Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

MANJAK11, спробував його після минулого патчу. не сподобалося те що він усі інші моди "зачистив", а власної повноцінної заміни не надав. Тому тра робити бекап старих а потім доповнювати те що наробив цей менеджер.

Шукаю мод "лампочка" який колись був у sasha1132 - коли мене засвічують замість лампочки з"являється попередження про атаку з повітря. Досить доходчіво і дуже помітно. Скіньте хтось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

хто на якому сервері зараз грає ?

бо в мене вже нехватае злості на оленів, граю на 1-шому серві, на 20 боїв 5 перемог ( стуг, хелкат онлі), даю 3-4 мінуса ( 1000- 2000 дамага), нічього не допомагає...

Змінено користувачем Romantique
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Редшир 3 марта 2013 г. 19:50:50

Танк: AT 2

Получено опыта: 1 812

Получено кредитов: 71 595

Достижения в бою: «Стальная cтена», «Невозмутимый», Знак класcности «Мастер» :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, спробував його після минулого патчу. не сподобалося те що він усі інші моди "зачистив", а власної повноцінної заміни не надав. Тому тра робити бекап старих а потім доповнювати те що наробив цей менеджер.

Шукаю мод "лампочка" який колись був у sasha1132 - коли мене засвічують замість лампочки з"являється попередження про атаку з повітря. Досить доходчіво і дуже помітно. Скіньте хтось.

наразi з того що менi треба, там лише 3d iконок вiд Peqpepu нема, а остальне все е (колись правда теж цей модменеджер качав , але тодi ще модiв мало було й без скрiнiв було, не знаеш що ставиш, наразi ж там все виправили й модiв багато )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, це просто один файлік, я правда не знаю який саме ти шукаєш.

res_mods.rar

Mykola81, а ти все Мастерів колекціонуєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, так, раніше (кілька оновлень тому) я теж користувався виключно ним, але зараз маю хороший приціл, тінь оптичного приціла і так далі, яких в цій збірці нема. Шкода що в ній файли поки не розпаковані знаходяться в специфічному форматі, а так би по-файлово вибрав би що треба.

VaLeRa, дякую, те що треба. Тільки шлях напевно такий -> res_mods\0.8.4\gui\flash\icons , так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, якщо чесно то я навіть не знаю як вона в мене працює :)

ось я скачав набір тих лампочок, а там інструкція:

1.Разархивировать архив.

2.Выбираем нужный вариант

3.Копируем battle.swf в папку World_of_Tanks\res_mods\0.8.2\gui\flash\

3.Готово, запускаем клиент

зараз пробую розібратись що до чого....

ПиСи покопавшись ось що знайшов:

battle.swf - это мод рамки и сетки миникарты. Лежит по пути \res_mods\0.8.3\gui\flash

А для лампы существует фвйл sixthsense.png.

Кладут его, как правило, по пути \res_mods\icons

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертали увагу на британські пт?

-Описи майже однакові (АТ8,АТ7,АТ15)

-Написано, що АТ8 покращена версія АТ7, хоча АТ8 молодше рівнем за АТ7

-параметри АТ2 кращі (за вийнятком ХП) за АТ8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вже нехватае злості на оленів, граю на 1-шому серві, на 20 боїв 5 перемог

так танкісти в команду суперників вибираються з того ж рандома, що і в твою команду :)

Так що кількість оленів стала, тільки ВБР вирішує, скільки з них кинути в твою команду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці пт... Їду квасом, біля мене якийсь АТ (не пам"ятаю точно який) і думаю куда він валить, за камнем два кваса і штуг. Вони по ньому шмаляють, а йому хоть би вєтєр! Я йому звичайно поміг і сам дамага не отримав, але по мені і не стриляли... АЛЕ ЙОГО НІРАЗУ НЕ ПРОБИЛО 3 ТАНКА!!!! А шо буде далі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці пт... Їду квасом, біля мене якийсь АТ (не пам"ятаю точно який) і думаю куда він валить, за камнем два кваса і штуг. Вони по ньому шмаляють, а йому хоть би вєтєр! Я йому звичайно поміг і сам дамага не отримав, але по мені і не стриляли... АЛЕ ЙОГО НІРАЗУ НЕ ПРОБИЛО 3 ТАНКА!!!! А шо буде далі???

