Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

нє, ну капєц, собі шоль мишу купити під танки :_07:, коврик вже притарив, а хто безпровідною грався в танчики ? можна ганяти ? чи все таки купляти з шнурком... :_02:

а то стара вже доходяга стала :).

Теж граю бездротовою,але заліпає постріл буває,щось показую на міні карті і як бабахну зразу,відвожу дуло щоб не зачіпити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вертикальне від Джова - без нарікань.

варто продавати су-100 щоб купити су 152? чи оставити 100))

залиш, а то 152 не всім подобається, особливо поки не топ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто продавати су-100 щоб купити су 152? чи оставити 100))

Варто. Правда су152 повільніша за 100-ку, але ваншоти фугаскою дуууже радують. а там не так і далеко до ИСУ з Бл10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на фугасницях на Су-152 возять золоті снаряди . Прилітає просто ппц , до 1000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бродив по Варшавці і забрів в Нотікс , що в Каравані . Залишив майже 300 грн .

Вийшов з новим гризуном і килимком .

http://hard.rozetka....ody_v3/p248006/

http://hard.rozetka....characteristics

Мишку вже спробував в танках , дуже сподобалася рухається плавно і чітко , надіюсь , буду гнути більше :_07:

Загалом задоволений , тепер в мене все з серії Х7 -- клава , мишка та килимок .

Хааа прикол, я там же купив собі точно цей самий набір!!!! Прикольно було читати пост таке враження як дежавю)))

Я собі налаштував більшу чутливість на У осі і меншу на Х. Три рівня чутливості які переключаються боковими клавішами. Коли на арті перевожусь використовую максимальну швидкість, для точного прицілювання в два кліка переходжу в повільний режим. Фану від мишки море, особливо функціонально-програмовані клавіші, програмуєш хоч переключення треку в АІМПІ)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на фугасницях на Су-152 возять золоті снаряди . Прилітає просто ппц , до 1000

та часто бачу як на фугасницях возять голду, з кв5 600 знімає тіки так...

день фарму закінчено, 5 лимонів набито) До покупок готовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з налаштуваннями чутливості миши грався, грався.... і так і не зрозумів - чи то я такий повільний, чи миша занадто швидка. Тому встановив для танків лише одне налаштування - 600*600 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, другий раз підряд на 212 не можу з Маліновки Воїна вивезти. Жаднічають, самознищуються,але не дають 6й фраг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кв5 600 знімає тіки так...

В мене колись був ваншот КВ-5 від ИСУ-152 (ще й в лоб), при чому як я десь тільки-тільки купив КВ-5. Ото я був здивований... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на фугасницях на Су-152 возять золоті снаряди . Прилітає просто ппц , до 1000

тільки що пробив е75 два рази по 500, а через бій кв -1 400))) ех та фугаснится то як карти) невідомо який урон пролетить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кв5 600 знімає тіки так...

В мене колись був ваншот КВ-5 від ИСУ-152 (ще й в лоб), при чому як я десь тільки-тільки купив КВ-5. Ото я був здивований... :)

Пам"ятаю цей випадок )))) На той момент су-152 в мене вже був проданий, а зіграв я на ньому лише боїв з 30. Ну ніяк не йшов!!! Після того випадку су-152 собі повернув і трішки змінивши тактику, танк попер. Спочатку тішився ваншотами на фугасниці, потім радів точності топ пухи. Зараз качаю на бл-10 :)

Також раджу качати альтернативну вітку, су-100м і су-101 доволі такі цікаві машинки. Правда остання ще в мене не топ, тому не знаю що буде далі, але і на разі доволі цікаво, хоча мою улюблену тактику "тільки спереду" приходиться поки підмінювати "тільки ззаду" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кв5 600 знімає тіки так...

В мене колись був ваншот КВ-5 від ИСУ-152 (ще й в лоб), при чому як я десь тільки-тільки купив КВ-5. Ото я був здивований... :)

Пам"ятаю цей випадок )))) На той момент су-152 в мене вже був проданий, а зіграв я на ньому лише боїв з 30. Ну ніяк не йшов!!! Після того випадку су-152 собі повернув і трішки змінивши тактику, танк попер. Спочатку тішився ваншотами на фугасниці, потім радів точності топ пухи. Зараз качаю на бл-10 :)

Також раджу качати альтернативну вітку, су-100м і су-101 доволі такі цікаві машинки. Правда остання ще в мене не топ, тому не знаю що буде далі, але і на разі доволі цікаво, хоча мою улюблену тактику "тільки спереду" приходиться поки підмінювати "тільки ззаду" ))

а на яку тактику змінив якщо не секрет?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, по другій гілці ПТ СРСР СУ-122-54 для мене фанова машина, особливо в ТОП-стані.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на яку тактику змінив якщо не секрет?)

Я не люблю сидіти в кущах, завжди валю вперед з криком СУКАУРА ))

А потім почав чуть більше ховатись, не лізти вперед, і стриляти тільки фугасами. Впринципі і весь секрет )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав якось - СУ-152 тільки з фугасницею. фану море. на 122мм в мене снаряди не завжди окуповуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуваки що за хня така

поставив зборку джова з детальною панелькою дамагу...писало "попаданий" "захват базы"і т.д

поставив до цього всього оленемір і все стало кубиками... шрифти шукав ставив непомагає

переставив зборку вроді помогло потім знов

які шрифти тре шоб його прочитало?

з оф. форума (http://forum.worldof.../page__st__1940)

ті щ онаписано скачав поставив ефект той самий

post-19948-0-78458900-1366726285_thumb.j

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D.I.M.A, зборкі ЗЛО! пошукай все те саме, але авторське, і встанови по одному моду. Можливо в тій збірці щось свариться с XWM....Я ще ні разу не ставив збірки, але вже наслухався негативу про них достатньо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуваки що за хня така

поставив зборку джова з детальною панелькою дамагу...писало "попаданий" "захват базы"і т.д

поставив до цього всього оленемір і все стало кубиками... шрифти шукав ставив непомагає

переставив зборку вроді помогло потім знов

які шрифти тре шоб його прочитало?

з оф. форума (http://forum.worldof.../page__st__1940)

ті щ онаписано скачав поставив ефект той самий

від джова теж поставив, але з проблемами. в скріптах щось сварилося. переставив всі моди по одному - ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й знайшли вiд кого збiрки ставити, вiд укурка Джова, який лише лiпить умняка й збирае посереднi збiрки, якi здатен збирати кожен другий гравець, який хоч трохи знае, якi е популярнi моди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до зборки претезнзій 0

на 0.8.4 також ставив оленя було те саме

в чому біда не пойму...

киньте хто конфіг xvm в когоє.... попробую може в самому файлі що не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...