Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

коли статисти бояться лишній раз прикрити коли можуть чи підсилити атаку

от я останнім часом став більше грати від другого номера і берегти хп, по максимуму.

лізти в атаку то звичайно діло благородне, але ймовірність того, що хтось підтримає дууже мала. і забрати 2-3 ворога і втратити 80% хп не є гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

коли статисти бояться лишній раз прикрити коли можуть чи підсилити атаку

от я останнім часом став більше грати від другого номера і берегти хп, по максимуму.

лізти в атаку то звичайно діло благородне, але ймовірність того, що хтось підтримає дууже мала. і забрати 2-3 ворога і втратити 80% хп не є гуд.

питання не в тому, щоб лізти в атаку, а у тому, щоб вчасно перекрити стартегічний напрямок чи зайняти вигідну позицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стата -статою, не раз стикався з ситуаціями коли статисти бояться лишній раз прикрити коли можуть чи підсилити атаку, в результаті зливається фланг чи напрямок і все - далі злив бою.

особисто я граю не для стати а для фану, хоча іноді мені варто звернути увагу на агресивні атаки і діяти більш обережніше.

Ну тут присутнє везіння. Є в мене друг в якого боїв майже в 2 рази більше ніж у мене, середній урон чуть нижчий, середній досвіт троха нижщий, а процент перемог у нього 53% проти моїх 50%. От вам і стата...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки затронули тему стати відразу стільки народу підтянулось помірятись пісунами ато тема заглохла вже зовсім, хоть трохи заворушилися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки затронули тему стати відразу стільки народу підтянулось помірятись пісунами ато тема заглохла вже зовсім, хоть трохи заворушилися)

да з подіями в країні в танки не дуже хочется грати...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив вигуляти Пантерку соло: поразка, поразка, перемога, поразка, (плюнув і вирішив грати до першої поразки), перемога, перемога, перемога... замахався і пішов спати))

xzgwd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз міряємось то і я свій акк покажу (не багато не мало) :)

http://worldoftanks.ru/community/accounts/839572-Mr_Dm/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MONOL1THWGLGRANDF1NAL

Бонус код , введіть швидше , бо має обмеження по числу введень .

50 голди

Мало , зате халява =)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MONOL1THWGLGRANDF1NAL 2 хвилини назад ввів проканало( на 2 акаунта)

Змінено користувачем D.I.M.A
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце в мене сьогодні підгоріло, це якийсь жах!

16 боїв - 8 поразок... В половині боїв 60% команди 44-46% які дохнуть с 0. а ті шо доживають до кінця таке творять шо то жах... і це було вночі... о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов в бій після тривалої перерви в танках. Ігровий чат з перших секунд "Майдауны и бандерлоги есть?" і купа подібних висловів. Коли відповів, що мене можна вважати "бандерівцем", якщо вірити Путіну і Кисельову, то отримав три плюхи відразу після того як у гравців встигли зарядитись снаряди. Alt+F4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене було таке: зайшов в бій.

Ігровий чат з перших секунд "Майдауны и бандерлоги есть?"
пишу що є! відразу поиспалось "молодцы, так держать" і т.д. і т.п.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, зазвичай пишу що я Бандерівець. :) сприймається неоднозначно :). В клані своїм всім сказав - за Хохла будете послані, за Бандерівця ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...