Перейти до змісту

Неділя. Ранок. Весілля


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Це всього навсього годинка-друга дискомфорту.Не кожен день,та й навіщо людям св'ято псувати?Будьте терпимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінуси в кожен пост, який проти шерсті - теж показник не дуже врівноваженого стану)))

Купи валер'янки чи що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я й не знав, що таке можна співати ^_^

Лижу я на дивані і так собі думаю

чи випити 100 грам собі чи ні.

Життя вже надоїло , печінку жінка зїла

ой горе горенько мені

Ой сумно сумно сумно нам,

ех нумо хлопці за стакан.

Ой сумно сумно сумно нам,

давайте випєм по 100 грам.

Ой сумно сумно сумно нам,

ех нумо хлопці за стакан.

Ой сумно сумно сумно нам,

давайте випєм по 100 грам.

В кишенях вітер свище ,де взять оті грошища,

скажіть же люди добрії мені.

Чи взати утопитись ,чи скочити розбитись,

а може згинути в вогні.

приспів.

Проблеми скрізь і всюди ,де будуть наші люди,

ой гірко гірко нашим мужикам.

Нема за що напитись проблема похмилитись,

зарплати тільки на 100 грам.

приспів.

приспів.

ну от де б ти ще таке почув, якби не те весілля?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше, раз в пятилетку, свадебную музыку, часик-полтора, послушать у себя под окном, чем вопли соседского перфоратора с 9.00 до 18.00 на протяжении месяца. Особенно по выходным.

Я его уже проклял. Сегодня не шумел. Может, умер… перфоратор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заажди на весіллях в таких ситуаціях сам прошу музикантів грати тихіше. Та як показує досвід вони не в адекваті часто бо більшість з них все що вміють - заглушити явну фальш чи фуфлову якість потужними колонками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа, на мій погляд, не в тому, що хтось комусь заважає голосною музикою, а в самій рагульності такого звичаю: зустрічати із самого ранку рагулів голосною рагульською музикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа, на мій погляд, в самій рагульності такого звичаю: зустрічати із самого ранку рагулів голосною рагульською музикою.

Неожиданно1kjk.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись прикольнувся у вищесказаній ситуації включив ACDC - Are You Ready на 100% потужності Амфітон на 2 канали S90

http://www.youtube.com/watch?v=zVyNZzyw9zw

з низу приходили і просили бо нерви їх невитримали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну не знаю як музика, але текст пісні про 100 грам точно рагульський. І до речі, звичай привезений із "свого будинку, бажано десь на хуторі" в густозаселені квартали - це я як про 90-Ватну колонку в неділю зранку під під"їздом зокрема, так і про звичай запрошувати в якості музиканта на весілля п_дара з Ямахою (с) лабуха з Іонікою взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На рахунок терпимості, і дітей, да в принципі пофіг тому хто здоровий і так далі, і всі в будинках своїх жити не зможуть, грошей нема у людей, і терпіти якось не хочеться.

А діти слони, це батькі ідіоти просто не можуть дітям пояснити, я розумію там коли вже аж так паті вдома і всі дуріють, але ж не кожен день. Чи може будемо срати під двері, а чому, ну хочеться мені так, і все тут, будьте терпими нічого ж страшного. Чи коли собака в сусіда виє пів ночі, теж бути терпимим і розуміти що то ж пес, ну що поробиш?

І на рахунок ремонтів, я розумію коли аварія край треба, то вже справа така, але в суботу чи неділю зрання шуміти теж не можна. Думаю мало кому б ремонт заважав би з 12 до 19 вечора цілий тиждень хоть. Для тих, хто марить Європою, то там бабка одна подала в суд на дибілоїда, який рішив вночі погудіти на свому авто, так він спалатив такий штраф що думаю після того відпала охота внього гудіти на свому авто. Як деякі, які розганяються від 40 кільця аж до Там-Таму, а якби вийти кинути йому на лобове скло пакетик з фарбою, після року реанімації, думаю не хотілось би так гнати і людей будити, щоб всі повиходили на вулицю подивитись яка крутєцка тачка гудить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок терпимості (с), то цю традицію з ямахою під під’їздом треба явно заборонити, це ненормально слухати таке паті годину півтори... Сам не раз просинався в неділю під "гоц-гоц", і хотілось просто вийти і ту ямаху надіти на голову тому "музиці", але розумію, що цим я тільки собі гірше зроблю...:)

так само і про слоненят і перфораторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А діти слони, це батькі ідіоти просто не можуть дітям пояснити

На рахунок терпимості (с)...

