Перейти до змісту

Конкуренція


igariok

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Нещодавно склалась доволі неприємна ситуація. Дехто з форумчан вже знає мене і знає чим я займаюсь (для тих хто не знає - я займаюсь натяжними стелями "творча майстерня Art-vision" (не сприйміть за рекламу)).

Отже, одного чудового дня дзвонить певна особа, яка представилась Романом: так і так мені порадили до вас звернутись, мене цікавлять натяжні стелі і чи могли б ви приїхати сьогодні до мене і зняти розміри?

- звичайно можемо - відповів я і перепитав хто саме порадив. Потім запитав куди саме треба їхати, Роман відповів, що треба їхати у село Ветли Любешівського району. В кінцевому результаті ми домовились.

Виїхали ми у Ветли, дорога просто жахлива, сказати що її нема - це нічого не сказати. Після декількох годин мук ми, нарешті, доїхали! Перед в'їздом в село бачимо знак post-9609-0-55508800-1352882786_thumb.jp. Відразу телефоную до Романа у відповідь лише гудки. Десь після 20-го дзвінка він взяв трубку і сказав, що застряг на границі і просить нас зачекати його. Після 30-ти хвилинного очікування і декількох дзвінків ми зрозуміли, що нас кіданули!!!

На наступний день я ввожу даний номер 050-174-42-38 в гуглі і що я бачу? Перше посилання і на борду post-9609-0-43422300-1352882747_thumb.jp. Я був шокований , невже хтось з форумчан. Але після відкриття даного посилання я побачив post-9609-0-99236000-1352882935_thumb.jp. Нік Bambaclay мені здався дуже знайомий і після детальнішого пошуку я наткнувся на таке http://board.lutsk.u...+натяжні +стелі Самі бачите куди веде посилання в пості вищевказаного автора. Хоча в цей день Роман знову ж таки телефонує до мене, просить вибачення і хоче щоб ми знову приїхали. Я йому відповів, що коли він відправить на карту суму грошей за бензин за минулу поїздку та теперішню тільки в тому випадку ми приїдемо. В результаті Роман пропав!

В кінці кінців, я не розумію декількох речей: комусь нема чим зайнятись і як так засвітити номер?

P.S. Сваритись не з ким не хочу, просто бачу яке в нас відношення між конкуруючими фірмами! Як то кажуть "Бог не фраєр - Він все бачить!!!"

P.S.S. Якщо я не правий - прошу аргументованої відповіді від людей, про яких йде мова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це все дійсно так,то по скотськи.Як мінімум.Якось би консперативніше Bambaclay діяв,якщо вже так захотів насолити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це все дійсно так,то по скотськи.Як мінімум.Якось би консперативніше Bambaclay діяв,якщо вже так захотів насолити.

Я з вами цілком згідний, але факт залишається фактом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что тут сказать (посоветовать)!!! Вы теперь стали мудрее .... Ведь заметте, например ни один мастер по изготовлению (ковки, кухонь, мебели) не возьмётся за заказ без минимальной предоплаты. Знаете почему? Ну , теперь наверное знаете.....по-этому Вы стали мудрее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темка шокувала. ТС-р робив мені стелю. Bambaclay пише адекватні пости.

Дуууже хочеться вірити, що це якесь прикре непорозуміння. Але ж номер телефону...

Сподівають у Bambaclay не дуже болить голова (вчорашній іменинник) і він відпише.

Ведь ни один мастер по изготовлению (ковки, кухонь, мебели) не возьмётся за заказ без минимальной предоплаты.

мене цікавлять натяжні стелі і чи могли б ви приїхати сьогодні до мене і зняти розміри?

Заміри знімають БЕЗ передоплати)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что тут сказать (посоветовать)!!! Вы теперь стали мудрее .... Ведь заметте, например ни один мастер по изготовлению (ковки, кухонь, мебели) не возьмётся за заказ без минимальной предоплаты. Знаете почему? Ну , теперь наверное знаете.....по-этому Вы стали мудрее...

Дякую за підтримку, просто ніколи не думав, що до такого дійде. Дуже часто їздимо не тільки в межах Волинської області і ніколи не було таких проблем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добалакайтеся в лічці про повернення коштів за пальне.Ну і вибачень,якщо совість є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїхали ми у Ветли, дорога просто жахлива, сказати що її нема - це нічого не сказати. Після декількох годин мук ми, нарешті, доїхали!

