Перейти до змісту

Кінець світу ніщо інше, якк велика міждународна афера.


petlatiy

Рекомендовані повідомлення

Чого ви даремно сперечаєтесь?

Давайте закладемось якщо кінця світу небуде з вас пиво, якщо я помиляюся і кінець світу настане з мене пиво ;)

То як, є бажаючі?

Чую десь подвох :_07:

Не просто подвох, а безпрограшний варіант.Якщо не буде - пиво вигране,якщо буде(не дай бог)- виставляти його вже не буде кому.Як власне і пива....

КО? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

щітаю,ТС єбанькО і повинен заробити на темі кінця світу п***лєй.от і вся жидомасонська змова

От кому-кому, а вам би вже не мішало дати п***лєй і навчити спілкуватися з людьми.

По перше хто вам дав право мене обзивати і по друге вас ніхно не примушував вставляти своїх плоских 5 копійок.

Це тупо...

Прошу закрити , не бачу сенсу продовжувати тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щітаю,ТС єбанькО і повинен заробити на темі кінця світу п***лєй.от і вся жидомасонська змова

І етім людям ще дозволяють тут шота модеріровати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щітаю,ТС єбанькО і повинен заробити на темі кінця світу п***лєй.от і вся жидомасонська змова

І етім людям ще дозволяють тут шота модеріровати....

Толик ничего не модерирует,так как у него прав на форуме не больше вашего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толик ничего не модерирует,так как у него прав на форуме не больше вашего

новий одмін? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ви паритесь, розсіємся на молекули і все вернетья на "круги своя" :)

в кінець світу вірять ті, хто хоче щоб він вже настав, щоб потім казати всім "я ж казав, дивться який я вумний" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толик ничего не модерирует,так как у него прав на форуме не больше вашего

новий одмін? :)

Ушел в запас☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця світу потрібно обов"язково запастися стратегічними запасами поп-корну, а напередодні потрібно замовити столик десь в кабаку, щоб файно відгуляти, думаю більшість закладів будуть робити спец. вечірки.

Звідси висновок: кінець світу - маркетинговий хід розважальних закладів, в них в ніч 21.12.2012 буде виручка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Производители заработали денег, СМИ подняли рейтинги, а люди 21 числа избавятся еще от одной проблемы которые, которых они так любят искать на свои ж*пы. Все в профите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуть-чуть сбаяню)

21 декабря - встречаем Конец Света. Лучше всего на даче, ужин при свечах, простая еда, простая выпивка, костер. Скромно, культурно и по-европейски.

22 декабря - Отмечаем солнцестояние. Приходим в себя, уместны легкие напитки и закуски.

28 декабря - Корпоратив.

31 декабря - Новый год. Выпиваем, закусываем.

3 января - Конец света по старому стилю. Выпиваем, закусываем, лучше на даче, но только чтобы баня была. Те, кому совсем невмоготу, могут совместить баню и тяжелую выпивку, Конец света в этом случае практически гарантирован.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, вот, снова Борда бессердечная! Человек не ответа искал, а поддержки. Ответ то он знал. Сказали бы, мол, да, да - жыды и масоны, конечно, дарагой. А так еще один с обидой в сердце и с камнем за пазухой (и с усугубленной паранойей)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що вона на майже всі свої грошові запаси накупила продуктів, сірників, свічок і т.д.

в этом есть рациональное зерно:

жизнь дорожает - бабки дешевеют

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона на майже всі свої грошові запаси накупила продуктів, сірників, свічок і т.д.

Попробуйте переубедить её, что конец света - это не война, которую можно пересидеть в погребе, что с приходом конца света будет некому кушать продукты и жечь свечи.:)

остаётся только отжыгать непадецки, комментируя и обговаривая сабж в этих ваших тырнетах. А пока, зарегите её на Борде, пусть расслабиться немного почитает посты и поржёт с камментов... до 21 числа, а 22 второго спокойно пусть отправляется в церковь, и с благодарностью поставит свечку Тому, кто дал ей возможность дожить до такого уважаемого возраста.

К.О. :_08::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш кео, дотягнеш до дев"яноста, обставишся свічками, поржеш і поотжигаєш комєнтами на мєжголоктичних форумах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якв ж ви всетакі обмежені, от так вас все життя і тають в попу...

Як так можна жити і не цікавитися тим що діється навкруги...

Жалієтеся на владу, а вона не винна в ваших проблемах , ви самі їм все віддаєте, а гріх не взяти те що дають...

Життя в україні не зміниться допокі будуть жити такі пофігісти.(((

Як сказав один мій знайомий "розумні люди виїдуть за кордон, а ви заслуговуєте те що маєте." !

А тепер вибачте мене, не бачу сенсу продовжувати дискусію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главным делом жизни вашей

Может стать любой пустяк.

Надо только твердо верить,

Что важнее дела нет.

И тогда не поме­шает

Вам ни холод, ни жара,

Зады­хаясь от вост­орга,

Зани­маться чепу­хой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якв ж ви всетакі обмежені, от так вас все життя і тають в попу...

Як так можна жити і не цікавитися тим що діється навкруги...

Битва екстрасенсів, новий чоловік Іринибілик, кінець світу в страшну дату 21122112 - так, безумовно це все дуже і дуже важливі речі.

НЕ ОЧЕНЬ

Ну, вот, снова Борда бессердечная!

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... тають в попу...

Это неологизм? Или я просто языком не владею в полной мере?... :dont:

... интуитивно догадываюсь, что имеется в виду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабулька нікого не хоче слухати, все плаче, п'є заспокійливі засоби та чекає 21 грудня.

Вирила на Борді таку от темку). Мо' хтось ще не читав і почерпне для себе щось корисне)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бояться люди кінця світу...

А що саме страшне може статись під час "кінця світу " - наша смерть, адже тоді ми втрачаємор ВСЕ, і цей світ також.

А те, що життя любої людини, як свічка на вітрі, може затухнути в любу хвилину - мало хто задумується....Варто лише подивитися уважніше навколо,

при яких обставинах вмирають люди( при чому молоді) і задуматись, що ми не застраховані від такого ж перебігу подій.

Є така древня східна мудрість: лягаючи спати, не знаєш, що почнеться раніше - наступний ранок, чи наступне життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...