Перейти до змісту

Асад - your time is running out :-)


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

case0lc, не витрачай ти часу на свиней

База Тафтаназ остаточно захоплена по інформації рейтерз. Близько 20 вертушок знешкоджено, купа трофеїв.

На жаль не можу поставити мінус, хоча звання тролль у cemiynik щось говорить. Це по поводу свиней... Чи може Ви є сирійський бойовик, який пише з Сирії, в перерві між снайперськими пострілами по солдатах Асада мішенях?

Виграний бій, війна ще не виграна. Побачимо що буде далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо у відповідь на бомбові удари НАТО протилежна сторона даси відповідь у вигляді, наприклад терактів у таких комфортних європейських містечках, або просто почне знищувати європейських чи пендоських туристів, або почне збивати літаки (у випадку сильної армії) то НАТО буде непофігу. Чи часом не тому вони так вагаються чи лізти в Іран, який може дати відсіч демократізаторам з ЄС та пендосії? Чи не тому вже СШП думає виводити свої війська з Афганістану, у якому гинуть їх вояки? Або тікають з Іраку, де їх так само вбивало дружнє населення.

До речі скількі вою було про міфічну зброю масового ураження, якою начебто володів Саддам Хусейн, й через яку пендоси розв'язали війну.

Чи не тому пендоси чи ЄС-вці не хочуть лізти у Сирію, коли Сирія відмітила що може застосувати хімічну зброю проти демократізаторів?

Звичайно що історія не знає поняття "якби". Але все ж таки цікаво: чи зробив би щось Каддафі, якого жорстоко вбили при допомозі НАТОвських літаків?

Ви мабуть колишній радянський військовий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у відповідь на бомбові удари НАТО протилежна сторона даси відповідь у вигляді, наприклад терактів у таких комфортних європейських містечках, або просто почне знищувати європейських чи пендоських туристів, або почне збивати літаки (у випадку сильної армії) то НАТО буде непофігу.

Взагалі то такі теракти в "комфортних європейських містечках" відбуваються періодично і ні до чого, окрім людських жерт, не приводять. Справедливості заради слід сказати, що війни в Афганістані та Іраці розпочалися як відповідь на знищення терористами "веж-близнюків". Думаю що до того мало хто реально розглядав можливість військових дій американців та НАТО в цих країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повернуся до слів пендоси, пендосія і т.п. Мене завжди дивувало чому люди в бідних країнах з таким презирством ставляться до тих країн де "во главу угла" поставлене благополуччя громадянина. Думаю що це гординя. Радянським людям постійно вдовблювали в голови, що вони живуть в найкращій країні в світі з якою ніяка країна не може зрівнятися. А потім виявилося що це не зовсім так. За рівнем розвитку вони жили у "Верхній Вольті з ракетами". Сталося велике розчарування. Але ж гордість то залишилася ... З нею нічого не поробиш ... І замість того що б перейняти у тої ж самої пендосії все найкраще вони стараються як можна більше поливати її помиями ... А не було б тої пендосії і не мали б вони, для прикладу, інтернету, і не сиділи б вони зараз в своїх зручних домівках і не мали б змоги от так от спілкуватися на форумах ... І багато б ще чого не мали ... А так сидять за компами які існують у великій мірі завдяки пендосії та проклинають її ... :) Ну чи дивляться Задорнова і радіють слухаючи, як той розповідає про американців: "Да они ж тупые!" Тупые? Ну-ну ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, Ну немає в українців ніякого презирства до американців.

Не дозволяйте нашаровувати на себе чужу інформаційну матрицю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, Ну немає в українців ніякого презирства до американців.

Не дозволяйте нашаровувати на себе чужу інформаційну матрицю

Мова йде не стільки про українців як про "радянських людей" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повернуся до слів пендоси, пендосія і т.п. Мене завжди дивувало чому люди в бідних країнах з таким презирством ставляться до тих країн де "во главу угла" поставлене благополуччя громадянина. Думаю що це гординя. Радянським людям постійно вдовблювали в голови, що вони живуть в найкращій країні в світі з якою ніяка країна не може зрівнятися. А потім виявилося що це не зовсім так. За рівнем розвитку вони жили у "Верхній Вольті з ракетами". Сталося велике розчарування. Але ж гордість то залишилася ... З нею нічого не поробиш ... І замість того що б перейняти у тої ж самої пендосії все найкраще вони стараються як можна більше поливати її помиями ... А не було б тої пендосії і не мали б вони, для прикладу, інтернету, і не сиділи б вони зараз в своїх зручних домівках і не мали б змоги от так от спілкуватися на форумах ... І багато б ще чого не мали ... А так сидять за компами які існують у великій мірі завдяки пендосії та проклинають її ... :) Ну чи дивляться Задорнова і радіють слухаючи, як той розповідає про американців: "Да они ж тупые!" Тупые? Ну-ну ...

