Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я би не надіявся на рикошети від топ башти коня. Пробували в трені з другом - починаючи з 175 пробою ш"ється 50/50 всюди крім маски.

Змінено користувачем TaHkicT
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я грав на ньому і майже постійно рикошети від башти були...хз, було з рік назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я грав на ньому і майже постійно рикошети від башти були...хз, було з рік назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

san4ez1 справа в тому що в бою ти постійно рухаєшся. до того ж, часто, знаходитесь, при перестрілці, на різній висоті. від того шанс рикошету дуже виростає...

Cherman я потрачу свободку і буду на топовому грати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Armored Warfare, поганяв трохи. В принципі -- досить цікаво, геймплей динамічніший, ніж в WoT, графіка непогана. Але дуже бісить дві речі. По-перше -- "Игровой центр@mail.ru" (люто ненавиджу будь-які згадки про mail.ru, а особливо коли якийсь софт від них завжди намагається висіти в запущених процесах), а по-друге -- постійний акцент на стандартній москальській "озабоченості" нафто- газопереробною тематикою і політичний підтекст -- організація "Інтернаціонал" як один з основних ворогів явно натякає на НАТО і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не хватило боєкомплекту. Писав в чат що в мене 2 фугаси залишилось, а чувак на Т34 пише "У меня они вообще деревянные не пробивают". Він 4 рази ис-3 не пробив, я його трохи обкидав ху"ми і пішов робити ромашковий чай.

a39dc6146f3b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ссилку на ютуб добавити сюди, бо щось нейде в мене по старому

Змінено користувачем Nexy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки строго не судіть, з мовою рос вмене не так все добре того вийшло "упорото", ще й монтаж робив 1 раз. Руку набив, інші відео будуть ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все норм. і пофіг на тих кілька помилок з "языком". найбільша твоя помилка - те що ти читаєш текст з листочка, тому голос у тебе монотонний.

але нічого, ще навчишся. молодець! так тримати! кидай нові відео сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, та так і було, без листка мене заносить, починаю на інші теми говорити) Про арту.. про старі часи коли тільки 3 топа було і всі були щасливі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки строго не судіть, з мовою рос вмене не так все добре того вийшло "упорото", ще й монтаж робив 1 раз. Руку набив, інші відео будуть ще краще.

Класне відео вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяк ТТ12 не пройду (витанкувати 6450 і надамажити 3к) :(

DEzJy.th.jpg

тут все йшло чудово поки союзний ІС4 не вилетів на ворогів і наші їх почали розбирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я, коли на 55а робив то теж на 260 перевиконав.ю а зараз не виходить. арта бісить! завжди дістане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon,майже всі ТТ шні на танкування робив на льготах.. ех, ось він бій без арти і ЛБЗ на 260

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв Т28 Прототип... в стоці - жах... я розумію, що всі стокові танки - це ге, але це особливий ужас... кидає до 9-10 рівнів постійно, там тією нещасною пухою нікого пробити не можу... а якщо команда тащить, то я не встигаю доповзти до двіжняка і хоч одне попадання зробити... плюс до того, що пуха в стоці крива... гірше, як в совєтів

розкажіть, як він далі буде... з двигуном, трансмісією, пушкою? і яка пуха краще - 105, чи 120 мм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в топ комплектації (проти раків(напевно) нагинав їх так, що аж ржав, на середній/дальній дистанції супер пт....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...