Перейти до змісту

МОЗ хоче брати в померлих органи за замовчуванням


Smith

Згода на трансплантацію. Так чи ні?  

108 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

І

буде й в нас.... "У Росії 19-річному хлопцю з Рівненщини медики вирізали нирки та серце"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут палка з двох кінців. Якщо поставити себе на місце тих, кому потрібна пересадка - а грошей немає - то скільки можна людей спасти. А з іншої сторони - людина сама за життя повинна вирішувати, що з її органами далі будуть робити.

Я конечно не силён в расценках, но что то мне подсказывает - что тот у кого нет денег помрёт или во время операции, или после неё. Щас попытаюсь аргументировать.

Дело в том что цена органа, это только одна и я так думаю не самая дорогая составляющая. Ещё нужны ДЕНЬГИ на саму операцию, а потом дорогие препараты каждый день ВСЮ ЖИЗНЬ. Против отторжения органа и.т.д. (надеюсь вы понимаете что орган всё равно чужой, не свой родной). То-есть человека мы с горем пополам спасли, а дальше что? В лучшем случае инвалид сможет позарабатывать себе остаток недолгой жизни на таблетки и уколы (при условии что его где то на работу возьмут), в худшем будет сидеть дома,гулять, кормить голубей, а родня будет зарабатывать ему на .........

Так что деньги всё равно нужны и не малые, они нужны ВСЕМ. Кроме умершего человека (потенциального донора) и его семьи.... Как-то не очень красиво.....Так что No money - No Honey

ЗЫ. А вы ещё забыли про заключённых, да да - тех что в тюрьме. Как думаете? Их органы подойдут кому-то? Блин я думал что в Украине уже всё разворовали и попрадавали -- оказывается ещё жителей не продали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І

буде й в нас.... "У Росії 19-річному хлопцю з Рівненщини медики вирізали нирки та серце"

ну так звідси й вітер подув і хвиля пішла. І то, думаю, неспроста...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально так, торгуєм людьми,то чого б не торгувати їх частинами, комусь багатенькому треба нирки, подзвонив в лікарню купив потрібну базу даних - десь стався несчасний випадок,а може "самогубство", дуже зручно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально так, торгуєм людьми,то чого б не торгувати їх частинами, комусь багатенькому треба нирки, подзвонив в лікарню купив потрібну базу даних - десь стався несчасний випадок,а може "самогубство", дуже зручно...

яку, нафіг, базу даних?! ДЕ про таку хтось говорив?! Що ви фантазіями дрочитесь? Мова йдеться про зовсім інше!

А багатенькому як треба, то й так зробить "десь стався несчасний випадок,а може "самогубство"" і без такого закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально так, торгуєм людьми,то чого б не торгувати їх частинами, комусь багатенькому треба нирки, подзвонив в лікарню купив потрібну базу даних - десь стався несчасний випадок,а може "самогубство", дуже зручно...

яку, нафіг, базу даних?! ДЕ про таку хтось говорив?! Що ви фантазіями дрочитесь? Мова йдеться про зовсім інше!

А багатенькому як треба, то й так зробить "десь стався несчасний випадок,а може "самогубство"" і без такого закону.

буде така база непереживай,особливо на тих хто дасть згоду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База вже починає створюватись, МОЗ планує замінити звичайні картки з історією хвороби на електронну базу даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшне не те що після смерті тебе розберуть на органи, а те що нам фактично не залишать вибору.

Та і це не саме страшне, після прийняття такого закону не чистим на руку лікарям буде не вигідно витягувати з "того світу" важко хворих, вигідніше буде коли такий хворий помре а органи будуть продані, плюс, я думаю, збільшиться смертність і серед "здорових" хворих, якщо така людина буде носієм дуже потрібного органу, я не кажу що це буде всюди і постійно, але такі випадки безперечно будуть, оскільки вже зараз є такі поодинокі випадки, то з прийняттям цього закону їх кількість просто збільшиться.

Та і не думаю що даний закон несе такі благородні наміри, скоріш за все мета даного закону тупе заробляння бабала, звичайно це врятує життя частині наших громадян, але я впевнений що переважна більшість донорських органів буде продана за великі гроші за кордон, і ці гроші осядуть в кишенях тих хто буде причетний до цього діла.

А проста людина, яка матиме гроші на операцію, але не матиме ні зв'язків ні грошей на "відкати" так і не діждеться свого донора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшне не те що після смерті тебе розберуть на органи, а те що нам фактично не залишать вибору.

Та і це не саме страшне, після прийняття такого закону не чистим на руку лікарям буде не вигідно витягувати з "того світу" важко хворих, вигідніше буде коли такий хворий помре а органи будуть продані, плюс, я думаю, збільшиться смертність і серед "здорових" хворих, якщо така людина буде носієм дуже потрібного органу, я не кажу що це буде всюди і постійно, але такі випадки безперечно будуть, оскільки вже зараз є такі поодинокі випадки, то з прийняттям цього закону їх кількість просто збільшиться.

А написати листа в поліклініку чи просто сходити і написати відмовну заяву не судьба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшне не те що після смерті тебе розберуть на органи, а те що нам фактично не залишать вибору.

Та і це не саме страшне, після прийняття такого закону не чистим на руку лікарям буде не вигідно витягувати з "того світу" важко хворих, вигідніше буде коли такий хворий помре а органи будуть продані, плюс, я думаю, збільшиться смертність і серед "здорових" хворих, якщо така людина буде носієм дуже потрібного органу, я не кажу що це буде всюди і постійно, але такі випадки безперечно будуть, оскільки вже зараз є такі поодинокі випадки, то з прийняттям цього закону їх кількість просто збільшиться.

