Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Na`Vi — чемпион мира!

А ещё это значит, что все игроки РУ-региона смогут получать удвоенный опыт за каждую победу с 11 по 14 апреля! Виват победителям!

Оце буде кач! :)

Оце раків вилізе ... :0095:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Na`Vi — чемпион мира!

А ещё это значит, что все игроки РУ-региона смогут получать удвоенный опыт за каждую победу с 11 по 14 апреля! Виват победителям!

Оце буде кач! :)

Знаю одного з їх команди, колись разом в гонках приймали участь. Ось на сімрейсовсьокому форумі і хвастається, каже 800к голди дали )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер по російському "гебельс" ТВ скажуть, що "бендеровці" проникли в world of tanks і там знищують їхні танкі. А тепер по суті: на днях получив бан за нікнейм post-6258-0-73319900-1396816620_thumb.jp , граю з 11.02.2011 по цей день проблем з ніком не виникало, а тут на тобі. ,чомусь думав що це білоруська гра, а виявилось по факту, що ні. Ось тепер і думаю, що робити , видалити гру чи змінити нік на " Путін- Х........ЛО". Що ви на це скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Podorozhniy, вони скоро ще й порозпускають клани з тегом "UA" й по IP почнуть банити

нік зміни, акк продай, забудь ті танки як страшний сон :)

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно забив на цю гру.Правда шкода трохи грошенят,що закинув.Три према в ангарі,з ТІПом.Думаю (ап"ять) продати,хоч за щось.Якщо і надумаю грати,то створю акаунт на Евросервері.Не хочу бачити і чути тієї хамовитої і безкультурної,кацапської нечисті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер по російському "гебельс" ТВ скажуть, що "бендеровці" проникли в world of tanks і там знищують їхні танкі. А тепер по суті: на днях получив бан за нікнейм post-6258-0-73319900-1396816620_thumb.jp , граю з 11.02.2011 по цей день проблем з ніком не виникало, а тут на тобі. ,чомусь думав що це білоруська гра, а виявилось по факту, що ні. Ось тепер і думаю, що робити , видалити гру чи змінити нік на " Путін- Х........ЛО". Що ви на це скажете?

в тех підтримку писати толку немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тепер і думаю, що робити

та то це в якогось проросійського модератора бомбанулллло

напиши в тех підтримку і нехай пояснять, що саме порушує твій нікнейм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и в мене київстар був пінг 35-45 , тепер 55-65. на деяких серверах до 80

пакет 175 гр.

вот і в мене Київстар, намутили шото пацики :)

Оце раків вилізе ...

мені здається що вони нікуди і не залазять ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тепер і думаю, що робити

та то це в якогось проросійського модератора бомбанулллло

напиши в тех підтримку і нехай пояснять, що саме порушує твій нікнейм

та не гоніть. забанили його тому що багато людей (до 16 років) почали кидати жалоби, от і все

що порушує? всі знають як відрізняється історія в підручниках українських і російських. тут можна спорити до посиніння.

фіг що доб'єшся. навіть якщо розблокують то жалоби знову почнуть сипатись і все повториться

думаю що тут WG безсилі, все через клятих москалів...

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно забив на цю гру.Правда шкода трохи грошенят,що закинув.Три према в ангарі,з ТІПом.Думаю (ап"ять) продати,хоч за щось.Якщо і надумаю грати,то створю акаунт на Евросервері.Не хочу бачити і чути тієї хамовитої і безкультурної,кацапської нечисті.

Я тобі давним давно казав продавати ак.

Якщо замутиш окрему тему з продажем, повір, клієнти будуть, хоча б за 260-300 грн продаси. Бо Тіп то сцуко рідкість, лєгєнда, рарітєт :)

Мене донімали з продажем і через пів-року після цього продажу, переважно люди які понаписували по 2,5 пости на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таку відповіть отримав з центру підтримки користувачів проекту.

Уважаемый пользователь, Ваш никнейм "Banderacool" нарушает Раздел 1 Пункт 18 Правил Игры:

Запрещены следующие варианты никнеймов: "1) прямо или косвенно связанные с организациями, а также историческими или политическими деятелями, прежде всего с теми, кто осуждён международным трибуналом за преступления против человечества и, соответственно, вызывает негативную реакцию у большого количества людей, а также деятелями и наименованиями террористических организаций, в том числе активно действующих на данный момент;

5) каким-либо образом наносящие оскорбление определённой этнической или расовой группе;".

