Перейти до змісту

МОЗ хоче брати в померлих органи за замовчуванням


Smith

Згода на трансплантацію. Так чи ні?  

108 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А ви не задумувались чому існуюча система не працює і як має нова працювати в тих же умовах? І що заважає за життя написати дозвіл на донорство, щоб долю органів не пришилось вирішувати родичам?

Ви правильно відмітили що системи нема, і після прийняття закону вона магічним чином не з'явиться, а значить і новий закон рятувати життя пересічному громадянину не буде.

Так чому замість того, щоб розвивати медицину і систему донорства, приймаються отакі от закони? Постає питання кому це вигідно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в тому, що ті хто придумав цей закон "дуже розумні люди", тепер Україна буде експортувати разом з лісом, металом, і так далі ще й органи. І будуть добивати тих, хто ще б може і пожив, але це бізнес "вибач нічого лічного - бізнес", та й треба ж вийти в лідери, а це бонуси, медалькі, і реальні величезні гроші на карман.

Я не вірю, що це все піде безкоштовно людям, які потребують ці органи.

В нас немає ще бази, бо органи треба оперативно забирати, зберігати і так далі.

І ментальність тут нідочого, якщо будуть приклади того, що ці органи підуть безкоштовно страждущім, і не маньякам чи вбивцям, які вийшли на волю і так далі, то я впевнений люди дадуть згоду і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте підсумуємо. Презумпція згоди і презумпція заборони існують паралельно.

Я хочу, щоб люди спасались, і якщо на це є набагато більші шанси при презумпції згоди, я за це. Існуюча системе не "не працює" її фактично нема.

Враховуючи реалії нашого життя, можу сказати, що більшість тих хто за донорство полінуються написати заяви.

Коли свідомість українців буде на вищому рівні, тоді можна і бути з презумпцією заборони.

І знову все це має робитись законно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До одного місця нашим чиновникам, суддям, прокурорам Ваші заяви! Ви маєте право на житло, земельну ділянку, бути похованими зі своїми органами і ще багато чого - можете написати заяву, її обов’язково розглянуть.

Як при написаній заяві перевірити її дотримання? Бути присутнім при огляді в морзі всіх органів і самому зашивати та ставити пломбу? Чи вірити написаному заключенню про те що все (і навіть більше) на місці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як син хірурга можу сказати, що ще довго в нашій країні люди не будуть погоджуватись на трансплантацію органів, бо всього бояться і про інших не думають. Нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще довго в нашій країні люди не будуть погоджуватись на трансплантацію органів, бо всього бояться і про інших не думають. Нажаль.

До недавнего времени в штате Джорджия при выдаче водительских прав водителям, согласившимся зарегистрироваться в качестве доноров, делалась скидка размером в $7 от суммы, уплачиваемой в качестве сборов. Любопытно, что некоторые водители, которые были бы не прочь стать донорами, отказались от этой мысли. Водители опасались, что если они будут идентифицированы как потенциальные доноры, то врачи будут менее заинтересованы сохранить их жизнь.
Звідси:

Не тільки в НАШІЙ країні. Скрізь. Інстинкт самозбереження - це ж нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як син хірурга Serg49 напишіть будь ласка коли беруть згоду в людей на трансплантацію??? вже мабуть підходять до шокованих родичів і емоційно схвильованих людей питають, а можна ми ето ще вас добєм морально???????????

Чи краще все таки ввести обовязкову форму для заповнення, щоб людина сама вирішила зарання до всяких форсмажорних обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й вся справа, що явно родичам не до проблем інших, коли в них тільки, що близька людина померла і навіть якщо вони в принципі не проти, в цей момент можуть відмовити, тому то і є актуальною презумпція згоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усього вищесказаного роблю один невтішний висновок, треба починати злісно пити, курити, колотись, щоб занапастити органи так, щоб на них ніхто не позарився.

А нє, після написання прийшла ще краща ідея! Подобно тому як косять від армії, тепер всі поголовно коситимуть від трансплантологів – платитимуть лікарям щоб ті навмисне в медичні картки вписували гепатіти, жовтухи і іншу хрєнь, щоб органи вважались непридатними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі логічніше було б спочатку запровадити страхову медицину,а тоді вже лізти в трансплантацію.

Зараз лікарі виписують ліки цілипи папірусами,що треба і що не треба(бо вони на цьому заробляють).А якби страхова це все оплачувала,то вони б тоді виписували що потрібно і не розкручували родину на бабло.Якщо такий без прєдел з ліками,місцями в лікарні,анестезіологами,реаніматорами,то що буде з трансплантацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не з того починають, причому у всіх державних інноваціях. Починати потрібно з самосвідомості, щоб люди до цього визріли самостійно, а у нас як правило, всі замкненні та насторожені, оскільки в будь-який момент та майже будь де тебе хочуть наїб обманути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер людям стане страшно бути здоровим, страшно що в тебе здорова дитина, страшно звернутись до лікарів (розквітне самолікування)...все просто "гавнішає і гавнішає"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно мене дивують люди пишучи таке

Коли свідомість українців буде на вищому рівні, тоді можна і бути з презумпцією заборони.

