінкарту моляться?

А тепер до теми. Якщо ти прививаєшся, як в цивілізованих країнах. Ти впевнений, що прививка така ж як в цивілізованих країнах? Якщо я недовіряю тим речам, як і Комаровському, а вони й справді настільки важливі, чого немає широкого піару з вакцинацією дітей чиновників з МОЗ? Чіткі правдиві пояснення, де відкритість і щирість? З чого складається сучасна прививка? Які гарантії збереження здоров'я після їх введення? Де це все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одно профессорское светило так сказало по поводу вакцинации:"Да,летальные случаи возможны и патологии тоже возможны,но это 1 случай на тысячу."

Тогда у него спросили:"А если этот один случай попадет на Ваших внуков?"

Немая сцена.

Противники вакцинации потому и противники,что не хотят,чтобы их дети попали в этот один случай из тысячи.

Так такі випадки існують, і від них ніхто не застрахований, хвороба не вибирає чий ти внук чи син. Так само і немає гарантій що з невакцинованих дітей ніхто не захворіє. В таких випадках і сам не знаєш, по яку сторону барикад опинишся.

Ніяк ви не хочете зрозуміти моєї позиції.

Якщо батьки відмовляються від щеплень,з них вимагають росписку за відповідальність.

А коли на законодавчому рівні заставляють всіх прищеплювати,то відповідальність ніхто не несе.

Тисячі випадків,як після щеплень діти з ускладненнями(так,таких тисячі і ми не говоримо про смертність) залишаються тільки потрібними своїм батькам,платникам податків,за які нібито ті щеплення й зроблені.І ці батьки витрачають тисячі на лікування(реабілітацію) дітей в нібито безкоштовних закладах МОЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк ви не хочете зрозуміти моєї позиції.

Якщо батьки відмовляються від щеплень,з них вимагають росписку за відповідальність.

А коли на законодавчому рівні заставляють всіх прищеплювати,то відповідальність ніхто не несе.

Тисячі випадків,як після щеплень діти з ускладненнями(так,таких тисячі і ми не говоримо про смертність) залишаються тільки потрібними своїм батькам,платникам податків,за які нібито ті щеплення й зроблені.І ці батьки витрачають тисячі на лікування(реабілітацію) дітей в нібито безкоштовних закладах МОЗ.

Яких тисячі?! Що ти фантазуєш?! В твоєму колі родичів/знайомих такі є? В мене таких нема. В кого є? Давай знімемо статистику! А не будемо висмоктувати аргументи з пальця.

Далі, як це "відповідальність ніхто не несе"? З якого дива? Несе, як і будь-який виробник за свою продукцію, як і будь-який лікар за свої дії, і т.д.... Просто потрібно довести, що причина саме в вакцині, чи в неправильному її застосуванні/зберіганні/транспортуванні і т.д.!

А з батьків зрозуміло, що беруть розписку! Вони ж відмовляються від рекомендації лікарів. А потім, коли станеться лихо і дитина захворіє, прибіжать до цих же лікарів, і будуть кричати "ГВАЛТ!!! РОБІТЬ ЩО-НЕБУДЬ!!! РЯТУЙТЕ ДИТИНУ!!!!"... А рятувати вже пізно, і стається наслідок - біда. А от тоді ті ж батьки на тих же лікарів будуть подавати в суд, бо "ВИ НІЧОГО НЕ РОБИЛИ!!! ВИ НЕ ВРЯТУВАЛИ!!!"

А лікарі не боги...

Короче, ми все-одно один одного не переконаємо... Все-одно кожен вирішує сам за свою дитину.

Просто зважте всі можливі ризики і наслідки, і подумайте "а чи варто ризикувати?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда с интересом участвую в дискуссиях о вакцинации ... и эту тему тоже прочитала... у меня двое детей, старшему делали все прививки, а младшему-отказались от гепатита в(еще в роддоме)... очень советовали знакомые не делать, напугали последствиями... и вот ситуация на сегодняшний день: один взрослый член семьи заболел, да-да. гепатитом в... и не рассказать вам сколько седых волос у меня появилось за это время... вдруг не привитый ребенок тоже заболеет(именно сейчас не могу сделать прививку из-за орз)... так что, решать конечно вам, но я окончательно перешла в лагерь сторонников вакцинации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда с интересом участвую в дискуссиях о вакцинации ... и эту тему тоже прочитала... у меня двое детей, старшему делали все прививки, а младшему-отказались от гепатита в(еще в роддоме)... очень советовали знакомые не делать, напугали последствиями... и вот ситуация на сегодняшний день: один взрослый член семьи заболел, да-да. гепатитом в... и не рассказать вам сколько седых волос у меня появилось за это время... вдруг не привитый ребенок тоже заболеет(именно сейчас не могу сделать прививку из-за орз)... так что, решать конечно вам, но я окончательно перешла в лагерь сторонников вакцинации

С вероятностью до 99% заболевший взрослый член семьи в свое время получил все прививки и от гепатита в том числе.Или я не прав?

