Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ууу, значить не твоє ( Мені скотоковий навпаки, сподобався більше ніж топ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-а,стоковий КВ4 какашка.

Ти його підсвідомо порівнюєш із КВ-5 до якого ти звик, випрямив руки і викачав екіпаж. А тут танк хоч і схожий, але із слабким екіпажем і повністю стоковий. Для мене КВ-4 зазвичай не становить загрози у порівнянні з КВ-5, а все того що середній гравець на КВ-5 відкатав овер 500-700 боїв, а на КВ-4 овер 100-200, такого можна майже не боятись. В п"ятницю зніс 1500 хп КВ-4 б"ючи в башенку (ані башти ані корпусу не бачив) влучною гарматою із 250-300 метрів, а він топтався на полянці і ніяк не міг зрозуміти звідки його дірявлять. Той самий КВ-5 вже б досі добрався б до мене і розібрав (я був на AC Mle. 1946).

Скориставшись акцією купив Іс-3, кумарить винос БК по 2 рази за бій. Що порадите? Може це тому що я по звичці стаю ромбом? Порадьте як ним виїзджати з-за рогу коли нема можливості протанкувати бортом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін.... катаюсь сьогодні - на усіх танках норм, а сідаю на ГВПантер, так зразу злив.... ніяк за пів дня не можу зняти потрійний досвід за першу перемогу.... що за нефарт.... одні днища попадають(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скориставшись акцією купив Іс-3, кумарить винос БК по 2 рази за бій. Що порадите? Може це тому що я по звичці стаю ромбом? Порадьте як ним виїзджати з-за рогу коли нема можливості протанкувати бортом.

Не виїзджати :). А якщо серйозно, то якщо бортом танкувати не можна то дійсно не виїзджати. БК в іс-3 спереду і критують собакі дійсно через раз. А ромбом теж не добре, тоді кут рикошетного щучого носу нівелюєш + знову таки трохи бк показуєш, тупо вперед стати і корпусом туди-сюди легенько крутити поки в тебе перезаряд, щоб нбл по можливості захистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, я повторюся, скільки я грав на КВ-4, стільки я себе ловив на тому, що в середині бою я ховав "сіські" :), оскільки я забував що граю на ньому і починав грати на КВ-5... а тоді він просто рве усе що рухається.. Забудь що ти на КВ-4 - грай на КВ-5...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте що качнути)) хочу якусь пт чи легкого)

качни Jgpze 100

дякую що зразу на 10 уромень підсказали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А має хтось в ангарі ЯгдПанз Е-100? Діліться враженнями.Мені же біля 25000 досвіду до нього лишилося набити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут позавчора пристрелив один "союзний" взвод з двох танків... Один підпирав під жопу, не давав від'їхати з-під вогню, коли я його посунув трохи -- він почав по мені стріляти, ну я його і... тут прилетів другий і хотів помститись за совзводного, але теж, бідолага, помер від мого пострілу. Ну, мене за це на добу і забанили. Зараз розбанили, але нік в ангарі голубий. Цікаво, в когось тут таке було? Скільки часу буде триматись голубий нік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут позавчора пристрелив один "союзний" взвод з двох танків... Один підпирав під жопу, не давав від'їхати з-під вогню, коли я його посунув трохи -- він почав по мені стріляти, ну я його і... тут прилетів другий і хотів помститись за совзводного, але теж, бідолага, помер від мого пострілу. Ну, мене за це на добу і забанили. Зараз розбанили, але нік в ангарі голубий. Цікаво, в когось тут таке було? Скільки часу буде триматись голубий нік?

в мене було таке, тільки їх було 3. правда не банили але нік синій був тільки в ангарі а в боях нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі раджу почитати трішкі форум World of Tanks, ось силка http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/524557-jagdpanzer-e100-080/ Там обговорені всі плюси та мінуси цієї пт, а далі сам вірішуй! Чесно кажучи я прокачав JagdPanzer E100 уже досить давно але купляти передумав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я форум регулярно почитую з телефона.І цю вже декілька раз лопатив. Хочеться ще 'відсєбятіни' почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається мені Comet :)

post-3074-0-67155900-1363552429_thumb.jppost-3074-0-83365300-1363552432_thumb.jp

Ріплеї, кому цікаво:

http://wotreplays.ru...luf-kazus-comet

http://wotreplays.ru...orf-kazus-comet

Змінено користувачем Kazus
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробуй гілку американських ПТз башнею - доволі веселі машинки

Підтверджую,хороше залізо.

Хоча німці теж супер! Ось,сьогодні постреляв!

post-7466-0-63343700-1363553074_thumb.jp

post-7466-0-22026700-1363553419_thumb.jp

Змінено користувачем Panek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілий день сливи, аж грати нехочется, добре що хоть акція є то сильн ов мінус не йдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігєнний бій на Батчаті. В кінці залишились ваншотний Бат vs. ваншотний Бат (обоє кандидати на "Воїна"), пабєділа дружба! СУКАУРА!

MyPxO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене "артист" такий собі, оце певно один з кращих моїх артових боїв

3FiIq.jpg

PTqvu.jpg

bChiL.jpg

Маньяк, можеш сказати які в мене основні помилки?

20130318_0257_ussr-SU-8_04_himmelsdorf.wotreplay

А оце я називаю "бій задротів" :)

FSQt9.jpg

і однаково ми їх вздрючили, я навіть Е-100 кританув якісь два модулі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілий день сливи, аж грати нехочется, добре що хоть акція є то сильн ов мінус не йдеш.

да... трошки є :)

купив ИС3, а він не радує 50 боїв 30% перемог :_03:

пробивається в лоб майже любим тяжом 8 рівня :0156:

якщо програш - сразу в мінус, ще й з акцією :_20: мабуть закину його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...