Ви рахуєте себе ущербним? І всіх українців, повірте ще європейцям треба вчитись у нас, вони не нюхали пороха так як ми, їх не іпали 300 років татари, і вони не були втянуті у другу світову війну так як ми. І тут ще деякі вселяють в нас що ми ущербні. Наші вчені розробляють ракети і надсучасну зброю, що не скажеш наприклад про деякі європейські країни. Наших спеціаалістів наймають на роботу, наші лікарі (деякі) з гавна (коли нічого нема, навіть спиці самі виточують, щоб скріпляти кістки, самому такі ставили) рятують як можуть. І нам хочуть вселити, нема страховки, подихай, або відвезуть до студентів на опити. Подивіться їхні фільми це ж не просто так там висвітлюють реальну ту ж саму Америку, і Європу так звану. В нас все до того було натуральне, зараз нас травлять хімікатами, які виробляють в європі і в інших країнах. Ставлять на нас експерименти (думаю не випадково) тільки в одному Луцьку уйма аптек, і всі процвітають.

Так що тут казати про органти, це і так ясно, що хочуть вивести із тіні всі чорні оборутки з транплантаціями органів. І я не повірю що в нас не можна в Україні організувати пересадку будь яких органів, і спеціалісти у нас є світового рівня. І не вірю що операції такі дорогі,це ж не супутника запустити і так далі. Це все створено штучно для того щоб закосити ще більше грошей. Тому політики "похерили" все що можна "похерити", для того щоб косити гроші нічого не роблячи на откатах. Привіз інсулін, накрутив 1000 процентів, і купив зразу собі Порше, а це що люди просто дохнуть, це дійсно обідно. Коли людину можна врятувати, але її ніхто не рятує, бо всім хто при владі плювати.

"Извини, ничего личного - бизнес".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно мене дивують люди пишучи таке Roman_1984 (21 листопада 2012 - 12:26) писал: Коли свідомість українців буде на вищому рівні, тоді можна і бути з презумпцією заборони. Ви рахуєте себе ущербним?

Я нікого ущербним не рахую. І про презумпцію згоди та заборони говорив, у контексі вищезгадуваного діалогу та статей.

Я не недоцінюю і не переоцінюю нас самих, а говорю виходячи з того, що я бачу щодня. У нас місцем жінці в транспорті не хочуть поступитись, я вже не говорю про згоду на пересадку після смерті.

Такі розумні і працьовиті, але такі бідні, чому це? Проблема у владі? Та з себе починати треба, з дрібниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в країні відсутня матеріало-технічна база, правова, нема ніяких напрацювань і головне - немає спеціалістів в галузі трансплантації.

Правда маємо негативне відношення людей до, трансплантації органів від померлих людей (різні забубони і стереотипи), до корупції яка ймовірно буде присутня в цій галузі, ну і взагалі ЗМ своїми "скандальними розслідуванями і викритями" створює ненайкращі передумови для трансплантології.

В той час як в Америці, Германії, Ізраїлі... активно проводять дослідження, займаються підготовкою спеціалістів, роблять відкриття, про які ми дізнаємося з новин. і слухаємо по радіо "допоможіть маленькій дівчинці Іринці врятувати життя, для цього потрібно зробити складну операцію по трансплантації кісткового мозку, яку проводять в Германії, і вартує вона 90 000 дол......і далі по тексту" так як наші депутати за 20 років незалежності і пальцем не поворохнули щоб змінити ситуацію. Можливо варто було б запитати думку не у нас, далеких від цього людей, а матерів які роками бігають від кабінета до кабінета щоб врятувати життя дитині?

Я двума руками за, і готовий всі свої органи віддати просто так тим, хто їх потребує... після моєї смерті звичайно

На рахунок бази і спеціалістів - шановний ви не володієте інформацією. В нас є висококваліфіковані спеціалісти які готові теоретично і практично вже пересаджувати будь-які органи. До речі першу в світі пересадку нирки у 1933 році у Харкові здійснив Ю.Ю.Вороний. Документальне підтвердження першого випадку трансплантації нирки було опубліковане у 1934 році в італійському журналі «Mіnervа Chіrurgіca».

А в клініці Мейо(Mayo Clinic) в Рочестері, штат Міннесота, США вісить величезний портрет нашого співвітчизника Ю.Ю. Вороного, як основоположника трансплантації. Сумно що так мало людей про це знає. А от на рахунок законодавчої бази - тут в Україні повний хаос, який унеможливлює розвиток цієї галузі медицини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...