Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

З бойовим братством такий трабл (в контексті Т-34-85) що контуженого радиста як завжди не лікують і перк перестає працювати. На старших левелах радиста окремого нема і там вже критично любого танкіста треба лікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Якось я ніколи не любив ст, більше подобалась міцна броня і відчутний дамаг тт, моїм першим улюбленим "танкуючим" танком був КВ-3, саме з нього почався суттєвий підйом кпд і відсотка виграшів. Гілку ст качав просто щоб було, без особливого натхнення і без особливих успіхів. Т-34 відмучив, купив Т-34-85, якось довів його до топа і залишив, майже на ньому не їздив. Але сьогодні поїздив на Т-34-85 (вирішив вкачати Т-43 до 9 травня, може не повезе з акцією на ИС-3, але повезе на Т-43) і відчув море фану від такого шустрого танка з точною скорострільною гарматою, хай не дуже дамажною, але пробиваючою. Броні, звісно, немає, але в тому теж є свій кайф, намагаєшся не робити помилок, які на тт не дуже важливі. Чи то тт вже "приїлись" і хочеться динаміки, чи просто на КВ-5 трохи "випрямив" руки (особливо в плані вицілювання болючих місць суперника, бо КВ-5 тільки в них однокласників і пробиває) і на ст стало легше грати, не зливаючись відразу -- не знаю, але Т-34-85 мене почав перти.

А разом з тим з'явилась думка -- а чи не купити якогось преміумного ст для фану і фарму, тримати його на пару з КВ-5? Але оскільки самий яскравий і фановий преміумний ст (Type 59) вже не продається, то порадьте, який з доступних шустрих преміумних ст зараз самий цікавий для правлення рук і для фану після "скучних" тт? Хочеться швидкості, швидкої, точної гармати з хорошим пробиттям, ну і бажано рикошетності трохи, щоб не розбирали відразу.

Чи просто кататись на Т-34-85 і не перейматись дурним? Зрештою, з приблизно 15 боїв сьогодні лише в одному я пішов в мінус по сріблу (-6 :) ), решта боїв і в плюсі, і весело...

Які тоді модулі ставити? І як Т-43 порівняно з Т-34-85 по фану і прибутковості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди першим (якщо не качається братство) у СТ і ТТ качаю в командира лампчку - ремонт у нього не головна спеціальність, тим більше у екіпажа качаєтьс ремонт. А лампочка у командира допомагає у боях набагато більше ніж ремонт.

Plum хіба купляти щось меншого рівня - але ж мені б воно надоїло швидко. Я теж подумував придбати якогось СТ, але ж нема таких на 8 рівні (СПерш хоч і прем, але СТ назвати важко :) ), тому все більше думка схиляється до СУ-122-44 :)

Т-43 звичайно не такий прибильний як Т-34-85, але якщо руки наточш на СТ - то теж в плюсі будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, зараз немає шустрих преміумних СТ, але є американський Супер Перш, швидкість як і у більшості американських ТТ (30-40км), але файна гармата і броня, такий собі недоТТ :). Я грав на ньому на тесті, мені сподобався, якби не було прем ТТ Т34, то купив би його :).

хоча ні, є ще шустрі низьколевельні СТ, але купляти їх для фарму не раджу, хіба для фану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось я ніколи не любив ст, більше подобалась міцна броня і відчутний дамаг тт, моїм першим улюбленим "танкуючим" танком був КВ-3, саме з нього почався суттєвий підйом кпд і відсотка виграшів. Гілку ст качав просто щоб було, без особливого натхнення і без особливих успіхів. Т-34 відмучив, купив Т-34-85, якось довів його до топа і залишив, майже на ньому не їздив. Але сьогодні поїздив на Т-34-85 (вирішив вкачати Т-43 до 9 травня, може не повезе з акцією на ИС-3, але повезе на Т-43) і відчув море фану від такого шустрого танка з точною скорострільною гарматою, хай не дуже дамажною, але пробиваючою. Броні, звісно, немає, але в тому теж є свій кайф, намагаєшся не робити помилок, які на тт не дуже важливі. Чи то тт вже "приїлись" і хочеться динаміки, чи просто на КВ-5 трохи "випрямив" руки (особливо в плані вицілювання болючих місць суперника, бо КВ-5 тільки в них однокласників і пробиває) і на ст стало легше грати, не зливаючись відразу -- не знаю, але Т-34-85 мене почав перти.