Поки ПЕНДОСИ дозволяють собі лізти у ті країни куди їх не просять, розв'язувати війни тим саме несучи горе та смерть людям тих країн, які мають нещастя попасти у зону інтересів СШП то вони є і будуть залишатись для мене пендосами. Так само як і ми кажемо на росіян кацапи чи москалі, особливо коли вони роблять захмарні ціни на газ для нашої нещасної країни

А про СШП... Ну спробуйте почитати таку книгу Why do people hate America? або хоча б рецензію на цю книгу. Я не тому ставлюсь з презирством до пендосів та ейропейців що вони благополучні чи багаті - якраз це є добрим моментом, й до того ми повинні йти! А через те що ці країни дуже люблять совати свого носа туди куди їх зовсім не просять, повчати тих хто цього не потребує, а не згідних з ними: називати ворогом світу та душити санкціями, або бомбити. Й при цьому просто таки вражає чіткість подвійних стандартів, коли одних (наприклад Каддафі чи Асада) можна називати диктаторами, мішати з багнюкою, а інших (типу емірів та шейхів багатих нафтових країн) в упор не помічати! Або приклад Росії: коли "цар Борис" танками розстрілював власний парламент у 1993 році, але при цьому в нього був друг Клінтон та друг Колль й пендоси чи ейропейці робили вигляд що все нормально, й називали Єльціна найкращим демократом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особистого, просто хочу перевірити свій здогад: ви колишній військовий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особистого, просто хочу перевірити свій здогад: ви колишній військовий?

ні, не вгадали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони є і будуть залишатись для мене пендосами. Так само як і ми кажемо на росіян кацапи чи москалі

Так, між іншим, в усьому світі (ми мабуть тут знову виняток) на американців кажуть yankee. Слова типу пендосія швидше за все були придумані пострадянськими пропагандистами ...

Я не тому ставлюсь з презирством до пендосів та ейропейців що вони благополучні чи багаті

...

А через те що ці країни дуже люблять совати свого носа туди куди їх зовсім не просять, повчати тих хто цього не потребує, а не згідних з ними: називати ворогом світу та душити санкціями, або бомбити.

Уявляю як ви ненавидите Радянський Союз :) !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю як ви ненавидите Радянський Союз :) !

СРСР це вже історія, а про покійних або нічого або хороше. :)

СШП США це є дійсність.

До речі цікаво, скільки воєн розв'язав СРСР та скільки воєн розв'язали СШП США після другої світової війни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особистого, просто хочу перевірити свій здогад: ви колишній військовий?

Я думаю йому десь 19-20 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі цікаво, скільки воєн розв'язав СРСР та скільки воєн розв'язали СШП США після другої світової війни?

Дійсно цікаво. Пропоную порахувати. Мабуть почнемо зі США. Все ж таки СРСР був оплотом миру у світі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суто технічно ні США ні СССР жодної війни не розпочинав, за період до розпаду останнього, тому дане питання не є коректним.

Рахувати потрібно війни в яких ці держави брали учать, але і тут не все так просто, які конфлікти рахувати, в яких офіційно брали участь чи і ті що неофіційно? Ну і потрібно враховувати ступінь участі, бо поставляти зброю і надавати поради це одне, а вводити свої війська це вже інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згоден. Але Електоншик може бути іншої точки зору. Тому варто почекати що скаже він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю як ви ненавидите Радянський Союз :) !

СРСР це вже історія, а про покійних або нічого або хороше. :)

Думаю, незважаючи на це, ви не будете заперечувати, що Радянський Союз був одним із двох світових жандармів, який пхав свого носа куди треба і не треба. :) Взагалі історія СРСР почалася з так званого експорту революції і як ви сподіваюся здогадуєтеся цей експорт був далеко не мирний. (Як казали в ті часи "Мы на горе всем буржуям мировой пожар раздуем"). Саме з тих часів і бере свій початок ненависть багатьох країн та націй (особливо сусідів СРСР) до Радянського Союзу. Саме час писати книжку "Чому в світі так ненавидять Радянський Союз", ну чи ненавиділи. Суті справи це не міняє ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що цікаво, у інтернеті знаходив статистику по війнах, які вели США. Кому цікаво може погуглити.

