Перейти до змісту

Паста машинка або bellissimo pasta


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Давно в цій гілці цікавенького і новенького не було.

Освоюю паста машинки, ручні. Описувати процес вибору і збору інформації не буду.. Замовив дві машинки. Одну дешеву, але робочу конячку якогось типу німецького виробника (насправді напевно Китай :) ) і лєксус в паста машинках.

Так от, робочу конячку вже відправив назад в інтернет магазин по причині явного б\у валів.

А от "лєксус" фірми marcato вже приїхав прямо з Італії (з спеціалізованого магазину), куплений для мене одією чудовою людиною.

Пізніше скину фотографії аля нятюрель.

Завтра поїду заберу муку з твердих сортів пшениці і буду щось шаманити помаленько, а результатами ділитись з вами.

Так що, чекаємо звітів про власне пасту, равіолі і інші вкусняшки (поки в думках хінкалі) :0111:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муку раніше купував в магазинчиках, що возять продукти з Італії. Зараз спеціально замовив сорт саме твердих сортів пшениці.

Італійською Grano Duro. Semola di grano duro rimacinata пшениця з твердих сортів мелена.

Захар, на апарат є насадка, що робить равіолі. Але, відверто кажучи, процес автоматизації там не сильний. Я не замовляв такої насадки, бо не люблю дрібноття :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даю фото яке робив при отриманні.

Якщо комусь цікаві деталі, то зроблю спеціальні знімки (лінь)

1xsx.jpg

2czc.jpg

3pwp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну експерементую поки.

То часу нема, то муку не ту привезли, що замовляв. Поки нічого путнього. Відкатані листи і зроблені хінкалі один раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер!

чекаємо звітів про власне пасту, равіолі і інші вкусняшки

А звіти ілюстровані будуть? Дуже цікавить кінцевий результат.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки вона коштує?

де замовляв?

Виглядає отак

Подарували, відповідно ціну не озвучили :) . Купували родичі друзів в Італії.

Ціни на таку, як в ТС-а тут є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

і скільки вона коштує?

Ціни на таку, як в ТС-а тут є

Тісторозкатку ATLAS 150 з насадкою для двох видів пасти зможу продати для усіх бажаючих за 750 грн. Налітай, не скупись, паста буде за..бісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"Сама крутити" то не то пальто. Реально забава навколо приготування пасти.

Нагадали мені про тему, обіцяв ділитись враженнями.

Сьогодні паста. Варіантів море.

Я вибрав для себе варіант такий.

На 100гр муки 1 велике яйце, трішки солі, на перших етапах замісу трішки хорошої оливкової олії. Ретельно замісити, фізкультурен! Обернути в вакуумну плівку і на пів години в холодне місце. Розкатувати повільно. Я ріжу на тальятелле.

Можна робити на жовтках з додаванням води в пропорції. Але гранно пунто не вбирає в себе води більше чим їй потрібно.

Можна додавати трішки куркуми, тоді в пасти характерний насиченний жовтий колір виходить.

Муку з твердих сортів в віьному продажі знайшов в Сільпо, але від італійської вона відрізняється еластичністю і суб'єктивно смаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...