А разом з тим з'явилась думка -- а чи не купити якогось преміумного ст для фану і фарму, тримати його на пару з КВ-5? Але оскільки самий яскравий і фановий преміумний ст (Type 59) вже не продається, то порадьте, який з доступних шустрих преміумних ст зараз самий цікавий для правлення рук і для фану після "скучних" тт? Хочеться швидкості, швидкої, точної гармати з хорошим пробиттям, ну і бажано рикошетності трохи, щоб не розбирали відразу.

Чи просто кататись на Т-34-85 і не перейматись дурним? Зрештою, з приблизно 15 боїв сьогодні лише в одному я пішов в мінус по сріблу (-6 :) ), решта боїв і в плюсі, і весело...

Які тоді модулі ставити? І як Т-43 порівняно з Т-34-85 по фану і прибутковості?

відкатав приблизно 800 боїв на т34-85, класний танк, але швидко надоїдає бо броні немає. Фарм на ньому незначний навіть в день акції. На т -43 акції на 9 травня не буде, ну я так думаю вона 2 тижні назад була на СТ 7.

знайомий давав кататись на т43 в топі, мені дуже несподобалось .кидає його майже завжди до 8 а пушко в нього не ахті, і броня шиєтся всім і вся, по прибутковосні теж не скажу що айс. Правельно зазначили Качнути СТ америку і буде тобі щастя))

п.с Но мені на рукі в децтві наступив слон, тому може в тебе вийде краще грати на ньому ніж в мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекай 9 травня, будуть тобі аж 2 ст китайських )

т-34-85 був фановим танчиком, т-43 для мене видався кактусом, а на т-44 банально не везе :( Я тяну бій, а команда зливається :( Хоча танчик подобається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продав ИС-8, купив Т-43, вкомплектував його по повній, пересадив екіпаж і перевчив. Ще й бабла лишилось. Купив M3 Lee, хочу почати качати вітку американських ТТ.

Поки в мене макс 7 лвл, думаю буду фармити і скіл накачувати. Ну його в баню, ті топові лвли.

P.S.

Вже й думав твінк заводити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бродив по Варшавці і забрів в Нотікс , що в Каравані . Залишив майже 300 грн .

Вийшов з новим гризуном і килимком .

http://hard.rozetka.com.ua/a4_tech_bloody_v3/p248006/

http://hard.rozetka.com.ua/a4_tech_x7_300_mp_gaming_mouse_pad_4cd187e820717/p120810/#tab=characteristics

Мишку вже спробував в танках , дуже сподобалася рухається плавно і чітко , надіюсь , буду гнути більше :_07:

Загалом задоволений , тепер в мене все з серії Х7 -- клава , мишка та килимок .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бродив по Варшавці і забрів в Нотікс , що в Каравані . Залишив майже 300 грн .

Вийшов з новим гризуном і килимком .

http://hard.rozetka....ody_v3/p248006/

http://hard.rozetka....characteristics

Мишку вже спробував в танках , дуже сподобалася рухається плавно і чітко , надіюсь , буду гнути більше :_07:

Загалом задоволений , тепер в мене все з серії Х7 -- клава , мишка та килимок .

Два роки таную на такій ( спецом для танків брав, іншого не граю років надцять)

mysh_a4-tech_xl-747h_brown_usb-500x500.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене оттака http://hard.rozetka.com.ua/a4_tech_x748k_black/p121090/ і коврик http://hard.rozetka.com.ua/a4_tech_x7_300_mp_gaming_mouse_pad_4cd187e820717/p120810/

брав в лютому на розетці...мишок 2 собі і другу: мені на танки йому на лінейку...після мого гауна за 50грн ця взагалі ОГОНЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один я замітив що щось сталось з замітністю танків?

