Перейти до змісту

Куди зник Палиця?


viktor

Рекомендовані повідомлення

Направили йому лист-прохання про допомогу учням-спортсменам. Побачимо чи залишився він добрим і щедрим після виборів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь

Да в Луцьку Ваш благадєтєль... Курірує пстройку мавзалєя, тобіш ЦУМа. В п"ятницю був на нараді в Романюка. Нікуда пока не втікає :)

на вертольоті можна і щодня до Луцька прилітати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

viktor, головна Ваша помилка, що Ви не спидали дозволу у jack74 на створення теми. Він вирішує, що можна питати, коли і кому.

я тебе десь так сильно зачепив? ;)

Ти трішки невірно трактуєш мої пости

розжую - я не вказував "коли і кому", я ЗА-ПИ-ТАВ "НАФІГА" ;) відчуваєш різницю? тобто, я хтів почути, ЩО спонукало ТС до замісу чергового холівару.

jack74, по-моєму проплачений ти, а не автор теми.... ))))))

:) в очі не бачив того палиці! І почув вперше про нього тільки перед цими виборами! І НАВІТЬ НА ВИБОРИ НЕ ХОДИВ :)

Для тих, хто в танку, поясніть куди писати? jack74 (12 листопада 2012 - 13:15) писав: Ти йому напиши, що ж він так!

:) а я звідки знаю... не мене ж пече, а ТС-ра :) він же вважає, що той палиця йому щось винен, от він хай і шукає :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори скінчились, та й благодійники позникали. Треба ж відробляти у тіні потрачене на таку кількість бордів! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Направили йому лист-прохання про допомогу учням-спортсменам. Побачимо чи залишився він добрим і щедрим після виборів :)

Всіляко підтримую. Зараз треба тролити палицю по повній (а ви ж наш депутат, допоможіть).

А як не допоможе - направити в редакції газет, можливо залишились чесні журналісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё вы паритесь? Никуда тот палыця не денется. Фонд Новый Луцк не однодневка, а парень он молодой, стопудово планирует и следующие выборы взять, поэтому и фонд работать будет стабильно. Естественно, что не так и нтенсивно как перед выборами, и и после них чего то финасировать будут.тем более у меня есть инфа, что уже интересовались, что именно нужно

Вибори скінчились, та й благодійники позникали.

Позныкали технические кандидаты в депутаты - те, кто только делал вид что баллотируется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а він, до речі, пройшов? а то я на політику поклав :) просто цікаво вже в цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а він, до речі, пройшов? а то я на політику поклав :) просто цікаво вже в цій темі

Він тобі не відчитався? Забув, певно... Ти йому напиши, що ж він так! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а він, до речі, пройшов? а то я на політику поклав :) просто цікаво вже в цій темі

не перегравай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертоліт на електроапаратному регулярно приземляється - значить Палиця буває в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подумайте сами. логично. есть чувак,который не только косит бабло в свой карман (как это делают многие, не столь умные) а делится с общественностю,( будущими голосователями) причём реально это делает, а не на словах.я гарантирую это. какой резон ему прекращать это дело после выборов,если он планирует на следующих опять победить? думайте шире, товарищи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,если он планирует на следующих опять победить?

Не факт що через 5 чи скільки там років йому те депутатство буде потрібне.

А він пройшов ? І за яку партію ? пробачте, в сортах політичного гафна я зіро.

Схоже у Гетто зявився єдіномишлєннік. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертоліт на електроапаратному регулярно приземляється - значить Палиця буває в Луцьку.

давайте усі скинемося Михайлу на новенький "Стінгер"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

показали вчора по тєлєвізору. була передача про 2 роки діяльності мера. і благодійник теж участвував. розповів про плани співпраці на наступний рік

Це-ж як плідно треба буде співпрацювати , щоб хоча-б вийти на ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

показали вчора по тєлєвізору. була передача про 2 роки діяльності мера. і благодійник теж участвував. розповів про плани співпраці на наступний рік

Це-ж як плідно треба буде співпрацювати , щоб хоча-б вийти на ноль.

Такі люди як Палиця на ноль не працюють. Мають бути лише плюси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стингер? и шо? ты сможешь мне на работу купить хотя бы один комп? сначала добейся, потом уж и думай о стингерах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты сможешь мне на работу купить хотя бы один комп

Отак люди і про**ються :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стингер? и шо? ты сможешь мне на работу купить хотя бы один комп? сначала добейся, потом уж и думай о стингерах. :)

ну все, Гетто сказав, значить "стінгера" не буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А заробити самому варіант не розглядається? Чому завжди хтось має дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що чути про плани благодійника розрівняти старий ринок і набудувати різної фігні, в тому числі і собі хатину під муром....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що чути про плани благодійника розрівняти старий ринок і набудувати різної фігні, в тому числі і собі хатину під муром....?

спочатку диверсію якусь там потрібно зробити... )))))) Інакше не виженеш звідти нікого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що в неті накопав . Палиця має в Франківську конкурента по міліонах Олега Бахматюка. Так от той крутіший за Єремеева навіть...умудрився за картковий борг Волиньгаз протюхать...А в Олежика в Луцьку до 20 фірм своїх...І круті хлопці Козюра, Була, Романюк малий...все з кормушки Олежика їдять...Тому стає все зрозуміло для слідчих прокуратури , чому приватний пивзавод "Буратін" враз став торг.центром з меншою чим в ЦУМі арендою...Чому Товстенюк малий квартиру напроти Буратіно купив та тюхав...Йде тиха війна міліонів...А ми-лохи,які не вміємо голосувати та боротись за свої права, і далі будемо їх годувати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во! Як завжди! :) Дітки в садочку на горшочках почали кидатись какашками :)

А ТС попкорн жує і спостерігає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...