Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Да ладно, чого ви.

До американців поки не добрався. Слотів да і часу не вистачає. Французів взяв по причині шоб "не розслаблявся", СРСР взяв бо ИС - мечта. т-34, т-34-85 просто фан + гарна історія.

Як не вламуйте німців брать не буду :) В останню чергу хіба шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kpx9Z.jpg

Барабан рулить)))

Сьогодні потрапив в команду із 14 барабанами - навіть арта і пт були з ними, вийняток - ГВЕ. Такий собі парад барабанщиків. Нагнули до речі досить легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так можна фармити на КВ-5 без према

на ньому навіть паляючи голдовими пульками можно гарно фармити без ПА :) - гарний танк, фановий! В мене вже більше ніж 1500 боїв :). Пересадив екіпаж з ИС7 та качаю скіли.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуляючи голдою я дуже рідко виходжу в плюс. Заряджаю її лише в випадку, коли це важливо для виграшу команди. Ну або якщо якийсь Т26Е4 набридає, а "пукавкою" КВ-5 з ББ його пробити практично нереально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуляючи голдою я дуже рідко виходжу в плюс. Заряджаю її лише в випадку, коли це важливо для виграшу команди. Ну або якщо якийсь Т26Е4 набридає, а "пукавкою" КВ-5 з ББ його пробити практично нереально...

Водії Т26Е4 думають аналогічно при зустрічі з КВ-5, коли КВ-5 свою "сіську" ховає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КВ-5 не гірше пробивається башенка зверху. А точною СТшною гарматою вицілити її не так і складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КВ-5 не гірше пробивається башенка зверху. А точною СТшною гарматою вицілити її не так і складно.

Ну не знаю, на Т26Е4 мені важкувато її пробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і не кажу, що це елементарно, але можливо :)

А з КВ-5 пробити Т26Е4, поки він стоїть лобом, майже нереально. Має бути неймовірне везіння. В дуелі без голди КВ-5 проти Т26Е4 програє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і не кажу, що це елементарно, але можливо А з КВ-5 пробити Т26Е4, поки він стоїть лобом, майже нереально. Має бути неймовірне везіння. В дуелі без голди КВ-5 проти Т26Е4 програє

Ну в дуелі раз на раз не приходиться, хоча якшо перестрілки лоб в лоб то кв-5 точно програє.

А Т26Е4 дуже не любить попадань під башту, майже 100 відсоткове пробиття буде. Але з кв-5 можливо буде проблемно туди попасти через висоту розміщення гармати. Просто сам при зустрічі з іншим Т26Е4 стріляю тільки туди, якось ще через раз лючки на башті пробиваються.

Можна обстріляти в тренувальній кімнаті)

Змінено користувачем Jl6owa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) обясніть нубу що таке "голда"?)

2) порадьте яку мона ветку цікаву качнути).?

наразі маю т34-85 и кв13 іду на ис)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що таке "голда"?

Так в народі називають "преміумні" снаряди, які раніше купувались лише за ігрове "золото", тобто за реальні гроші, а зараз можна купити і за "срібло", однак ціна суттєво вища, ніж ціна "звичайних" снарядів. В "голди" зазвичай значно більше бронепробивання і/або кількість пошкоджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т26Е4 дуже не приємний противник для КВ-5, особливо на дальніх відстанях. З близька гарно пробивається в башню, ближче до корпусу, там в нього закінчуэться додаткова броня, в лючок з якоюсь приблудою для пуску інших приблуд (димові шашкі мабудь), та в кулементне гніздо у ВЛБ. І все рівно це все важко вицілити...

наразі маю т34-85 и кв13 іду на ис)))

я так само качався, дійшов до ІС-7 та Т-54 а далі подивився на інші гілки. Америкоси хороші танки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так можна фармити на КВ-5 без према

Дивні в тебе суперники були. Мало того шо вицілив арту так ше і амх м4 підліз під приціл (Це найдивніші для мене). Сам маю АМХ М4 45 і як тільки кв-5 бачу одразу міняю позицію. Не дружу я з ним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) порадьте яку мона ветку цікаву качнути).?

Качав спочатку амеріку, докачався до Т29 стало нуднувато вкачав німців до вк3001п, йду до тигра. Потім качав арту до су-8. все тако собі, сама цікава вітка була у мене советів - т28 - КВ-1 - КВ-1С - ИС.

Хто не пробував КВ-1С не грав в ВОТ))) :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні в тебе суперники були. Мало того шо вицілив арту так ше і амх м4 підліз під приціл

А що дивного в тому, що вицілив, як ти кажеш, арту? В рибацькій бухті тяжами прорвались через місто, а там і арта неподалік. До мене хтось один стріляв по ній, але промазав, а я зняв за один постріл, там 260 чи 280 хп всього було. AMX M4 45 був лівіше від міста на пагорбах, я його здалека зняв з-за будинку, він може і не зрозумів, бідака, що це я його. І взагалі, в таких міських боях немає нічого дивного, там часто суперника не доводиться обирати... особливо коли тобі гуслю відразу зняли :)

Дивно -- це коли я в полі з шайтан-труби КВ-2 вицілив йолку, яка летіла на повному ходу. В чаті ще пожартували, що КВ-2 йолку дубіною зрубав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не пробував КВ-1С не грав в ВОТ

КВ-1С -- чудовий танк! Але качаю паралельно гілки ИС і КВ, і особисто мені КВ-3/КВ-4 подобаються найбільше, люблю "потанкувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До теми дивного, всмислі ВБР

Так звані ніндзя шоти (назвали їх так в одній передачі пр ВБР, коли цілишся в одного, а ваншотиш зовсім іншого, незасвіченого) мені наймиліші.

Арта 15 551 ну дуже часто після нефру стала такі коники викидати.

КВ-1С, ИС не продавав, викачую перки і думаю залишити, навіть після покупки ИС-3. Якісь вони універсальні. Мона і проривати, танкувати i стрєляти в лабєшнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наразі маю т34-85 и кв13 іду на ис)))

я так само качався, дійшов до ІС-7 та Т-54 а далі подивився на інші гілки. Америкоси хороші танки.

да от деколи буваэ що всі танки в бою скучно сидіти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) порадьте яку мона ветку цікаву качнути).?

наразі маю т34-85 и кв13 іду на ис)))

Якщо любиш "дубові" танки з дамажною але кривою гарматою - далі качай "совєти". Їх качати найпростіше, але мені вони якісь не риба не м"ясо - не цікаві.

Якщо любиш точні і скорострільні гармати (але не такі дамажні), з хорошою бронею (з 8 левела) і найбільшим запасом ХП серед однокласників - качай німців, вони добре "прямлять руки". Ще 1 плюс - в них снаряди по 1000 починаються з 8 левела.

Якщо любиш швидкі і підступні танки які ніколи не пруть в лоб бо не мають броні - качай французів (теж прямлять руки).

Якщо любиш універсальність, гармати з хорошим показником дамагу на хвилину і непробиваємі башти - качай амерів.

Я вважаю так - крім совєтів обов"язково треба качати німців і французів. А щоб не виникало ситуацій коли всі 5 танків в з ангара у бою - старайся не витрачати ХП в першій половині бою.

В КВ-5 не гірше пробивається башенка зверху. А точною СТшною гарматою вицілити її не так і складно.

Якщо обидва танка стоять в 1 площині (на 1 рівні поверхні) то зазвичай низькій СТшці складно вицілити башенку ту що на башті. Він же височенний, матьіотуда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...