Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

ще й з лишком ;)

виходить, я свій вклад в мільярд того чувака передав іншому гравцеві))

 

а взагалі, я мав на увазі, що навіть не вкладаючи гроші, але багато граючи - ми зробили свій внесок, адже іншим хотілось прокачатись до твого рівня не виділяючи і пів години в день і т.д.)))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

World of Tanks українською: оновлення 9.14 додало у гру українську локалізацію

 

Компанія Wargaming рада повідомити про вихід оновлення 9.14 для World of Tanks. Основним нововведенням цього оновлення стала офіційна українська локалізація.

Вихід української версії – знак вдячності відданій і численній спільноті шанувальників World of Tanks, яких в Україні понад шість мільйонів, а також – ще один крок у бік максимальної адаптації гри до вподобань та специфіки різних регіонів.

http://itc.ua/news/world-of-tanks-ukrayinskoyu-onovlennya-9-14-dodalo-u-gru-ukrayinsku-lokalizatsiyu/

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене озвучка українська ледь чути і то дві фразі - "В бій!" та "Танк знищено!" :)


 

Картошка як завжди...

Налаштування гучності озвучки на 100%. Російська озвучка працює добре.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel в настройках лаунчера - в правому верхньому кутку шестерня. Потім скажеш яяк чути озвучку.

 

san4ez1 - :lol:а воно мені писало помилку 404... то й я і оновлював сторніку покі не надоїло...
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Підкажіть, для тих хто в танку, де міняти мову на українську?

Щоб почати грати в «Танки» українською, необхідно завантажити оновлення 9.14, попередньо обравши у мовному меню лончера «українська мова».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Panek ні - то будуть екіпажі розмовляти національною мовою... китайська, німецька і т.п. В тебе на малюнку меню гри, а в лаунчері інше меню.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно дуже тихо, я всі інші звуки приглушив, щоб чути більш-менш мову солов'їну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно дуже тихо, я всі інші звуки приглушив, щоб чути більш-менш мову солов'їну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж пару років користуюсь модом з українською локалізацією. Нажаль розробникі не змогли мене переконати використовувати їхню локалізацію, тому й надалі користуюсь аматорським перекладом та озвучкою Малухі.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж пару років користуюсь модом з українською локалізацією. Нажаль розробникі не змогли мене переконати використовувати їхню локалізацію, тому й надалі користуюсь аматорським перекладом та озвучкою Малухі.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті взяв майстра на бульдогові, танчик імба. Команда правда чуть була не злилась, но раки з тої сторони по одному поїхали мене на свою базу ловити)))

shot_001.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 3/26/2016 at 14:20, Lisovic сказал:

танчик імба.

я б не сказав шо імба, скоріше вимагає напруження думалки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Останній пред св"ятковий преміальний бій вдалося "відсв"яткувати" топовою поразкою! :)  

АЛЕ ВИЖИВ!

1.jpg

 

 

 

 

2.jpg

 

 

за спинами гори "трупів" яких мені вдалося "намолотити" :):

 

 

 

 

3.jpg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...