И еще,может у вас поуменьшится седых волос:

Где можно заразиться вирусом гепатита В?

В местах, где собираются лица, употребляющие инъекционные наркотики, в салонах пирсинга и татуажа, парикмахерских (маникюр, педикюр).

Как это ни печально, заражение вирусом гепатита В еще происходит и в лечебных учреждениях.

Как происходит передача инфекции?

Перенос вируса осуществляется с кровью или другими биологическим жидкостями больного человека, попадающими непосредственно в кровь инфицируемого.

Это происходит при совместном использовании колюще-режущих предметов (маникюрный набор, станки для бритья), одного шприца для введения наркотиков, при пирсинге, татуаже с использованием плохо обработанного инструментария, при проведении медицинских манипуляций, половым путем и от инфицированной матери ребенку во время прохождения его через родовые пути.

При переливании крови, содержащей вирус гепатита В (например, взятой от донора – больного), также произойдёт заражение.

Возможен ли половой путь передачи гепатита В?

Да, возможен. Если однин из половых партнеров является носителем инфекции, то вероятность передачи вируса гепатита В другому партнеру составляет около 30%.

Больше вероятности заразитьтся, если человек имеет много половых партнеров, или одного партнера, у которого есть много половых партнеров.

По внешнему виду человека, как правило, нельзя сказать, есть ли у него гепатит В и можно ли от него заразиться.

Считается, что гепатит В - единственная на сегодня инфекция, передающаяся половым путем, от которой можно сделать прививку.

Возможно ли заражение ребенка от родителей?

Если у матери есть вирус гепатита В, то у нее может родиться инфицированный ребенок. Заражение происходит при родах или нарушении целостности плаценты в ходе беременности (например, при амниоцентезе).

Статистика указывает на высокий риск развития хронического гепатита В и его неблагоприятных исходов у детей, родившихся от инфицированной матери.

Поэтому всем таким детям почти сразу после рождения делают прививку от гепатита В.

Вирус обнаруживается в материнском молоке, но риска заражения для ребенка нет, кормление грудью разрешается.

Возможно ли заражение гепатитом В при обычных бытовых контактах?

Вирус гепатита B обнаруживается в слюне, слезах, моче и кале инфицированных лиц. При попадании их на поврежденную кожу и слизистые оболочки другого человека есть риск заражения, но он очень мал. Такая передача вируса возможна в быту, чаще среди детей.

Считается, что через неповрежденные наружные покровы (кожа, слизистые оболочки) вирус не проникает. Это значит, что контактно-бытовым путем гепатит В не передается, а также с пищей, при разговоре и.т. д.

Поэтому для окружающих заболевший гепатитом В не опасен.

Он не должен находится в социальной изоляции.

Кто входит в группу риска по гепатиту В?

Согласно CDC , в группу риска по гепатиту В входят:

Лица, имеющие многих половых партнеров или с ранее установленным диагнозом инфекции, передающейся половым путем

Мужчины, практикующие гомосексуальные контакты

Половые партнеры инфицированных лиц

Лица, употребляющие инъекционные наркотики

Члены семьи (домочадцы) больного с хроническим гепатитом В

Дети, родившиеся от инфицированных матерей

Работники здравоохранения

Больные на гемодиализе (аппарат "искусственная почка") или получающие частые переливания крови

Риск инфицирования членов семьи невысок при соблюдении правил личной гигиены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

именно в этом случае, вы не правы.. Первая вакцина стала доступной в 1981-82 г... и с вероятность до 99% взрослому она сделана не была...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, я уже успокоилась... но мнение свое не изменю... при первой же возможности сделаю вакцинацию и себе, и ребенку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк ви не хочете зрозуміти моєї позиції.

Якщо батьки відмовляються від щеплень,з них вимагають росписку за відповідальність.

А коли на законодавчому рівні заставляють всіх прищеплювати,то відповідальність ніхто не несе.

Тисячі випадків,як після щеплень діти з ускладненнями(так,таких тисячі і ми не говоримо про смертність) залишаються тільки потрібними своїм батькам,платникам податків,за які нібито ті щеплення й зроблені.І ці батьки витрачають тисячі на лікування(реабілітацію) дітей в нібито безкоштовних закладах МОЗ.

Яких тисячі?! Що ти фантазуєш?! В твоєму колі родичів/знайомих такі є? В мене таких нема. В кого є? Давай знімемо статистику! А не будемо висмоктувати аргументи з пальця.

Далі, як це "відповідальність ніхто не несе"? З якого дива? Несе, як і будь-який виробник за свою продукцію, як і будь-який лікар за свої дії, і т.д.... Просто потрібно довести, що причина саме в вакцині, чи в неправильному її застосуванні/зберіганні/транспортуванні і т.д.!