А написати листа в поліклініку чи просто сходити і написати відмовну заяву не судьба?

угу, як треба буде він несподівано зникне....і нічого ніхто не доведе.. бо рідним буде не до того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А написати листа в поліклініку чи просто сходити і написати відмовну заяву не судьба?

Ви справді вірите що такий лист врятує від вирізання органа, якщо на нього є покупець? Виріжуть а якщо підніметься кіпиш, скажуть ой вибачте в нас був збій і заява не знайшлась і все, ну або в крайньому випадку спишуть все на медсестру яка нібито перевіряла наявність заяви і все.

І чому потрібно писати заяву на відмову? Не краще б було навпаки ще за життя написати заяву на згоду про донорство у випадку смерті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто з родичів встановить факт вилучення органу (органів)? тим більше, якщо не помиляюсь, розтин тіла після смерті є обо'язковим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви справді вірите що такий лист врятує від вирізання органа, якщо на нього є покупець? Виріжуть а якщо підніметься кіпиш, скажуть ой вибачте в нас був збій і заява не знайшлась і все, ну або в крайньому випадку спишуть все на медсестру яка нібито перевіряла наявність заяви і все.

І чому потрібно писати заяву на відмову? Не краще б було навпаки ще за життя написати заяву на згоду про донорство у випадку смерті?

Як було б краще на мою думку я писав вище, читай. Як є зараз ти і сам знаєш: якщо якомусь мажору треба орган, він його і так купує. А закон (якщо його ще приймуть), дасть можливість рятувати життя тим, хто зараз не може собі дозволити купівлю органу. Але ви панікуйте, ми ж фсє умрьом...

а хто з родичів встановить факт вилучення органу (органів)? тим більше, якщо не помиляюсь, розтин тіла після смерті є обо'язковим.

За пару рублів - не обов'язковий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто з родичів встановить факт вилучення органу (органів)? тим більше, якщо не помиляюсь, розтин тіла після смерті є обо'язковим.

Відео про хлопця з Рівного (пару постів вище) дивились? Помер від травми голови. Навіщо розтин?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто з родичів встановить факт вилучення органу (органів)? тим більше, якщо не помиляюсь, розтин тіла після смерті є обо'язковим.

Відео про хлопця з Рівного (пару постів вище) дивились? Помер від травми голови. Навіщо розтин?

Донорські органи через природні отвори виймати не зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто з родичів встановить факт вилучення органу (органів)? тим більше, якщо не помиляюсь, розтин тіла після смерті є обо'язковим.

Відео про хлопця з Рівного (пару постів вище) дивились? Помер від травми голови. Навіщо розтин?

Донорські органи через природні отвори виймати не зручно.

Чогось не смішно...

Мій пост був до виділеного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео про хлопця з Рівного (пару постів вище) дивились? Помер від травми голови. Навіщо розтин?

Якщо непомиляюсь, то в Росії (як і в Білорусії) діє презумпція згоди, і органи від померлих людей забирають "по замовчуванню". Час за який потрібно видалити органи складає до 10 годин (серце - 3 нирки 4-5) тому скоріш за все ніхто нестав виясняти звідки постраждалий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео про хлопця з Рівного (пару постів вище) дивились? Помер від травми голови. Навіщо розтин?
Якщо непомиляюсь, то в Росії органи від померлих людей забирають "по замовчуванню".
Про це і в відео казали.

Не розумію до чого це. Здається, пишу українською, а чомусь ніхто не розуміє про що я.

Україна.

Питання було: як родичі будуть знати, що вийняли, наприклад, серце?

Відповідь: розтин при смерті обов"язковий.

Я питаю: якщо людина померла від травми голови, то навіщо розтин?

До чого тут природні отвори і Росія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео про хлопця з Рівного (пару постів вище) дивились? Помер від травми голови. Навіщо розтин?
Якщо непомиляюсь, то в Росії органи від померлих людей забирають "по замовчуванню".
Про це і в відео казали.

Не розумію до чого це. Здається, пишу українською, а чомусь ніхто не розуміє про що я.

Україна.

Питання було: як родичі будуть знати, що вийняли, наприклад, серце?

Відповідь: розтин при смерті обов"язковий.

Я питаю: якщо людина померла від травми голови, то навіщо розтин?

До чого тут природні отвори і Росія?

До того, що хлопець з Рівного був на заробітках в Росії. Саме тому вона і її законодавство тут "до чого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в курсі де він був.

Виділю ще раз те, що хочу почути.

Україна.

Питання було: як родичі будуть знати, що вийняли, наприклад, серце?

Відповідь: розтин при смерті обов"язковий.

Я питаю: якщо людина померла від травми голови, то навіщо робити ОБОВ"ЯЗКОВИЙ розтин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я питаю: якщо людина померла від травми голови, то навіщо робити ОБОВ"ЯЗКОВИЙ розтин?

А як знати що помер він від травми голови, а не від серцевого нападу після чого упавши і отримавши травму голови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я питаю: якщо людина померла від травми голови, то навіщо робити ОБОВ"ЯЗКОВИЙ розтин?

Потому что сердце не вголове находится, глупенькая :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за відповіді. Напевно я дійсно глупенькая, раз не можу донести питання з трьох слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в курсі де він був.

Виділю ще раз те, що хочу почути.

Україна.

Питання було: як родичі будуть знати, що вийняли, наприклад, серце?

Відповідь: розтин при смерті обов"язковий.

Я питаю: якщо людина померла від травми голови, то навіщо робити ОБОВ"ЯЗКОВИЙ розтин?

Мабуть не варто очікувати отримати відповідь на форумі про механіку ще не прийнятого закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...