Перейти до змісту

Що зробити з дверима?


Гість anat2010

Рекомендовані повідомлення

В льоху нові двері.При наставанні морозів - примерзають.Сипав сіль - псується дерев*яний поріг. Може хтось викручувавсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо делать тамбур! За теми дверями, что у вас стоят надо поставить еще одни или повесить потную ткань. Ширена тамбура от 10 см до метра! Причина проста - в погребе + , а за дверями - , двери промерзают образовуется конденсат и он замерзает (а если двери деревянные то еще и разбухают). Сделав тамбур Вы попытаетесь уровнять температуру перед и за дверями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо делать тамбур! За теми дверями, что у вас стоят надо поставить еще одни или повесить потную ткань. Ширена тамбура от 10 см до метра! Причина проста - в погребе + , а за дверями - , двери промерзают образовуется конденсат и он замерзает (а если двери деревянные то еще и разбухают). Сделав тамбур Вы попытаетесь уровнять температуру перед и за дверями.

Дякую ,але даний варіант поки що не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати проклеїти їх з середини пінопластом. Плотним від 2-х см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї секрухи немає дерев"яного порога, просто бровка, залита бетоном (також, напевно, вже не актуально...). Проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї секрухи немає дерев"яного порога, просто бровка, залита бетоном (також, напевно, вже не актуально...). Проблем немає.

Дякую.Актуально ,але поріг видаляти не буду бо він тримає коробку.

Хто ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обработать низ дверей и порог гидрофобизатором, в стройматериалах продается для стен - по идее будет водооталкивающий слой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обработать низ дверей и порог гидрофобизатором, в стройматериалах продается для стен - по идее будет водооталкивающий слой.

Угу, або автомобільним маслом, або оліфою... Хоча, думаю проблема так і залишиться, ібо каплі стікатимуть і далі з самого полотна образуючи міні столоктити і стологміти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обработать низ дверей и порог гидрофобизатором, в стройматериалах продается для стен - по идее будет водооталкивающий слой.

Угу, або автомобільним маслом, або оліфою... Хоча, думаю проблема так і залишиться, ібо каплі стікатимуть і далі з самого полотна образуючи міні столоктити і стологміти :)

Цікаво.А "отработка" піде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примерзают и промерзают

если примерзают....насухо вытереть места соприкосновения двери с уплотнением или чем там у вас, обезжирить и промазать лучше каким-нить спец силиконом с низкотемпературным гридиентом, вазелином...или тому подобным.

если промерзают - только утепление самих дверей или как сказал sergK - тамбур

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А краще і те і те.

І тамбур, і двері у теплити. Двері - пінопласт високої плотності. Тамбур - рамка з шматою. чи "занавєска" із мішковини чи старої ковдри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примерзают и промерзают

если примерзают....насухо вытереть места соприкосновения двери с уплотнением или чем там у вас, обезжирить и промазать лучше каким-нить спец силиконом с низкотемпературным гридиентом, вазелином...или тому подобным.

если промерзают - только утепление самих дверей или как сказал sergK - тамбур

Примерзають.Що таке спецсилікон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке спецсилікон?

Это и есть гидрофобизатор(водоотталкивающая смесь)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А краще і те і те.

І тамбур, і двері у теплити. Двері - пінопласт високої плотності. Тамбур - рамка з шматою. чи "занавєска" із мішковини чи старої ковдри.

Дякую.Льох всередині теплий ,так що кажуть ,що пінопласт не потрібний ,а з тамбуром свої нюанси.

Що таке спецсилікон?

Это и есть гидрофобизатор(водоотталкивающая смесь)

І де той матюк купляється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дякую.Льох всередині теплий ,так що кажуть ,що пінопласт не потрібний ,а з тамбуром свої нюанси." - утпление дверей делается совсем не для того, что б в льохе было теплее.....а чтоб сместить точку росы , т.е. что точка где встречается тепло льоха и холод дверей было не на металической внутренней части двери....

"І де той матюк купляється?" - я думаю на формуле можно найти...но надо внимательно почитать...желатьльно чтоб была погуще концентрация...простой силиконовый спрей я брызгаю на дверные резинки в машине....но часто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.

1.(холод дверей было не на металической внутренней части двери) Двері всередині без металу.

2.(я думаю на формуле можно найти).На форумі і шукаю.

Може хто ще щось запропонує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.(я думаю на формуле можно найти).На форумі і шукаю.

авторинок "формула". Біля варшавки. А на форумі ви розпитуєте, що краще зробити.

А щодо утеплення пінопластом - то вам пояснили, для чого це робити. Це для того, щоб двері не промерзали всередину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.(А на форумі ви розпитуєте, що краще зробити)

На форумі крім того я запитував "Де то...купується?".

Все що запропоновано буду по можливості пробувати.

Ще пропозиції є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповідаю.

В тамбурі за 4м.від дверей вниз ,прикріпив лист паралону.

Двері промазав "отработкою".

Побачимо що буде.

Всім дякую. :0011: :0011: :0011: :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...