Перейти до змісту

Непорозуміння з користувачем Nokian


DrWeird

Рекомендовані повідомлення

Мав необачність лишити коментар в темі "Продам iPhone 4S 16 GB White у відмінному стані, заблокований"

Наступна розмова відбувалась в Особистих повідомленнях, причину викладення зрозумієте прочитавши.

Отправлено Вчера, 22:48

Добрий вечір, щоб не розводити лишній базар- будь ласка , не вставляйте ЛИШНІХ коментів у мої теми.

Даруйте :), на Вашу думку лишні, не більше.

Якщо мої дії суперечать правилам форуму, відповідальність несу я перед адміністрацією.

Ваші дії суперечать правилам деякої порядності. Ну що Вам до того, що я продаю по такій ціні?

Якщо хочете ощасливити когось- відкрийте свою тему з дешевими цінами і пишіть будь ласка там.

Повірте, Ваші коменти зі сторони виглядають , як мінімум смішними.

Бентежить така реакція на мій коментар.

Запевняю Вас - сфера діяльності не перетинається з Вашою, покупка та продаж техніки Apple.

Надалі прошу Вас не турбувати. У випадку подальшого непорозуміння, наша розмова буде викладена на всезагальний розсуд.

Саме тому я й написав вам приватно, бо на всезагальному розсуді я буду розмовляти трохи іначе.

До речі юзер на якого Ви даєте посилання, вже три рази змінив нік на форумі, і був помічений у різних не понятках з поверненням ,,загублених,, телефонів.

Щиро бажаю, щоб з вашим все було в порядку.

Вас було попереджено.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд.

І шо тут такого, а DrWeird?

чи то ви за кожне непорозуміння в ЛС будете відкривати нову тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де непорозуміння? ТС вліз не в свою тему, явно перебиваючи торг. Є що запропонувати - створюйте тему - в чужій то нащо пропонувати.

Якщо Ви такий борець за справедливість - вперед під "Сільпо" пояснювати людям, що в "ТАМ ТАМІ" деякі продукти дешевші Користі людям буде більше, так як продукти вони купують значно частіше і значно більше, ніж айфони.

Тема з серій - "я на*рав в темі, отримав зауваження від ТС, причому без хамства, але викладу на загал, бо дуже образився". Ясельна група, чесне слово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо тут такого? Тут багато таких хабалів хто любить "погєройствувати", але ж ніхто кому продавці дали копня в зад, так не чинить. Продавець має право ставити ціну таку, яка йому прийнятна і такій обмовці "А я там десь там" підлягати не повинна.

Щось маєте проти - можете написати зацікавленним товаром теми форумчанам і запропонувати своє дешеве добро.

П.с - не дуже хочеться торгувати на Борді через таких от нахаб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є негласне правило на різних форумах, де є розділ об'яв:

Топікстартер має право сам встановлювати ціну, яка йому заманеться. Це суто його прерогатива. Не сподобається покупцям ціна - вони просто не куплять річ. Крапка.

Проте обговорення ціни у темі, та ще реклама конкурентів - ознака дурного тону. Тим більше, що Ви явно не збиралися купувати цей товар!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на кожному форумі є люди, а-ля "кожному топіку затичка". Невже ви не змириись з цим ? (:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте обговорення ціни у темі, та ще реклама конкурентів - ознака дурного тону. Тим більше, що Ви явно не збиралися купувати цей товар!

Для пропонування свого товару за, як ви вважаете, кращою ціною є приват - Лічние сообщенія називається. Це більш якось порядніше виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увидала название топика и вспомнила свою давнюю переписку. Хоть у нас с Nokian разные взгляды на вещи, но как не зауважать человека :)

Думаю, он не обидется за обнародование (в сокращенном виде). А модеры за офф. ;)

Nokian

Отправлено 20 січня 2012 - 23:42

Добрий вечір,Пишу , бо тема вже закрита.