не знаю як це пояснити, але вже декілька боїв мене знищували нерухомі танки ворога, які стояли на відкритій місцевості в одну шеренгу (не в кущах, виключається можливість платного маскування на всіх танках і т.д), хоча за показниками мого танку, я їх мав засвітити. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставило. Знайомий запропонував покататися у взводі і коли побачив "стату" відправив мені це.. хахаха

post-15446-0-05035800-1366575048_thumb.j

Змінено користувачем Nexy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А разом з тим з'явилась думка -- а чи не купити якогось преміумного ст для фану і фарму

А як тобі динамічна і скорострільна Пантера-М10? Непаганий шанс заодно качнути нову гілку німецьких Ст. Особливо мене жаба задавила коли в дуелі я побачив шо в нього на 7 рівні стільки ж ХП скільки і в Тип 59 на 8 рівні (1300).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побед/боёв: 33 (49) (67.35%)

Опыт: 996 (48 785)

Опыт (x1): 971 (47 566)

Своб.опыт: 43 (2 392)

Кредиты: 2 004 608 (2004608/0)

Золото: -250 (0/-250)

сессія фарма на кв5 за 4 години)

також зробив собі апгрейд:

Мишак - http://hard.rozetka...._black/p129785/

Коврик - http://hard.rozetka....820717/p120810/

Вуха - http://rozetka.com.u...lectra/p182387/

Мікрофон - http://rozetka.com.u..._mk100/p166762/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гиии - клуб любітєлів Х7 :). В мене хоч і простенька, але теж Х7 - XL-730K. Треба собі ще коврика прикупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну капєц, собі шоль мишу купити під танки :_07:, коврик вже притарив, а хто безпровідною грався в танчики ? можна ганяти ? чи все таки купляти з шнурком... :_02:

а то стара вже доходяга стала :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А разом з тим з'явилась думка -- а чи не купити якогось преміумного ст для фану і фарму

А як тобі динамічна і скорострільна Пантера-М10? Непаганий шанс заодно качнути нову гілку німецьких Ст. Особливо мене жаба задавила коли в дуелі я побачив шо в нього на 7 рівні стільки ж ХП скільки і в Тип 59 на 8 рівні (1300).

Для фану непоганий варіант. На тесті ганяв, хп то в неї багато як на 7-й рівень, але гармата слабенька дуже, низький дамаг порівняно з однолевельниками, горить як і всі німці, ну і броні ноль. Я б її не купляв собі за 5750 золота, а добавив би, і купив Супер Перша. або чекати появи нових СТ.

Вона мені нагадує британські ТТ, висока скорострільність і низький разовий дамаг. Головне лоб в лоб не перестрілюватись старатись, маневреність також непогана, тільки динаміка розгону хромає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, з бездротовими мишами відганяв 1,5 роки. Політ нормальний - не рахуючи що три зламались :), але на гру не впливало те, що мишка бездротова. Після того як зламалась третя бездротова, купив суто ігрову мишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, юзав рік простеньку (за 80 грн чорну таку, їх на борді валом) ніяких затримок, все просто гуд. Правда батарейки приходилось міняти раз в 2 тижні)

2 день: політ нормальний

Побед/боёв: 17 (22) (77.27%)

Опыт: 1 335 (29 365)

Опыт (x1): 1 127 (24 799)

Своб.опыт: 93 (1 438)

Кредиты: 1 059 959 (1059959/0)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, на що баблос збираєш ?

Я вже танків понакупляв, як би то їх попрокачувати ще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на що баблос збираєш ?

да на все) зараз м103 на черзі, а там і ще щось буде... та зараз грати собі в убиток. 9 лвл в мінуса часто заходить (його в основному і качаю), про арту я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь доволі систематичний глюк проявляється після патчу (встановлений модпак Джова еслічо). В дереві досліджень при наведенні курсора на певний модуль (але не на всі) клієнт тупо вилітає. В модпаку вертикальне дерево не встановлював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...