Перейти до змісту

Неділя. Ранок. Весілля


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

И считаю, что дети не на всегда - дети. Не научишь их вовремя, вырастут и будут гоцать под Сердючку с позаранку, дрелить по ночам, станут родителями-идиотами, неумеющими воспитывать своих детей. И их дети вырастут, и т. д...

Згідна на всі 100.

Але це не означає, що я маю посадити діток, дати їм олівці в руки і сказати - сІдЄть!

Це ж дітки. Їм же енергію треба кудись подіти.

Вседозволеності в нас немає, але іноді бігати/стрибати не забороняю.

Повністю згідна з Oksana04

Ми живемо в багатоквартирному будинку, і часто буває, коли діти шумно граються, то я на них прикрикую, щоб тихіше себе поводили, пояснюю що в нас багато сусідів, які хочуть відпочити. А чоловік в свою чергу прикрикує :) на мене, що це ж діти, і це їх робота така, гратися. Звісно, що після 10 вечора і з самого рання ніхто в нас не шумить

А весілля ну не кожного вихідного ви терпіте, навіть і не кожного року мабуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В усьому повинна бути міра - і у вихованні дітей,і в нашому повсякденному житті...

а ми тут про що?

Жити з позитивними емоціями - набагато приємніше ,ніж вічно всім і вся невдоволеним

судити про людей по їх постах, якось дивно...

Я тішуся з того і щиро сподіваюся,що автор теми , MACCEN та інші з таким же настроєм по життю, не живуть біля стадіону

А то ще будуть вимагати не проводити футбольні матчі,бо бачиш ,шумно,гамірно у них під вікнами і взагалі вболівальники жити заважають...

це вже пусті балачки, які до теми не мають відношення

якраз пости багато й говорять про людей

а весь цей форум- суцільні пусті балачки :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти шумно граються, то я на них прикрикую....А чоловік в свою чергу прикрикує

А так як кожен хоче перекрикнуть іншого, то по децибелах можна з концертом АС/DC позмагацця..))))))))

а весь цей форум- суцільні пусті балачки

Но ви завше пишете строго по темі, у 5-ти абзацах з завязкою, кульмінацією і розвязкою і красівим слогом. ))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти шумно граються, то я на них прикрикую....А чоловік в свою чергу прикрикує

А так як кожен хоче перекрикнуть іншого, то по децибелах можна з концертом АС/DC позмагацця..))))))))

а весь цей форум- суцільні пусті балачки

Но ви завше пишете строго по темі, у 5-ти абзацах з завязкою, кульмінацією і розвязкою і красівим слогом. ))))))))

прикрикнути і перекрикнути мають різні значення. І там я в тексті поставила смайлик. Не виривайте слова з контексту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли жила в багатоповерхівці (під нами жила пара песіонерів) мої діти (тоді старшому 3,5р, меншому 1,5р) бігали, то і я не раз бігала по квартирі з ними. Ніколи не зловживали терпінням сусідів. Нам було весело. Ми грались.

Кілька разів питала сусідку чи ми не дуже заважаємо. Вона казала: НІ, то ж діти. Нехай граються і ростуть здоровенькими)))

Тут згадували про собак, які вночі виють... Дивно, як не згадали новонароджених, які плачуть/кричать не по годинax, а, іноді, цілодобово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз пости багато й говорять про людей

а весь цей форум- суцільні пусті балачки

А це як? Пости - багато говорять, а форум (через що повідомлення і називаються "постами") - пусті балачки 0_о

Взаимоисключающие параграфы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего взаимоисключающего. Пустые балачки тоже очень многое могут сказать о человеке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз пости багато й говорять про людей

і

а весь цей форум- суцільні пусті балачки :0161:

якось не в'яжеться це все або ж це жіноча логіка, яка відноситься до вищих матерій, які чоловічому низькорівневому інтелекту важко осягнути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз пости багато й говорять про людей

і

а весь цей форум- суцільні пусті балачки :0161:

якось не в'яжеться це все або ж це жіноча логіка, яка відноситься до вищих матерій, які чоловічому низькорівневому інтелекту важко осягнути :)

1. Пости: манера написання, грамотність, доступність суті, розділ, в якому відписується людина і ще купа факторів говорять про начитаність, словниковий запас, досвід, характер, рід занять і т.д. людини. (Навіть те, хто які картинки в "гуморі" постить говорить про розпущеність, заполітизованість, відсутність почуття гумору і т.д.))) )

2. +/- кілька питань вирішились з допомогою форуму. Інше - просто обговорення подій, людей, яке нікого ні до чого не зобов"язує (буває навіть не підтвержене будь-якими фактами).