Гм, дорога до того села чудова. Мартинюка, того що у ВР батьківщина, тому він зробив туди хоча і вузьку, але якісну дорогу від Любешова. Треба було їхати .Луцьк-Любешів-Любязь-поворот наліво на Гречища і далі вперед не звертаючи нікуди. Сам туди влітку неодноразово їздив на рибалку на озеро Рогізне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темка шокувала. ТС-р робив мені стелю. Bambaclay пише адекватні пости.

Дуууже хочеться вірити, що це якесь прикре непорозуміння. Але ж номер телефону...

Сподівають у Bambaclay не дуже болить голова (вчорашній іменинник) і він відпише.

Ведь ни один мастер по изготовлению (ковки, кухонь, мебели) не возьмётся за заказ без минимальной предоплаты.

мене цікавлять натяжні стелі і чи могли б ви приїхати сьогодні до мене і зняти розміри?

Заміри знімають БЕЗ передоплати)

Да! Да! Замеры делают бесплатно .... но! В основном - если фирма серьёзная, замеры делаются после предварительного заключения договора с паспортными данными, либо действительно БЕСПЛАТНО без предоплаты, НО в черте города, а не за его пределами в 180км :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, то нічого не можу сказати по цій ситуації, так як про це нічого не знаю і тим більше цього не робив!

Але, я так думаю, треба шукати відповідь на це питання в якихось попередніх, Ваших діях стосовно "конкурентів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темка шокувала. ТС-р робив мені стелю. Bambaclay пише адекватні пости.

Дуууже хочеться вірити, що це якесь прикре непорозуміння. Але ж номер телефону...

Сподівають у Bambaclay не дуже болить голова (вчорашній іменинник) і він відпише.

Таки трохи болить голова :0159:

Оголошення те, зі скутером, мене просили розмістити (багато чого на борді, впринципі, продавав не від свого імені)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, то нічого не можу сказати по цій ситуації, так як про це нічого не знаю і тим більше цього не робив!

Але ж Вас (нік) знайшли (зі слів ТС-ра) по номеру телефону, вказаному в Ваших постах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, я так думаю, треба шукати відповідь на це питання в якихось попередніх, Ваших діях стосовно "конкурентів"

З цього я так зрозумів випливає що Bambaclay помстився ТС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж Вас (нік) знайшли (зі слів ТС-ра) по номеру телефону, вказаному в Ваших постах.

я вот с самого начала не понял нифига. Бамбаклай разместил объявление, что кто-то продает мопед, дал этого кого-то номер, а тут он причем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий детектив, як на мене.

ТС-р погуглив номер телефону, з якого його турбували "недобросовісні конкуренти", знайшов тему Bombaclay на борді, де фігурував злощасний номер, передивився його публікації, і, як тільки помітив, що той відписався

в темі про натяжні стелі з питанням

Скільки коштує фотодрук, якщо своя плівка, на глянці друкуєте?

одразу зробив висновок, що то таки конкуренція, ага.

Ну максимум це його знайомий, не більш. Це як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене відомості, що у тов. Bambaclay, зовсім інший номер телефону. І офісний їхній також не такий.

Щодо Гугля, гугл видає номер телефону, що він (Bambaclay) постив, і це не значить, що це його номер телефону.

Я бачу, що той, чий номер постив Bambaclay (некто Роман) замовив натяжну стелю у ТС, знаючи при цьому, що Bambaclay також цим займається. Мабуть, не зійшлися в ціні.

Я не підтримую нікого. Я бачу те, що бачу.

Ось моя із ним переписка від вересня

Якщо є ще запитання: 066-09-ХХ-ХХХ особисто надам консультацію. І, офісний телефон -099-3ХХ-ХХ-ХХ! Це є (фірма де працює Бамбаклай)!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий детектив, як на мене.

ТС-р погуглив номер телефону, з якого його турбували "недобросовісні конкуренти", знайшов тему Bombaclay на борді, де фігурував злощасний номер, передивився його публікації, і, як тільки помітив, що той відписався

в темі про натяжні стелі з питанням

Скільки коштує фотодрук, якщо своя плівка, на глянці друкуєте?

