Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Навіщо мені оті порівнняня, якщо я точно знаю, що для мене та гра не цікава взагалі - так я пробував і мені геть не сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Граю в UT4: у всіх фрази "hf", "gl", "gg", "gj", "nice" і купа хорошого настрою незалежно від результату матчу. 

 

Коли вмикаю стріми по танках: "союзники - дебіли", "противники - дебіли", "арта - шлюха", "картошка - гівно", "ВБР - гівно", "блін, як не пробив", "снаряд не туди летить", .... І саме цікаво, що за це ще й гроші пачками платять. Рельно, не розумію комюніті WOT. 

 

 

 

   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен робить свій вибір, кому щось не вистачає в цьому житті, або має його надлишок той платить, хто має зайвий час той ще дивиться "шмаркаті" стріми. 

Мені якось це все збоку. Не плачу, не дивлюсь стріми, граю як вмію для себе.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ukrainec сказал:

кому щось не вистачає в цьому житті, або має його надлишок той платить, хто має зайвий час той ще дивиться "шмаркаті" стріми. 

Ти просто виключення з правил. Переважна більшість танкістів стабільно кашляє за прем-аккаунти, прем-танки і іншу прем-єресь. Найбільші унікали ще й  стрімерам скидують "на пивко". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman ну ВГ саме себе накололо роздаючи нахаляву ту голду колись - гріх було не скоритстатись :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Только что, Серега89 сказал:

shot_123.thumb.jpg.e5c29c878a4474edf88da3783c1afab2.jpg

 

shot_125.thumb.jpg.80a25426311b297ccba65f1aaa1364b1.jpgshot_118.thumb.jpg.37ae6d6f3bad6d291cd8d3db626847fc.jpg

3 мастера на блосі за день, перерва пішла на користь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Серега89 said:

Найкраща моя поразка, після довгої перерви :D

shot_123.thumb.jpg.e5c29c878a4474edf88da3783c1afab2.jpg

Це ти про вгроблений час на весь твій ангар?

 

Ви ще до сих пір не врубились як працює рандом в картохах? Робиш перерву - гнеш. Чим довше катаєш - тим менший шанс затащіт. Шонеясно?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен гробить час в міру своєї розпущеності), одні водярою заливаються, інші серіали передивляються....90% захожу пограти в ночі, від нефіг делать (страдаю безсонням), жінку "спати уложив" а далі самому нудно стає...

Гнув норм і без перерв, той рандом х... зрозумієш, як карта ляже.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я помітив що основною проблемою є навіть не голда, а фугаси. В будь-якому випадку на маусі цю задачу робити найпростіше.

В мене тільки ця задача лишилась, а з тяжів є тільки 110 і ФВ215. ФВ просто гівно, а на 110ці треба ну дуже вдалий бій щоб натанкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПТ-15 на strv-103b

СТ-15 на Леопарді

ЛТ-15 на ВЗ-132

Тут є реплеї, якщо цікаво: http://wotreplays.ru/uploader/UselessBot/id/970499

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Давненько не заходив в корабликі пограти, вирішив катнути поплавати 1-2 боя. Особо нічого для мене не змінилось там, окрім того, що дали прєм кораблика....... Але саме головне, на аккаунт дали 9 днів прєма. Дивлюсь в танках - також є. Прикольно )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто ще грає у танки? Додавайтесь у друзі, а то самому не так весело, я 100 років вже не грав =).У грі ->  Ne5qu1k    . Багато мене можуть пам'ятати по аккаунту Enkvist. Теж буду радий новим знайомствам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Та да, може всі 1.0 чекають, щоб повайнити?

Мені графон на мінімальних в 9.22 кращий ніж на тесті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vetalforever мені в новій графіці подобається продовження карт, гарніше ніж просто голуба безодня. А все інше не пробував - бо навіть тест не качав :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі в Тундру!!!!!!!!!Там теж скоро нова графіка і картоха смокче причмокуючи))))

 http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261 при реєстрації вам нарахують золотих орлів

 

Змінено користувачем san4ez1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, san4ez1 сказано:

Всі в Тундру!!!!!!!!!Там теж скоро нова графіка і картоха смокче причмокуючи))))

 http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261 при реєстрації вам нарахують золотих орлів

 

да нє. тундра то трагедія) 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...