Сподіваюсь, доступно розклала вищі матерії по поличках)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пости: манера написання, грамотність, доступність суті, розділ, в якому відписується людина і ще купа факторів говорять про начитаність, словниковий запас, досвід, характер, рід занять і т.д. людини. (Навіть те, хто які картинки в "гуморі" постить говорить про розпущеність, заполітизованість, відсутність почуття гумору і т.д.))) )

ну-ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пости: манера написання, грамотність, доступність суті, розділ, в якому відписується людина і ще купа факторів говорять про начитаність, словниковий запас, досвід, характер, рід занять і т.д. людини. (Навіть те, хто які картинки в "гуморі" постить говорить про розпущеність, заполітизованість, відсутність почуття гумору і т.д.))) )

ну-ну...

По пунктах, будь ласка, це ну-ну)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-моєму, терпимості в нас вагон і ще маленький візочок. терпимо все і всіх, а ось елементарної поваги один до одного "нуль"

А от коли в когось весілля, а ти підеш музикантів ганяти, то це буде прояв поваги? Коли дітки маленькі бігають-граються і тупотять тобі в стелю, а ти підеш з їхніми батьками сваритися, це також буде прояв поваги?

Я не до тої терпимості закликав, коли тебе "нагинають", а я прошу ще більше "прогнутися", а якраз до тої терпимості, яка і буде проявом поваги до сусідів, у яких радість в сім'ї, і неважливо чи це весілля чи здорові і веселі діти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пости: манера написання, грамотність, доступність суті, розділ, в якому відписується людина і ще купа факторів говорять про начитаність, словниковий запас, досвід, характер, рід занять і т.д. людини. (Навіть те, хто які картинки в "гуморі" постить говорить про розпущеність, заполітизованість, відсутність почуття гумору і т.д.))) )

Даже достаточно ничего не писать, а тыкать +/- и "поддержал". Это уже дает понятие о человеке. Я, допустим, некоторых бордовцев, мое ощущение, хороше знаю, хотя ники их мне знакомы, в основном, по "поддержкам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок один, перед тим як щось зробити, подумай про оточуючих.

І отмазку тут коеєти всім не треба, живив в свобу будинку і плюй на все, так і виходить, що живуть люди в будинках, навіть не можуть домовитись разом побудувати дорогу, чи провести інтернет, чи освітлення вулиці своєї ж рідної, де живете самі в своїх приватних будинках, бо одному пофіг що там ями, в нього джип, іншому плювати, бо внього дітей нема, йому пофіг що темно і так далі, бо всі ж живуть у власних оселях, і всім пофігу.

Так всі ми і живемо.

А як ви подивитесь на таке, що до вас прийде сусід подзвонить в сім ранку в двері, вас побудить (а у вас один єдиний вихідний, щоб відіспатись) і скаже, у мене весілля, радуйтесь люди :) а ви того сусіда знать не знали і не хочете знати, і вам по суті пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І отмазку тут коеєти всім не треба, живив в свобу будинку і плюй на все, так і виходить, що живуть люди в будинках, навіть не можуть домовитись разом побудувати дорогу, чи провести інтернет, чи освітлення вулиці своєї ж рідної, де живете самі в своїх приватних будинках, бо одному пофіг що там ями, в нього джип, іншому плювати, бо внього дітей нема, йому пофіг що темно і так далі, бо всі ж живуть у власних оселях, і всім пофігу.

Ніфіга не зрозуміла.

Жила я на зйомній квартирі. Сказали - робимо ремонт в під"їзді, давайте гроші до 100грн. Дала. Зробили. Гарно.

Дорога в нас на вулиці - сказати - жах - ніц не сказати. Є діти, немає джипа. Але мова йде про суму в рази більшу за 100грн...

Так що порівняння, на мою думку, невдале.