Вибачте, я перегнув палку по відношенню до Вас.

......................................................................................

.В будь якому випадку вибачте, я не мав права переходити на особистість.

odna

Отправлено 21 січня 2012 - 09:41

Дякую. Я не ображена, оскільки я Вас майже не знаю. Але вибачення приймаю з задоволенням. В свою чергу вибачаюсь, якщо десь не дуже дотепно пожартувала)))

Nokian

Отправлено 22 січня 2012 - 00:16

Ну ось, майже незнайомка,Ви зняли ще один камінець з моєї душі,яких в силу мого холеричного характеру назбирується достатньо.

Дякую, удачі Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не можу зрозуміти навіщо оприлюднювати приватну переписку з людиною (я так розумію без її згоди)? Ще можна було б зрозуміти якби там були погрози чи образи. А так це як мінімум не гарно зі сторони ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти год назад покупал у Nokian мобилу. Всё чотко работает до сих пор. Респект продавцу и уважуха. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти год назад покупал у Nokian мобилу. Всё чотко работает до сих пор. Респект продавцу и уважуха. :smile-zachot:

так, чисто з цікавості запитаю.

Те, що мобіла працює чотко це заслуга продавця чи виробника? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що мобіла працює чотко це заслуга продавця чи виробника?

ваще то изготовителя, но продавец мог и фуфло втулить.. А так, порекомендовал модель, такую, которая мне подошла по всем параметрам, тоже скидку сделал, как для бордовца... всё по сути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти год назад покупал у Nokian мобилу. Всё чотко работает до сих пор. Респект продавцу и уважуха. :smile-zachot:

Та ти подивись на їхню переписку! Людина, зразу видно - освідчена! Культурно, і без жодного наїзду ПОПРОСИЛА!!!

Я б за таке, в мому пості, матом цього "доктора" крив би... Не твоя тема - не пояснічай! А він ще й жалітися почав... Низько якось, DrWeird!

Тепер, фраза з переписки DrWeird:

Якщо мої дії суперечать правилам форуму, відповідальність несу я перед адміністрацією.

Офіційні ПРАВИЛА ПІДФОРУМУ «KУПЛЮ/ПРОДАМ/ПОМІНЯЮ/ПРОПОНУЮ» Борди:

3.9. Заборонені коментарі, які не мають відношення до теми посту (оффтопік), повторення одних і тих самих питань або повідомлень (флуд), надмірне цитування (оверквотінг).
....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти год назад покупал у Nokian мобилу. Всё чотко работает до сих пор. Респект продавцу и уважуха. :smile-zachot:

так, чисто з цікавості запитаю.

Те, що мобіла працює чотко це заслуга продавця чи виробника? :)

Теж купувала телефон. Порадив. Зробив знижку.

Та і по постах на форумі взагалі: +1 для Nokian'а, а не для ТС-ра.

+ повага за участь в одній добрій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я би тих, хто "вставляє свої коменти" не по темі, банив :)

А в "Барахолці" і подавно.

Із-за чого весь сир-бор? Із-за наступного.

Nokian пише:

Айфон працює зі всіма операторами за допомогою гевея. Ціна самого апарату(з гевеєм) 3450 грн. Пропозиція дійсна до четверга.

DrWeird пише:

За такою ціною мені пропонували 4S 32 GB neverlock. Бажаючим надам телефон продавця.

Звісно, якщо людина заганяється, і цінить якогось зламка дорожче від нового апарата - можна на це коректно вказати. Але пересирати весь торг фразою "Бажаючим надам телефон продавця"... за це варто карати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фраза лишня. Решта підтримую.

Якщо народ заганяється (часто перекуплюють з аукро) і плюсують "палтішок" на презікі, то треба вказувати, може не всі такі роузмні як Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а про шо це вони??? :_39:

Думаю, хтось з модерів та й пояснить (хоч для себе) про що це вони)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...