так само і про слоненят

Шкода мені ваших діток)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто якої думки про таку "радість"?

Терпиміше до людей треба ставитися.

по-моєму, терпимості в нас вагон і ще маленький візочок. терпимо все і всіх, а ось елементарної поваги один до одного "нуль"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому злий, ви просто думаєте тільки про себе, нехай дітки гарцюють, просто треба думати про всіх, не тільки про себе, а це все починається з малечку, потім вилазять на голову, потім паркуються де хочуть, бо мені плювати на всіх, в мене джип як хочу так і стаю, пофігу що нема як пройти чи об'їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN , Ви злий чоловік..

Считаю, что MACCEN в принципе прав. И да, я злая тетка ))

И считаю, что дети не на всегда - дети. Не научишь их вовремя, вырастут и будут гоцать под Сердючку с позаранку, дрелить по ночам, станут родителями-идиотами, неумеющими воспитывать своих детей. И их дети вырастут, и т. д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И считаю, что дети не на всегда - дети. Не научишь их вовремя, вырастут и будут гоцать под Сердючку с позаранку, дрелить по ночам, станут родителями-идиотами, неумеющими воспитывать своих детей. И их дети вырастут, и т. д...

Згідна на всі 100.

Але це не означає, що я маю посадити діток, дати їм олівці в руки і сказати - сІдЄть!

Це ж дітки. Їм же енергію треба кудись подіти.

Вседозволеності в нас немає, але іноді бігати/стрибати не забороняю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, якщо вже маєш стандарти - притримуйся їх, незалежно від того хто перед тобою.

Доволі дивний підхід дорослої людини..

Хіба стандарти, стереотипи це круто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж дітки

етажедєті? <_<

Доволі дивний підхід дорослої людини..

Хіба стандарти, стереотипи це круто?

Чому ж дивний? Хіба принципово не давати хабара - це дивно? Або проявляти повагу до інших людей - це дивно?

Стандарти - це одне, а стереотипи - це інше, і не потрібно їх плутати.

І ідея не в круто-не круто, а в елементарних правилах, які покращують життя одночасно і тобі, і оточуючим.

Хоча, якщо виникло таке запитання, то мабуть детальніше розказувати не варто ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В усьому повинна бути міра - і у вихованні дітей,і в нашому повсякденному житті...

Жити з позитивними емоціями - набагато приємніше ,ніж вічно всім і вся невдоволеним

Я тішуся з того і щиро сподіваюся,що автор теми , MACCEN та інші з таким же настроєм по життю, не живуть біля стадіону

А то ще будуть вимагати не проводити футбольні матчі,бо бачиш ,шумно,гамірно у них під вікнами і взагалі вболівальники жити заважають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж дітки. Їм же енергію треба кудись подіти.

"Дітки" - це діті, маленьки люди. Такі самі, тільки менші, слабші, недосвидчені. Якщо знайти з ними спільну мову, то вони все можуть зрозуміти. Куди подіти їх енергію, існує багато варіантів, просто, для цього від батьків вимагається більше відповідальності, часу, зусиль та фантазії. А ось тут і головна проблема. Особливо, якщо самі батьки ще недозрілі. Їм простіше розвести руками, сказати, що "це ж дітки" і сидіти далі тягнути пивко з сигареткою.(Oksana04, звичайно, це до вас ніяк не відноситься))) Постійно бачу, як дорослі виправдовують свої слабкості наявністю в них дітей, ніби то - щось надприроднє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В усьому повинна бути міра - і у вихованні дітей,і в нашому повсякденному житті...

а ми тут про що?

Жити з позитивними емоціями - набагато приємніше ,ніж вічно всім і вся невдоволеним

судити про людей по їх постах, якось дивно...

Я тішуся з того і щиро сподіваюся,що автор теми , MACCEN та інші з таким же настроєм по життю, не живуть біля стадіону

А то ще будуть вимагати не проводити футбольні матчі,бо бачиш ,шумно,гамірно у них під вікнами і взагалі вболівальники жити заважають...

це вже пусті балачки, які до теми не мають відношення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...