Нескромно скажу, що через всіма обкакані "однокласники" (довга історія) я добилась, що в тому дворі, де я жила, зробили тим пенсіонерам дорогу, щоб хоч швидка могла доїхати. Класну дорогу. Правда за два тижні до того як я звідти переїхала)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,якщо Ви так живете ,то не підписуйте всіх під це

Щоб щось змінити на краще - варто почати з себе і своїх думок

P.S. Я зі своїми сусідами ,а тепер і кумами, познайомилася в під"їзді під час їхнього весілля ))) :0062:

Шановні , замість того ,щоб скаржитися чи сердитися на сусідів ,краще подружіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не сержусь, в мене в будинку проблем немає з сусідами жодних, є тільки проблема зі стоянкою, бо деякі дибіли водії (так і хочеться купити рогатку зарядити кулькою від підшипника, й розбити скло) в 3 часа ночі фафакають щоб охорона відкрила ворота, бо людям не понять що інші можуть спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не сержусь, в мене в будинку проблем немає з сусідами жодних, є тільки проблема зі стоянкою, бо деякі дибіли водії (так і хочеться купити рогатку зарядити кулькою від підшипника, й розбити скло) в 3 часа ночі фафакають щоб охорона відкрила ворота, бо людям не понять що інші можуть спати.

Ви мене вибачте,але не можу втриматися,щоб не запитати "а чим Ви кращі за них,якщо дозволяєте собі обзивати їх дибілами ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода размахивать руками заканчивается там, где начинается лицо другого человека (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а чим Ви кращі за них,якщо дозволяєте собі обзивати їх дибілами ?"

А як ще назвати власника авто, який в глуху ніч врубає музику на всю прямо під вікнами? <_<

p.s. і щоб у декого не було спокуси знову притулити сюди дітей: в мене сусіди і зверху і збоку - з дітьми, причому верхні - з грудними (крики-воплі вночі - не новинка). але є і радість - інколи, коли лягаю спати, зверху лунає колискова. я розумію, що активний робочий день - то найкраща колискова, але принаймні звучить "мугикання" мелодійно ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня когда-то были соседи. Муж-алкоголик регулярно матерно воспитывал жену и дочь, иногда с топором гонял их по квартире. Естесственно ночами, как это обычно. Я с мелкими своими жила через стенку. Он еще и за дверь в тамбур часто выходил и матами напутствовал жену.

Так вот, она могла ко мне в 3 часа ночи зайти, одолжить луковицу, или муку. Мне это беспокойство на фоне остального кошмара не казалось беспокойством, вообще. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ще назвати власника авто, який в глуху ніч врубає музику на всю прямо під вікнами? <_<

Я зрозумів - тебе оточують погані люди.

Притча про поганих і хороших людей ;)

У ворот города сидел старик. К нему подошел путешественник. Было видно, что юноша пришел издалека.

– Я никогда не бывал в этих местах. Скажи, дедушка, какие люди живут в этом городе? – спросил юноша у старика. – А какие люди жили в городе, который ты покинул? – спросил у него старик.

– Это были злые и эгоистичные люди, и я без сожаления расстался с ними.

– Здесь ты, юноша, встретишь таких же.

Некоторое время спустя другой путешественник задал старому человеку тот же вопрос:

– Скажи, добрый человек, что за люди живут в этом городе? Я только что приехал и не знаю местных обычаев.

Старик вновь ответил вопросом на вопрос:

– А что за люди жили в городе, откуда ты пришел?

– Это были замечательные люди, добрые и гостеприимные. Многие стали моими друзьями, и мне было нелегко оставлять их.

– Здесь ты найдешь таких же.

Купец, который привез в город свои товары, слышал оба разговора и в недоумении обратился к старику:

– Как же так? Ты двум людям на один и тот же вопрос дал совершенно разные ответы…

– У каждого в сердце свой мир. Если кто-то не нашел ничего хорошего там, откуда пришел, он и здесь его не найдет. А у кого были друзья, он и здесь без добрых людей не останется.

Ведь мы видим в окружающих нас людях только то, что имеем внутри себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно не люблю українських весіль. Ну невже не можна без оцього всього? Без цих "сердючок", гопацульок?

Цікаво, поза пострадянськими країнами весілля так само проходять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...