Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

мені Т29 подобався дуже, набагато більше ніж Т32 :). Кваса я довго не ганяв, тому сказати толком нічого не можу, але боюся його як супротивника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Т29 це самий крутий танк на 7 рівні, всі хто думають інакше помиляються)

На квасі грав лише по тесту тому все що можу сказати від самого мехвода то це той самий ис тільки уровньом нижче. Єдиний плюс це пушка яка зносить половину хп і все...

На Т32 пушка від Т29 не дуже вписується зі своїм пробоєм у 198 проти інколи 10 уровнів. Тому грати на ньому потрібно виключно через башню і з ручним прицілом)

Може мені ще це прикупити. Буду "куче самого Вспишкі" майже як Муразор

Бородатий купив даний девайс недавно а у Вспишки він уже був станом на 21 грудня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Ласвилль 8 января 2013 г. 20:46:47

Танк: Centurion Mk. 7/1

Получено опыта: 2 061

Получено кредитов: 66 702 (штраф за нанесение ущерба союзникам: 540)

Достижения в бою: Медаль Думитру, «Воин», Знак класcности «Мастер»

Стоковий танк .

Пощастило прорватися через кишку і вирізати арту та розібрати в зад Лева та КВ-5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені лишилось лише 4,5К опиту на 704му - і шото вечором важко перемогі давались.... 5К дамагу не рішають навіть :( - залишу на завтра ще пару боїв. Останні бої паляю лише голдою - весело і не дорого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вже давно 704й викачаний, а бабла нема на 268й :( в прiорiтетi iншi танки. Наразi не проблема танк викачати, проблема грошей настрiляти, нудно на одному й тому ж самому катати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вже давно 704й викачаний, а бабла нема на 268й :( в прiорiтетi iншi танки. Наразi не проблема танк викачати, проблема грошей настрiляти, нудно на одному й тому ж самому катати :(

А особливо коли в тебе ні прему, ні фарм-машини достойної :)

В самого, скажімо, ИС-7 вже десь як рік викачаний, а грошей нема..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ну з баблом то в мене не проблема, вечір (20-25 боів) фарм взводом і маю 0,8-1 мулік срібла чистими, а от ВБР від мого 704го відвернувся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Т29 стільки не пробиваю як на квасі.

А ти йому випадково не в башню цілишся?

Це я про свій танк кажу, у мене є Т29))) Я знаю що там за бошка, особливо маска пушки. І коли я бачу Т29 який висовує тільки морду то тікаю подалі, навіть щоки не стараюся пробити.

Ах да... Вчора на Т29 фан був неймовірний, 8-9 лвл пробивав по 500-600 правда не чьотко в лоб))))

Змінено користувачем kellax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да... Вчора на Т29 фан був неймовірний, 8-9 лвл пробивав по 500-600 правда не чьотко в лоб))))

А що там за гармата , що " чьотко " знімає по 500-600 ?

Вчора докачував екіпаж на Т92 , щоб було 2 перки , то було 8 зливів підряд . По суті , півтори години не міг виграти . Тепер вкачана лампа і братство , САУ можна сховати в далекий запилений ангар .

Постараюся за 2 дні відкрити 4 перк на Т-62А , може й 50% підкачаю четвертого , щоб командир майора отримав :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюся за 2 дні відкрити 4 перк на Т-62А , може й 50% підкачаю четвертого , щоб командир майора отримав

а спати коли? :_09:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да... Вчора на Т29 фан був неймовірний, 8-9 лвл пробивав по 500-600 правда не чьотко в лоб))))

А що там за гармата , що " чьотко " знімає по 500-600 ?

105 mm Gun T5E1 198/245/53 320/320/420 5.26 0.42

2.3

Так я і кажу що неймовірний фан був, бо як не крути ДО ЦЬОГО більше ніж на 400 нікого не пробивав.

Змінено користувачем kellax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там третій вкачано на 85% . Зараз потрійний досвід йде екіпажу

Ах да... Вчора на Т29 фан був неймовірний, 8-9 лвл пробивав по 500-600 правда не чьотко в лоб))))

А що там за гармата , що " чьотко " знімає по 500-600 ?

105 mm Gun T5E1 198/245/53 320/320/420 5.26 0.42

2.3

Так я і кажу що неймовірний фан був, бо як не крути більше ніж на 400 нікого не пробивав.

Так 400 чи 500-600 , я не зрозумів :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора докачував екіпаж на Т92 , щоб було 2 перки , то було 8 зливів підряд . По суті , півтори години не міг виграти . Тепер вкачана лампа і братство , САУ можна сховати в далекий запилений ангар .

Ну те що в тебе ангар запилений - то факт - стільки пилєзборніків :). В свій час на М41 накатав в 2 рази більше ніж було потрібно (фармив на непонерфлених фугасах і на тодішній дохідності) то зараз після 195 боїв на Т92 маю 2,7 перка. За 2 години на скільки влетів (з/без ПА)? Не бачу сенсу виїзджати на ній в рандом окрім як "зняти х3/х5 зірочки" або просто отримати фан десь в "Стєпях".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюся за 2 дні відкрити 4 перк на Т-62А , може й 50% підкачаю четвертого , щоб командир майора отримав :_08:

Якшо не секрет, скільки то вже боїв пришлось відіграти на ньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюся за 2 дні відкрити 4 перк на Т-62А , може й 50% підкачаю четвертого , щоб командир майора отримав :_08:

Якшо не секрет, скільки то вже боїв пришлось відіграти на ньому?

403 відкатав , але екіпаж сидить з Т-54 . Боїв 200 відкатав без ПА . Зараз чорна полоса на ньому , купа програшів .

Вчора докачував екіпаж на Т92 , щоб було 2 перки , то було 8 зливів підряд . По суті , півтори години не міг виграти . Тепер вкачана лампа і братство , САУ можна сховати в далекий запилений ангар .

Ну те що в тебе ангар запилений - то факт - стільки пилєзборніків :)

За 2 години на скільки влетів (з/без ПА)?

Не бачу сенсу виїзджати на ній в рандом окрім як "зняти х3/х5 зірочки" або просто отримати фан десь в "Стєпях".

1. Пилезбірників вистачає :_08:

2. Десь мінус 100к з премом за 8 боїв , було пара зливів з плюсом 3-5к

3. Так і буде , просто в мене перший навик Братство і треба лампочку було докачати . Тепер арта більш-менш повноцінна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрив Об'єкт 268, а купив СУ-101 :) - буду другу гілку ПТ добивати....

ух мені до братства на арті ще троха грати, не витримав я і відкрив лампочку командиру замість першого перка, яким було братство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , ремонт прокачай на тяж спочатку на всіх танкістах . Це ж в тебе м"ясо , а не тяж . :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ4 гарний танк.... так мені не вистачає його пушкі на КВ-5 :)

ще 15К досвіду і відкрию СТ-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви любите рибалити ? :0168::0167::0118:

Я вчора Батчата так зловив , що побіг топитися на маленькому озерці в Малинівці . Точно посередині озера зняв .

А ще вчора був прикол , коли ми програли на Аеродромі і нас залишилося 5 арт . Хтось написав " го , втопимося" , і ми в 5 арт стрибнули зі скелі майже одночасно :_07:

Хоч , завжди я рубаю до останнього :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...