Хлопці далеко від теми пішли

Та якось нецікаво про Сирію, хоча згоден з Вами, не буду далі від теми відхилятись, а бажаючим подискутувати на тему СРСР та США, пропоную створити нову тему

Думаю, незважаючи на це, ви не будете заперечувати, що Радянський Союз був одним із двох світових жандармів, який пхав свого носа куди треба і не треба. :) Взагалі історія СРСР почалася з так званого експорту революції і як ви сподіваюся здогадуєтеся цей експорт був далеко не мирний. (Як казали в ті часи "Мы на горе всем буржуям мировой пожар раздуем"). Саме з тих часів і бере свій початок ненависть багатьох країн та націй (особливо сусідів СРСР) до Радянського Союзу. Саме час писати книжку "Чому в світі так ненавидять Радянський Союз", ну чи ненавиділи. Суті справи це не міняє ...

Я не кажу що СРСР був взірцем демократії, закону та людяності. Але при цьому мені смішно коли так само пробують ідеалізувати США чи ЄС. Просто ці країни перемогли у холодній війні, а історію, як всім відомо, пишуть переможці.

І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що цікаво, у інтернеті знаходив статистику по війнах, які вели США. Кому цікаво може погуглити.

Ну от, то починали, то вели ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особистого, просто хочу перевірити свій здогад: ви колишній військовий?

Я думаю йому десь 19-20 років

Трохи не вгадали. СРСР я ще застав. І бачив черги у магазинах, і безкоштовну медицину, і хліб по 8коп. і десь дома може ще валяється сертифікат на придбання телевізора з імпортною трубкою:)

Але це є розмови для іншої теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якось нецікаво про Сирію, хоча згоден з Вами, не буду далі від теми відхилятись, а бажаючим подискутувати на тему СРСР та США, пропоную створити нову тему

Щодо Сирії згоден - не цікаво. А щодо СРСР та США то що їх обговорювати? Перший давно вже політичний труп. А про мертвих як відомо, або нічого або добре :)

Трохи не вгадали. СРСР я ще застав. І бачив черги у магазинах, і безкоштовну медицину, і хліб по 8коп. і десь дома може ще валяється сертифікат на придбання телевізора з імпортною трубкою :)

Це відчувається в спілкуванні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу що СРСР був взірцем демократії, закону та людяності. Але при цьому мені смішно коли так само пробують ідеалізувати США чи ЄС. Просто ці країни перемогли у холодній війні, а історію, як всім відомо, пишуть переможці.

І

Та ніхто їх не ідеалізує. Просто за термінами типу піндоси криється як правило антиамериканська пропогандистська істерія Росії. За ними не відчутно нікої серйозної критики. Коли я їх чую, я думаю: "Ну от, зараз буде стандартний шаблонний набір". І я не помиляюся ... США відстоює свої інтереси. Так як колись це робив СРСР, а зараз намагається робити Росія. Але досить часто, якщо не в більшості випадків, вона програє (маю на увазі в спарингу Росія - США). Ну і тут починається з її сторони чергова пропагандистська війна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Сирії згоден - не цікаво. А щодо СРСР та США то що їх обговорювати? Перший давно вже політичний труп. А про мертвих як відомо, або нічого або добре :)

Такі мертві, якщо їх не відпустити, чи не забити осиновим колом часом повертаються у вигляді зомбі.

Часом історія жартує, і перший раз це є трагедія, а другий як фарс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ПЕНДОСИ дозволяють собі лізти у ті країни куди їх не просять, розв'язувати війни тим саме несучи горе та смерть людям тих країн, які мають нещастя попасти у зону інтересів СШП то вони є і будуть залишатись для мене пендосами. Так само як і ми кажемо на росіян кацапи чи москалі, особливо коли вони роблять захмарні ціни на газ для нашої нещасної країни

Поки не почнеш розрізняти Пендосів - американський народ та Пендосів - американську владу або Кацапа - звичайного простого росіянина і Кацапа - того що закручує Україні гайки - ти і подібні тобі однодумці залишатиметеся Хохлами а не Українцями.

До речі, національності "американець" - не існує. Ну хіба що в значенні "корінний американець". Всі інші - "панаехавшиє _______".

Ну а вважати що звичайний американець чи росіянин мають якесь відношення до ціни на газ чи миру на Близькому Сході - верх тупості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...