я з иса ат 2 неміг пробити( він мене колупав по 50-60... зато 1 раз десь попав і все хана. мені 1 показалось що такі танкі як ис ис 3 порізали?з ними ваще якийсь бред творится

поділітся враженнями від американський ПТСау

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поділітся враженнями від американський ПТСау

Качаю зараз гілку з башнями. сама фанова машинка то хелкет. Приносить суцільне задоволення. От після неї Т25/2 це просто УГ (ІМХО). Так я її і не вкурив до кінця. зараз катаю Шпрота. правда ще не топ, але приносить масу задоволення..... якщо доїхати встигнеш :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поділітся враженнями від американський ПТСау

Качаю зараз гілку з башнями. сама фанова машинка то хелкет. Приносить суцільне задоволення. От після неї Т25/2 це просто УГ (ІМХО). Так я її і не вкурив до кінця. зараз катаю Шпрота. правда ще не топ, але приносить масу задоволення..... якщо доїхати встигнеш :_07:

бо вот думаю покачать фармильщіків, треба ис 3 купить одним 34-85 буду довго фармить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. АЛЕ ЙОГО НІРАЗУ НЕ ПРОБИЛО 3 ТАНКА!!!! А шо буде далі???

таке ж враження в мене було на танках 3-4 рівня про КВ-шки як починав грати в ВОТ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці пт... Їду квасом, біля мене якийсь АТ (не пам"ятаю точно який) і думаю куда він валить, за камнем два кваса і штуг. Вони по ньому шмаляють, а йому хоть би вєтєр! Я йому звичайно поміг і сам дамага не отримав, але по мені і не стриляли... АЛЕ ЙОГО НІРАЗУ НЕ ПРОБИЛО 3 ТАНКА!!!! А шо буде далі???

я прем артою в лоб не пробив нi грама, й одна та АТшка тримала третину нашоi команди, так ii нiхто й не пробив, зайшли з другоi сторони й базу взяли, сам в шоцi був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катався на АТ2 всі вихідні:

- вона круче ат8 (за вийнятком хп)

-артою пробивається на ура (від су-26)

Стріляти в передні катки (збоку через екран), командирський люк. Шмаляти ТІЛЬКИ ФУГАСАМИ.

я нафармив 1,5 ляма за 14 годин гри

Змінено користувачем vetalforever
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут для лiнивих, а оскiльки я й сам яскравий представник цього виду людей :) то цей модменеджер менi швидко й несамовито сподобався : http://forum.worldof...влено-01032013/

А мені цей мод менеджер набагато більше подобається :)

Той що ти вказав якийсь дубовий, якщо я поставив наприклад три моди, а приціл мені не сподобався, і я його міняю, так ця скотина затирає всі поставлені моди :_07: , тобто потрібно щоразу вибирати заново весь набір який потрібно, або добавляти в виключення, тоді їх не затре. єдине що мені в ньому сподобалось, так це наявність скрінів і оновлення.

WOT-MOD Project - заміна непотрібних модів чи видалення, як два пальця :) + ті що ви окремо додасте, він не чіпатиме, я взагалі приціли на ходу пробував різні, не виходячи з гри.

з того набору що в ньому є, мені тільки іконок не вистачає, таких :)

А, про АТ-2, пробивається в башенку льогко навіть на Туре Т-34, а на хелкаті і в лобешнік пробивав, (правда зі 150м, якщо більше фіг), ну накрайняк є ж фугаси і кумулятивні ;), навіщо довбати ББ якщо не пробиваєш ? Але на відстанях більше 200 м так, дуже незручний противник, важко попасти в башенку ))), хоча вона там як відро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, мну на Хелкаті не вистачає снарядів.... якось малувато 30 шт виявляється ))), особливо в Малинівці, вчора програли через це, бо я залишився проти тьох вражин без снарядів :_07: (щось не перло з попаданням, то половину в молоко пішло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т25/2 мені більш сподобався. через шв відьми не вистачало терпіння в кущах висидіти.

та й пройшов її якось швидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай ну, надоїли ті нубо команди які попадаются, вже 100 штук на Ис -ові злив. піду TDU 2 покатаюсь :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...