А спробуй зафіксувати в лікарні чи поліклініці,що ускладнення викликала вакцина.Гарантую,через тиждень ти прийдеш туда з гранатою.

Відповідно довести про те,що причина ускладнення у вакцині практично неможливо.Простий приклад вакцина від Фармстандарту. Є 7 розпоряджень про її заборону,але вони її продають і далі.І цю вакцину вколюють,не розібравшись до кінця з 11-ма летальними випадками.

Зайди на лікарські форуми почитай стосовно проби Манту.Чому її досі не замінять на пробу Суслова? Дітей совають до фтізіатрів , просвічують щороку.дають не апробовані або опробовані ,але важкі ліки,не знаючи достеменно чи є хвороба.

Так справді ми нічого один одному не докажемо.

Я не з тих,хто каже:"Добре,що хоч так,аби не гірше." Я виконую свою роботу і свої обовязки по максимуму і вважаю,що так мають робити всі.

Мають робити якісні дороги,мають якісно лікувати,мають виготовляти якісні продукти і т.д.іт.п.

Кілька луцьких високопрофесійних лікарів нещодавно повернулись з роботи в Лівії і знову поїхали назад.Як сказав мені один з них- "Я не можу брати з людей гроші і не можу їх лікувати помиями і розводним ключем." Він мав на увазі якість препаратів і рівень обладнання наших лікарень,в порівнянні з Лівією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

asya, ото ж то, ти говориш про "живі" вакцини, а зараз, наскільки я читав, такі вже не використовують, зараз використовують хімічні, рекомбінантні, ще якісь (не пам'ятаю, я не медик), але не "живі"

Мабуть не дуже добре ви читали.

1.Вакцини від поліомієліьу

Інактивована вакцина містить вірус поліомієліту, убитий формаліном. Вона вводиться трикратно внутрішньом'язово і викликає вироблення специфічного гуморального імунітету. Жива поліомієлітна вакцина містить живий ослаблений (атенуйований) вірус, вводиться перорально, стимулює крім гуморального також і тканинний імунітет.

Дітей імунізують живою вакциною, починаючи з 1,5-однорічного віку, кілька разів за певною схемою, з інтервалами в 45 днів і більше. Вакцину дають через рот, у вигляді крапель або цукерок, або вводять внутрішньом'язово. До цього віку, з 3-х місяців застосовують інактировану (не живу) вакцину.

Використовують в Україні ці обидві вакцини (яка є в наявності)

2. Вакцина БЦЖ містить живі атенуйовані бактерії, які довго персистують в організмі вакцинованого, а реакція на її введення є своєрідною «малою хворобою». В дозі для щеплення вакцини БЦЖ міститься 500-1500 тис. життєздатних клітин. Для більш безпечної імунізації, зокрема новонароджених, використовують вакцину БЦЖ-М – препарат зі зменшеною вдвічі кількістю життєздатних мікобактерій, в основному за рахунок підвищення вмісту вбитих клітин; випускається в ампулах по 0,5 мг (20 доз по 0,025 мг). У дозі для щеплення вакцини БЦЖ-М міститься 500-750 тис. життєздатних клітин, тобто нижній ліміт живих бактерій такий самий, як і в дозі для щеплення вакцини БЦЖ

я знаю, що це як мінімум дві вакцини, що містять живі збудники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї дитини є всі прививки. При цьому я на них не витратив ні копійки, окрім сплачених податків. Варто розуміти що економічний зиск виробника/відкатоприймача не залежить від чиєїсь окремої непривитої дитини.
В тебе халявні прививки, ти їздиш по халявних дорогах, які освітлюються халявним світлом, за тебе нахаляву дбають мільйони чиновників, тебе нахаляву охороняють майже 400000 міліціонерів, халявна армія. Класно. Тільки чого мільйони щасливців на чемоданах сидять і за грінкарту моляться?

А тепер до теми. Якщо ти прививаєшся, як в цивілізованих країнах. Ти впевнений, що прививка така ж як в цивілізованих країнах? Якщо я недовіряю тим речам, як і Комаровському, а вони й справді настільки важливі, чого немає широкого піару з вакцинацією дітей чиновників з МОЗ? Чіткі правдиві пояснення, де відкритість і щирість? З чого складається сучасна прививка? Які гарантії збереження здоров'я після їх введення? Де це все?

Ніц не зрозумів до чого тут "халява", ніби була мова що це покривається податками. Про які мільйони щасливців в черзі за грінкартою ти говориш? До чого тут весь перший абзац?

Що не зрозумілого, якщо я допускаю щоб мою дитину прививали, значить мій рівень довіри до вакцини це дозволяє, і правильність мого вчинку поки що підтверджує час. Хоча якби я страждав манією переслідування то може б і вникав на дилетантському рівні що то за вакцина і з чого вона складається. Але не бачу в цьому сенсу. Жоден лікар не буде розпинатися перед кожним бажаючим із якимись поясненнями, хочеш - прививай, не хочеш - аріведерчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...