Перейти до змісту

Конкуренція


igariok

Рекомендовані повідомлення

Женя

Якось підозріло ти все таки намагаєшся бамбаклая захистити, признавайся хто він тобі друг, брат, сват, чи може компаньйон)???

Бо якщо зазвичай хтось жалується в книгу скарг то завжди підтримують того хто жалується, а ще й ТС докази приложив до жалоби!!!

А тут такий собі якоби як ти любиш себе корчити сурового модера, всіляко виправдовуєш бамбаклая, якщо очевидно що він тут приділах, де він сам і написав у 10 пості!!!

П.С. І тут більш схоже що бамбаклай попросив того Романа щоб він подзвонив і розвів ТС!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю хто і кому не догодив і кому я перейшов дорогу , але про цей випадок нічого не знаю . Цей номер дійсно мій ,але я на Україну тільки тиждень як приїхав . Це чийсь БРЄД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друг, брат, сват, чи може компаньйон)

Ні перше, ні друге, ні треті, і тим паче не четверте. Мені просто дивно, що знайшовши в неті ЧИЙСЬ телефон звинувачують людину, яка тут не при чому.

любиш себе корчити сурового модера

я змовчу, хотів також було нахамити, але передумав. Я тебе навіть банити не буду за перехід на особистості та обговорення дій адміністрації форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не звинувачую, я просто діяв згідно логіки: є номер телефона, він світиться в оголошеннях в інтернеті, а саме на сторінці Бамбаклая (звати його Саша і всі його дані знайшов по асці також він зареєстрований на одному сайті де є його фото. І цього Сашу знаю особисто бо колись він працював на фірмі-конкурент), пошукав його пости та зробив висновок з того що він писав. Звинувачувати та поливати брудом нікого не хочу - Бог їм суддя!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю хто і кому не догодив і кому я перейшов дорогу , але про цей випадок нічого не знаю . Цей номер дійсно мій ,але я на Україну тільки тиждень як приїхав . Це чийсь БРЄД

якщо це ваш номер - тримайте його увімкненим, а igariok нехай до вас додзвониться так щоб ви взяли трубку і ви між собою розставите крапки над "і". А як не додзвониться - ну то значить хтось мудак. Хоча тут і так хтось із вас усіх в цій історії мудак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що телефон включений але просто гудки, повне ігнорування. Телефонували з інших номерів, якщо бере то і зразу кидає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, мама міа...ото понаписувалось!

Та тут багатьох з бордівчан можна без екзаменів брати слідчими...

Ну-у, трошечки прояснилась ситуація і мені... Да, знайомі ми з тобою Ігарьок! Так, Саша мене звати! Працював я, (як і ти в той час монтажником), дизайнером на відомій нам фірмі!

Цю ситуацію прокоментую лише так: Луцьк наш - велике село, а я тут просто виявився боком приліплений тільки тому, що розмістив не своє оголошення (попросили мене, так я і в темі тій написав) Багато було не моїх оголошень, впринципі...(вже я таким добрим не буду, теж вчимося..)

До цього, вищезгаданого випадку з тобою, Ігарьок, я зовсім ніякого відношення не маю!!! І, про цю історію, взнав тільки вчора, з цієї теми!

Що тут ще говорити, напевно правильно ти написав...- конкуренція!

Але мені з тобою нема чим конкурувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, м-дя, голова, впринципі в тебе працює...але якось по стандартному..

Не треба сюди ще когось ліпити, вже ітак наліпили! Користувача Zheny@, ніяким боком взагалі не знаю і навіть в очі не бачив!

Пи. Си. Дякую людям що зі мною спілкувались і мене знають за довіру до мене...

Більше я нічого не буду коментувати...не моя це бойня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bambaclay, ти б для чистоти картини попросив би того Романа взяти слухавку , або через тебе передати хоч щось - не зміг, не склалося, вибачте і т.д., або навпаки, спростування. Інакше подібний "мопед" від тебе не "відмиється" - втратиш довіру як до себе, так і до всіх тих, від чийого імені будеш оголошення публікувати. Воно тобі треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та розумію я це...але люди які мене знають, ті - знають! Це всього лиш інет - в житті моя репутація була б, значно страшніше для мене!

А, постити(продавати) від свого імені, щось не своє - в мене відпало бажання!

П.Си. Написав Ігорю в приват ще...чекаю на його відповідь у цій темі ще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши все вище написане та ознайомившись з повідомленням в приваті роблю висновок такий:я надіюсь, що все, що сказав Саша правда і тоді прошу вибачення в нього за дане непорозуміння, але все ж таки Роману передай від мене ВЕЛИКИЙ ПРИВІТ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...