одразу зробив висновок, що то таки конкуренція, ага.

Ну максимум це його знайомий, не більш. Це як на мене.

Не тільки з таким питанням а ще й таке в пості №4:

:_02: VadimM, дуже багато хто так робить (я про друк на своїй плівці)! Хто його знає якої якості у них плівка!? А своїх "набитих" клієнтів не хочеться втрачати від вищенаведеного випадку!

Крім того, якщо наш замовник захоче друк на транспарентній плівці(прозорій), а її не завжди можна знайти - то куди діватись? :_05:

Тут можна подивитись такі роботи! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я останнім часом роблю таким чином : хочете заміри ?

ознайомтесь,будь ласка,з цінами і асортиментом . сподобалося?

оплатіть 200 грн , робимо заміри (звичайно,якщо заміри за 100 км,то і сума відповідно буде більшою)

якщо робите замовлення ,оплата автоматично йде на завдаток

і вовки ситі,і вівці цілі ,так сказать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ ніхто ні в кого не замовляв, і про того Романа я чув перший раз, а за ціни я йому відразу казав перед тим як виїжджати.

paksivatova я також так роблю, але не завжди люди, які живуть в селах мають можливість внести певну передоплату на картку. Для прикладу, нещодавно їздив у Губин, що по дорозі на Володимир, в селі нема ні банкомата ні відділення банка і що робити в даному випадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ ніхто ні в кого не замовляв, і про того Романа я чув перший раз, а за ціни я йому відразу казав перед тим як виїжджати.

paksivatova я також так роблю, але не завжди люди, які живуть в селах мають можливість внести певну передоплату на картку. Для прикладу, нещодавно їздив у Губин, що по дорозі на Володимир, в селі нема ні банкомата ні відділення банка і що робити в даному випадку?

знаю,знаю,частенько буває...

сподіваємося на порядність людей

все таки ,добрих і ввічливих на світі більше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ ніхто ні в кого не замовляв, і про того Романа я чув перший раз, а за ціни я йому відразу казав перед тим як виїжджати.

Я так і поняв, що мене не поняли :) Я маю на увазі, що Підставили Бамбаклая. Коли дзвонили з номера, який ВІН розмістив від свого імені. Мабуть із бамбаклайом не зійшлися в ціні і до вас пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати що Bambaclay не РОман. А Романа я знаю що антірєсно він стелями не займався. Ну при наймі я не в курсі такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і поняв, що мене не поняли :) Я маю на увазі, що Підставили Бамбаклая. Коли дзвонили з номера, який ВІН розмістив від свого імені. Мабуть із бамбаклайом не зійшлися в ціні і до вас пішли.

Та ну Женя перестань! Ти любого хто тебе попросить розміситш оголошення від свого імені???

Це має бути як мінімум хороший друг або брат, сват!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж Вас (нік) знайшли (зі слів ТС-ра) по номеру телефону, вказаному в Ваших постах.
я вот с самого начала не понял нифига. Бамбаклай разместил объявление, что кто-то продает мопед, дал этого кого-то номер, а тут он причем?

Сюди та ж відповідь:
Ти любого хто тебе попросить розміситш оголошення від свого імені???Це має бути як мінімум хороший друг або брат, сват!!!

Мо' то хороший друг зробив до ДН такий подарунок ведмежу послугу для Bambaclay?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і поняв, що мене не поняли :) Я маю на увазі, що Підставили Бамбаклая. Коли дзвонили з номера, який ВІН розмістив від свого імені. Мабуть із бамбаклайом не зійшлися в ціні і до вас пішли.

Та ну Женя перестань! Ти любого хто тебе попросить розміситш оголошення від свого імені???

Це має бути як мінімум хороший друг або брат, сват!!!

тут ти прав. Я взагалі чужих повідомлень майже не пощу. Мабуть просто Бамбаклай не вкурсі, що Роман замовив натяжну стелю не у нього :) Або ж, я казав, Роману не сподобалися ціни Бамбаклая, і він вирішив піти до конкурентів (а саме до ТС), але із ними вийшла неувязочка. У вигляді "дарма прокаталися двіста км".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...