Перейти до змісту

Де купити сонцезахисні окуляри в цю пору?


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Короче, ситуація така: потрібно придбати звичайні окуляри, з категорії тих, що в сезон сотнями в центрі продаються

Зара їх немає навіть на базарі.Хто знає точки ?

Для мене важливий достатньо широкий асортимент. Окуляри без понтів, аби захистити очі від сонячного проміння. Ціна гривнів так 50... плюс мінус...30 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавський, перший поверх, направо- перший бутік по лівій стороні.... Але поляризаційні там рідкість, а звичайні трішкі шкідливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в там-тамі, але грошей треба витритити в десятеро більше.

навіть не знаю, як можна захистити очі від сонця окулярами за 50... плюс мінус 30 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які ще варіанти будуть? головна умова, це скло.. пластик я відчуваю за кілометр...

навіть не знаю, як можна захистити очі від сонця окулярами за 50... плюс мінус 30 грн...

Я вже дуже багато років користуюсь сонцезахисними окулярами, і переносив їх десь більше 30 (тридцяти) штук... тому я знаю, що пишу...давайте по суті, а не полєміку розводити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когось таки дістав.Фофанів наставили?

Когось таки дістав.Фофанів наставили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когось таки дістав.Фофанів наставили?

які та фофани? в мене очі дуже чутливі до світла, тому я змушений носити такі окуляри при певній погоді.А скоро зима, і поєднання білого снігу з яскравим сонячним промінням для мене жесть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день, якщо ще цікавитесь, то можу скинути в приват пару фоток, але завтра(в понеділок). Асортимент штук 10 або трохі більше, ціна 50 +/-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які ще варіанти будуть? головна умова, це скло.. пластик я відчуваю за кілометр...

ти шукаєш скляні окуляри? це стереотип рядянських часів. майже всі виробники перейшли на якісний полікарбонат- "пластік". як не дивно, але окуляри за 200$ теж з "пластіку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день, якщо ще цікавитесь, то можу скинути в приват пару фоток, але завтра(в понеділок).

кидайте фотки, по ходу вкажіть координати..... якщо десь в центральних районах, то можу під`їхати, поміряти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФтопік)

Тільки я помітила, що коли Гетто щось потрібне, він практично ідеально пише українською мовою?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я помітила, що коли Гетто щось потрібне, він практично ідеально пише українською мовою?)

Тому що це пише не Гетто, а Володимир, або дядя Вова, як мене називають на роботі мої користувачі. :) Гетто - троль. Дядя Вова - людина. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що це пише не Гетто, а Володимир, або дядя Вова, як мене називають на роботі мої користувачі. :) Гетто - троль
Сб, Нд у Гетто - вихідний?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший полімер краще чим погане скло.

Я цього року купив собі для рибалки окуляри фірми Solano з полімерними лінзами, різниця з тими що продають на базарі за 60грн з тіпа скляними лінзами колосальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що це пише не Гетто, а Володимир, або дядя Вова, як мене називають на роботі мої користувачі. :) Гетто - троль. Дядя Вова - людина. :)

Шиза? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неділя в мене робочий день. Але це аж ніяк не стосується сабжа теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не хочу купувати через інет, перед купівлею я повинен приміряти їх в реалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, почитай Бейтса. Він категорично проти будь-яких окулярів. Особливо сонцезахисних. Вони роблять очі слабшими, делікатнішими. Як наслідок можливі проблеми з зором. Якщо очі тренувати таких проблем як у тебе не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я помітила, що коли Гетто щось потрібне, він практично ідеально пише українською мовою?)

Тому що це пише не Гетто, а Володимир, або дядя Вова, як мене називають на роботі мої користувачі. :) Гетто - троль. Дядя Вова - людина. :)

200px-Me,_Myself_and_Irene_Posters.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте по суті, якого х.. умнічати? я ще тобі можу лекцію прочитати.На тему: Чому я створив цю тему? хочеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я помітила, що коли Гетто щось потрібне, він практично ідеально пише українською мовою?)

Тому що це пише не Гетто, а Володимир, або дядя Вова, як мене називають на роботі мої користувачі. :) Гетто - троль. Дядя Вова - людина. :)

200px-Me,_Myself_and_Irene_Posters.jpg

Закруто взяв)))

Звичайна Сердючка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да харе флудити! До речі, Данилко поважаю.Спілкувався з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...