Перейти до змісту

Візьму у позику гроші


pasha1207

Рекомендовані повідомлення

Скористаюсь послугою позики грошей, на 30 -40 днів під 15% у місяць.

сума повина бути 10-20 тисяч, хто може допомогти відпишіть у ПМ, чи зробіть дзвінок на мобільний: 063 один 5717 два 6

Актуально тільки до Нового року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаю пропозицій, невже ніукого небуде круглої суми, є залог.

якщо е залог, то простiше (й дешевше) взяти в банку, якщо ж по якiйсь причинi в банку не берется, значить щось тут не чисто, люди вже наiлись *халявними* процентами й нiкому зараз не *улибается* бiгати за боржником, щоб повернути своi ж грошi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В банку дають кредити на готівку з 21. Нажаль мені лише 20.

В ломбард нести? краще гроші за відсоток дам людям.

Гроші потрібні для вкладу в МММ 2012. ( певно зараз буде срач у темі :_08: )

Якщо когось зацікавить прошу звернутись у ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мабуть срачу не буде, просто сумно, коли молода людина починае так свiй життевий шлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який залог?

лучше притормози человека.. влетит же.

скорее всего,человек "вложил" до 1000грн - посмотреть,что будет,ему отдали 1400грн . Он на радостях несет туда 10000 )) . К мамке и ко мне уже подходили рабочие/знакомые с такими предложениями. Лучше по успокой свое рвение.И радуйся тому, что имеешь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаю пропозицій, невже ніукого небуде круглої суми, є залог.

Який залог?

42 г золота 585 проби.

Який залог?

лучше притормози человека.. влетит же.

Дивно як це я повинен влетіти?=)

Якщо у людини є гроші, і вона не хоче сама ризикувати, хай позичить мені, получить з відсотками і реальний приклад що система працює ( так як побачив я)

А якщо навіть і закриють то ж залог я даю, за що вам переживати? в банку зараз золото приймають по гарним цінам. В любому випадку той хто позичить буде у виграші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які питання, здай золото і буде кеш !

в тому то і діло, що золото не хочу продавати, а даю тільки під залог.

а мама знає? :_04:

В Україні повноліття здається з 18 років.

Мама в МММ сама тисячу хоче вкласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупо брать кредит что бы в МММ вложить.....

народ так с КингсКепитал прокололся... шас у Фарайдея пыются деньги забрать, чтобы кредит вернуть

p.s. кстати, квартиру продать не хотите?

В Україні повноліття здається з 18 років.

мозг появляется значительно позже.... иногда слишком поздно.... чаще все совсем не появляется.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який залог?

лучше притормози человека.. влетит же.

скорее всего,человек "вложил" до 1000грн - посмотреть,что будет,ему отдали 1400грн . Он на радостях несет туда 10000 )) .

Ага, це дає відчуття що схопив Бога за бороду і працювати більше не треба, гроші самі на голову сипляться

Повертатись в жорстоку реальність буде дуже боляче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В банку дають кредити на готівку з 21. Нажаль мені лише 20.

В ломбард нести? краще гроші за відсоток дам людям.

Гроші потрібні для вкладу в МММ 2012. ( певно зараз буде срач у темі :_08: )

Якщо когось зацікавить прошу звернутись у ПМ.

:_07: даремно ти про МММ написав - тепер тобі точно ніхто грошей не позичить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби був би "зальотний", то мона було б подумати, що ТС під шумок з МММ, хоче ліве(не своє) золото сплавити

(через місяць мол пролетів і золото - ваше за борг )

а так вище написано - Дурна затія. Неведися..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупо брать кредит что бы в МММ вложить.....

народ так с КингсКепитал прокололся... шас у Фарайдея пыются деньги забрать, чтобы кредит вернуть

p.s. кстати, квартиру продать не хотите?

В Україні повноліття здається з 18 років.

мозг появляется значительно позже.... иногда слишком поздно.... чаще все совсем не появляется.....

Позика - не кредит.

Квартиру?=) ні, я ще не такий наркоман.

Ly4aHuH - молодець, зразу оприділив шо золото крадене, може ще я рецедивіст чи гоп-стоп... тільки на золото є бірки і фотографії 3 річної давності де я з цими цепочками.

і попрошу писати по тему, якщо є бажаючі позику зробити то пишіть, якщо пофлудити то в "курілку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше притормози человека.. влетит же.

Так я його і не підганяю :)

42 г золота 585 проби.

За такий залог більше 5000 гривень не дадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше притормози человека.. влетит же.

Так я його і не підганяю :)

42 г золота 585 проби.

За такий залог більше 5000 гривень не дадуть.

це як Ви так рахували? Банки приймають мінімум по 350 грн/г, Ломбарди по 250-260. ( в ломбарді дають 10500 за це все. + 1500 треба буде віддати зверху щоб забрати назад.

Певно що і понесу в ломбард, якщо не ніхто не відгукнеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше притормози человека.. влетит же.

Так я його і не підганяю :)

42 г золота 585 проби.

За такий залог більше 5000 гривень не дадуть.

це як Ви так рахували? Банки приймають мінімум по 350 грн/г, Ломбарди по 250-260. ( в ломбарді дають 10500 за це все. + 1500 треба буде віддати зверху щоб забрати назад.

Певно що і понесу в ломбард, якщо не ніхто не відгукнеться

Я також не можу зрозуміти для чого вам позичати в когось,а не в ломбарді, якщо ви написали потрібно 10-20 тис під 15% в місяць, а це відповідно 1500-3000 грн в місяць потрібно віддати позичальнику те саме що й в ломбарді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну він хоче людині допомогти а не ломбард підняти, був би він моїм знайомим, я б допоміг, тут молодець, якщо я правильно зрозумів, а за МММ, в кожного своя голова, однак я погоджусь - це зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну він хоче людині допомогти а не ломбард підняти, був би він моїм знайомим, я б допоміг,.

Займи, познакомитесь, потом и нам расскажешь...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позика - вона безпроцентна( тобто скільки позичив, стільки й забираєш).А щоб процент брати, треба ліцензію мати.Або пістолет.Ну хоча б біту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-20 тис під 15% в місяць, а це відповідно 1500-3000 грн в місяць

в ломбарді 10 дають, тому і написав 10-20 тисяч, хотілося б більшу суму взяти, так як знаю що залог здати навіть в банк буде більше 13 тисяч.

http://www.prostobank.ua/spravochniki/bankovskie_metally/(cur)/XAU/(weight)/1/(dir)/acs/(sort)/2

тому і сворив тему, щоб відсоток пішов у добрі руки а не в "шарашкіну кантору"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як Ви так рахували? Банки приймають мінімум по 350 грн/г, Ломбарди по 250-260. ( в ломбарді дають 10500 за це все. + 1500 треба буде віддати зверху щоб забрати назад.

Певно що і понесу в ломбард, якщо не ніхто не відгукнеться

Більше як пів ціни за заставне майно ніхто тобі не дасть. 10500/2 = 5250.

Чому так? Тому що застава повинна гарантувати позичальнику не тільки 15% місячних за 40 днів (пляшу від 5250), тобто більше 1000 гривень, а ще й те, що саме ти будеш бігати і шукати позичальника, а не він тебе. От оця різниця в 3700 і буде гарантом повернення коштів, шляхом викупу застави.

Ніхто не дасть 20000 гривень за майно, яке коштує, в кращому випадку, 13000 гривень. Ти хочеш, щоб тобі повірили, що ти через 40 днів викупиш свою заставу, вартістю 13000 гривень, за 24000 гривень? Не знайшов підходящого смайлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...