Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

я на T23E3 через це й не грав, але й не продав. Ну усьо - тримайся рандом

а що це за танчик, якийсь із виведених премів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а що це за танчик, якийсь із виведених премів?

навіть із не введених :) - івентний
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову горить моє крісло..

просто нема слів...:

c1f64ece006a.jpg

ех хоча б майстра отримав.

a3e6971e1e46.jpg

3c59e2b6ad65.jpg

Змінено користувачем Set
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти б бачив моє крісло коли я на тій недовафлі 10 так само з 0 перший в ангар улітав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода часу витраченого і пермтанків, бо я би вже давно в Тундру перейшов...Я на місці нових розробників танків пропонував би безкоштовно вкачані танки в їхній грі, які вже вкачані були у конкурентів...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довгоочікуваний майстер на лео

X5kHG.th.jpg Sgjwu.th.jpg z1Q7M.th.jpg

притому що це не рекорд досвіду на ньому, просто планка впала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора з диким пінгом порвав пів команди на АМХ30

http://wotreplays.ru...0_1er_prototype

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відтепер я заслужений однокнопочний артоблядок :)

KMVPR.jpg

можна також звернути увагу як надамажили наші ТТ...

FDphO.jpg

http://wotreplays.ru/site/6330206#stats

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так, борщик тащить.. коли команда відверто посмоктує:

18c8eff7870b.jpg

d99379b469a7.jpg

4ed4c6d37305.jpg

http://wotreplays.ru/site/6332106

Змінено користувачем Set
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛТ-15 якось дивно вийшло: http://wotreplays.ru/site/6337769#malinovka-uselessbot-wz-132 як я витримав 13хв і не поїхав вриватись - хз. Сотка зачот! як він витримав 13 хв ні в кого не стріляти я теж хз.

Залишилась СТ-15, але це просто місія нездійсненна, вже пудинги на кометі кінчились. Два рази якимось чудом виходило дві ПТ приговорити, але все без відзнаки(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-75 все таки чудова машинка.

Нарешті виконав ЛБЗ по "натанкованому урону".

Але в кінці бою понадіявся на союзного Т49, що буде тримати одну з 2-х ПТ, що залишились і сам відволікся..... марно.

post-16025-0-95196800-1443598029_thumb.j

post-16025-0-29120300-1443598036_thumb.j

post-16025-0-07215400-1443598043_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нова фан машинка :) - доооооовго відстояла в гаражі, а тут спробував пограти... на свому рівні Маус без башти

ПОБЕДА!

T28 HTC

Заполяр'я

Опыт за бой: 2 364

Опыт экипажу: 3 546

Кредиты за бой: 51 942

Доход за бой: 33 266

Достижения: «Костолом», «Сталева cтіна», «Дуелянт», «Лев Сінаю», «Основний калібр», «Непробивний», «Вогонь на знищення», Знак класності «Майстер»

post-1796-0-32033300-1443638403_thumb.jp post-1796-0-62824600-1443638400_thumb.jp post-1796-0-85546700-1443638401_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

san4ez1 на ЛТ та на арті! Це ж очевидно! :_07: А якщо серйозно то: ЛТ - найвищого рівня що є, арта - навпаки, найнижчого (я б сказав 6-7 оптимально). На концепта завдання легкі.

Сьогодні взяв таки Т-55, витратив приблизно місяць на ЛБЗ на 55ку (техніки підходящої мало), і якщо чесно то я в неї не зміг. Таке враження що танк проклятий. Хоча це просто чисто "крысакуставая", а я пробував повриватись. В першинга броні більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прем чи з прокачки?

який тип подобається? (бо якщо граєш на пт, а тут тобі ст порадять і ти так і будеш в кущах стояти ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано тяж можна і з преміум магазина розглянути

Змінено користувачем BaRNI
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекай марафону , пожалій гроші кацапам =)

— Новый игровой режим «Бой до последнего» с эксклюзивными картами «Париж» и «Берлин». Тот, кто выполнит все личные боевые задачи в режиме «Превосходство», получит новый советский средний танк X уровня Т-22 ср.

Кастомизация в 10.0. Первая версия, в которую входит обновлённый интерфейс кастомизации боевой машины, включающей в себя, среди прочего, эмблемы и надписи, влияющие на умения и навыки экипажа.

Чехословацкая ветка средних танков до конца 2015 года. При этом первый танк этой ветки будет уже в 10.0 — Skoda T 40.

После 10.0 мы запустим масштабное общее тестирование новой физики движения танка и новое звуковое сопровождение.

— Работа над балансировщиком и полная перебалансировка класса САУ (работа что? орфография сохранена).

— Комплекс работ по повышению роли брони: перебалансировка обычных и премиум снарядов + боевой опыт за потенциально полученный урон.

— Замена для танка Waffenträger auf E 100 уже выбрана. Это будет ПТ-САУ без барабана заряжания, но с очень комфортным орудием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для того "Т-22 ср" запиляють якусь непідйомну задачку, то той режим вмре як і історичні бої. Як на мене, треба було пропонувати танк 7-8 рівня, але задачку робити схожу з вже проведеними марафонами, щоб народ таки грав в той режим...

До речі. Глянув карту "Париж" та побачив розвалену Ейфелеву вежу. Гугль мені не дав відповідь, що башта дійсно була зруйнована у війну... це картошка так імпровізує, чи гугль не все знає про вежу?

Змінено користувачем VaLeRa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...