Перейти до змісту

Кінець світу ніщо інше, якк велика міждународна афера.


petlatiy

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

У меня вчера умер родственник, очень хороший человек. Ехал на работу, встал на светофоре и умер. 45 лет.

Бабушка прожила в два раза больше, а жить так хочет, что от страха не живет, а мучается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вибив на скелі "Кінець світу настане в 2999​​. Опівдні." Не доживу, звичайно. Але прикольно. ©)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так понял, конец света по Майя отменяется-что у нас дальше по расписанию? Что там настрадал Предсказамус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#420232(2012-12-09 08:46)

<Annie K> 21 декабря 2012 года мы с вами станем свидетелями поистине ужасных событий. Мы сможем воочию наблюдать последствия отмены изучения астрономии в школе.

P.s. не забуваємо, що 3 січня буде кінець світу по старому календарю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судя с того что ранее не знали про высокосные года , "конец света" должен быть где то лет 10 назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут Кінець світу? Теорії говорять про перехід епох, тобто зміну течії мислення людства, і саме в глобальному маштабі. А як його змінити? Про це гарно розповів Шура Каретний у своїй "Годзілі" ще багато років тому. Ось тому і мусить бути якась "встряска", щоб кожен зрозумів, що не можна так далі жити. Легше всього про це не думати і кепкувати. З Ноя також сміялися в свій час... Я думаю, що так Вами званий "кінець світу" вже настав і триває. Триває відсів "слабких ланок" людського суспільства, природній відбір (чи духовно-моральний), закладається основа для будівництва нового суспільства, глобального, якісно нового, і ... без жидо-масонів. Так що радійте життю, любіть один одного, будьте уважні і творіть добро - мабуть саме таким буде "новий світ" після "кінця старого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.............без жидо-масонів

Это как? Мы никуда не собираемся.

В том-то все и дело, а пора бы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Ноя також сміялися в свій час

"Кожної тварі по парі, декілька людей і величезна шлюпка".Збірник єврейських казок, видання перше. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дожевемо до відповідної дати і тоді побачим афера чи ні.

Хто поспорить зі мною що не переживемо цієї дати?

Я думаю переживемо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, якось переживемо.

Можливо в когось заплановано масові суіциди чи ще якісь масові заходи повідомте будь-ласка зарання. Купити попкорн треба час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і ... без жидо-масонів. ...

А з ким? З вами? З антисиміцькими параноїками? Як на мене, то краще вже якійсь невеличкий метеоритний дощик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О боже, ми всє умрьом, какоє горє, я нє смагу етава пєрєжить!!!111адінадін

..піду поїм <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИявляється світові бренди вже підготувались до кінця світу з маркетингової точки зору.

РЕКЛАМНИЙ КРЕАТІФф ПРО ЕТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі думали що впаде метеорит чи прилетить нібіру, чи ще щось…

а виявляється нас просто замете снігом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...