Для снятия ограничений с игровой учетной записи Вам следует выбрать другой никнейм и прислать его нам.

Обращаем Ваше внимание, что Администрация проекта переименовывает пользователей, чьи никнеймы нарушают Правила игры, бесплатно.

Благодарим Вас за обращение.

С Уважением

Илья Койотов

Сотрудник Центра поддержки пользователей проекта

Команда Wargaming.net

Впринципі іншої відповіді годі було від них очікувати .

Думаю далі їм щось писати на зразок: ви не праві , у вас росіян навіть історія не така, як у нас Українців, і герої різні і таке інше, не має сенсу щось доводити,

всерівно на різні запитання відповіть одна і таж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, попросять паспорт відсканувати. Спитають чи не його діда-прадіда всі бояться і т.п. :)

Нажаль не вдасться відмазатись і клюбом шанувальників Антоніо Бандераса... оце ж якась сволота подала жалобу на цей нік, і не одна...

нажаль треба змінювати нік :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый пользователь, Ваш никнейм "Banderacool" нарушает Раздел 1 Пункт 18 Правил Игры: Запрещены следующие варианты никнеймов: "1) прямо или косвенно связанные с организациями, а также историческими или политическими деятелями, прежде всего с теми, кто осуждён международным трибуналом за преступления против человечества и, соответственно, вызывает негативную реакцию у большого количества людей, а также деятелями и наименованиями террористических организаций, в том числе активно действующих на данный момент; 5) каким-либо образом наносящие оскорбление определённой этнической или расовой группе;".

Якщо йдеться про прізвище Бандера, то воно в нікнеймі спотворене.

Хіба Бандера чи ОУН засуджена міжнародним трибуналом за злочини проти людства, чи це террористична організація?

А те, що нікнейм викликає в якогось школяра негативну реакцію, це вибачте ... Так само можна інтерпретувати на любий нік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, попросять паспорт відсканувати. Спитають чи не його діда-прадіда всі бояться і т.п. :)

Нажаль не вдасться відмазатись і клюбом шанувальників Антоніо Бандераса... оце ж якась сволота подала жалобу на цей нік, і не одна...

нажаль треба змінювати нік :(

Виродки. Ніків "Stalin" в грі навалом, і банити ніхто не збирається незважаючи на "а также историческими или политическими деятелями, ... вызывает негативную реакцию у большого количества людей", а Бандера - то таки да, терорист-вбивця. Рашистські подвійні стандарти в дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попросять паспорт відсканувати

можна нафотошопити шохош. Не вірю, що будуть пробивати через міліцію і паспортний стіл, чи це справжній паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, попросять паспорт відсканувати. Спитають чи не його діда-прадіда всі бояться і т.п. :)

Нажаль не вдасться відмазатись і клюбом шанувальників Антоніо Бандераса... оце ж якась сволота подала жалобу на цей нік, і не одна...

нажаль треба змінювати нік :(

Виродки. Ніків "Stalin" в грі навалом, і банити ніхто не збирається незважаючи на "а также историческими или политическими деятелями, ... вызывает негативную реакцию у большого количества людей", а Бандера - то таки да, терорист-вбивця. Рашистські подвійні стандарти в дії.

та кажу ж. ніхто просто так не банить. треба кидати жалоби...

мобілізуймося. якщо хтось побачить нік типу "сталін", "путін" і т.д. зразу жалоби кидаємо

P.S. ну якщо буде "путін-лох", або "хутін-пуй" - не треба ;)

Змінено користувачем Dimon
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу не похвалитись кого зловив в рандомі...був з ним ше Arti25 але не хватило 2 сек на нього....взяли нашу базу

EyW9I.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одному не цікаво хто це?

І чим "Він" так заслоговує твоєї похвали?

Не лякай мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, чемпіон світу по WoT, гравець команди Na'Vi

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок

ти тільки друзям про це не розповідай ;)

як мінімум не поймуть..

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, чемпіон світу по WoT, гравець команди Na'Vi

чемпіон команда, а не він сам,(якщо я не помиляюсь) сам він може не дуже тащіти. ВОт це командна гра як не крути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...