Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Мене дратує коли порушують правила автомобілі з Прапорами України.

Якщо вже такі патріоти, то для чого так демонстративно порушувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мене дратує коли порушують правила автомобілі з Прапорами України.

Якщо вже такі патріоти, то для чого так демонстративно порушувати?

Паказушнікі, потому шо... Людина, на мою думку, якщо одягає вишиванку, матом не повинна крити, якщо прапор у руці тримати, то в іншій горілки не повинно бути, це ж саме і стосовно автівок, якась елементарна свідомість у громадян повинна бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні довелось їхати за ось таким чудилом, якщо не сказати по іншому. Чи воно п"яне чи так постійно їздить. Або на чужому автомобілі. Зупинився на шиномонтажі в с.Підгайці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де гаїшникі на такіх гавнюків??? Так вони стоять в трикутниках і приймають всіх хто на іноземних чи транзитних номерах, бо можна хапнути шось, а нафіга патрулювати і теке ловити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де гаїшникі на такіх гавнюків??? Так вони стоять в трикутниках і приймають всіх хто на іноземних чи транзитних номерах, бо можна хапнути шось, а нафіга патрулювати і теке ловити...

я щось теж замітив останніми місяцями патрульних автівок, окрім трикутничків, практично немає, дивно, раніше ледь не тричі на тиждень натикався (мну не спиняли, пересікались), а щас всьо, мало їх осталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де гаїшникі на такіх гавнюків??? Так вони стоять в трикутниках і приймають всіх хто на іноземних чи транзитних номерах, бо можна хапнути шось, а нафіга патрулювати і теке ловити...

А де громадянська відповідальність за таке, бачивше що таке витворяє маючи відеодокази, обігнати і поїхати собі далі???

таке чмо потім не дай Бог збє його родичів, будуть казати за що мені така кара!

Невже не можнабуло потратити трохи часу викликати тих гімнюків дайців і передати його їм, а вдруг він потім все таки когось травмував на дорозі, чи як справжній "українець" це його праблєми???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де гаїшникі на такіх гавнюків??? Так вони стоять в трикутниках і приймають всіх хто на іноземних чи транзитних номерах, бо можна хапнути шось, а нафіга патрулювати і теке ловити...

А де громадянська відповідальність за таке, бачивше що таке витворяє маючи відеодокази, обігнати і поїхати собі далі???

таке чмо потім не дай Бог збє його родичів, будуть казати за що мені така кара!

Невже не можнабуло потратити трохи часу викликати тих гімнюків дайців і передати його їм, а вдруг він потім все таки когось травмував на дорозі, чи як справжній "українець" це його праблєми???

Мені цікаво, яким би тебе словом "послали", як би ти набрав з мобілки 102 їхавши за ним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікави, яким би тебе словом "послали", як би ти набрав з мобілки 102...

Я набирав коли пяного за кермом бачив, швидко приїхали між іншим, можна було б самообороні набрати чи до правосєків, а би бажання було щось зробити/допомогти!!!

А не оправдовувати себе, послали чи ще щось там!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікави, яким би тебе словом "послали", як би ти набрав з мобілки 102...

Я набирав коли пяного за кермом бачив, швидко приїхали між іншим, можна було б самообороні набрати чи до правосєків, а би бажання було щось зробити/допомогти!!!

А не оправдовувати себе, послали чи ще щось там!

Ахр''нєть, у мене правий сектор на швидкому дозвоні стоїть, самооборони номер ващє напамять знаю, так виходить? Наша міліція не завжди виїжає, а коли вже таке свято сталось то доїхати вони за ойойой скіко часу можуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передаємо привіти водіям швидкої допомоги, які пролітають перехрестя на червоне без ввімкненої звукової сигналізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так цеж гелік йопть. для них написані інші правила :_07:

я б сказав, для них взагалі правила ненаписані :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вони теж не Мак-Лауди...

(хоча, на жаль, з собою невинних забирають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без слів.

Знову бачив цього Мерса,все по правилам, видно тоді спішив, і це не оправдовує(( відео не кладу бо дійсно "правильний" ну тіпа)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без слів.

Знову бачив цього Мерса,все по правилам, видно тоді спішив, і це не оправдовує(( відео не кладу бо дійсно "правильний" ну тіпа)))

Це часом Мерс не з номерами 1100 ?там панянка їздить, доволі агресивний стиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да вродіби(( здається так!!! ну по пам"яті)_) не хочу писати 100 процентів так як не впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без слів.

Знову бачив цього Мерса,все по правилам, видно тоді спішив, і це не оправдовує(( відео не кладу бо дійсно "правильний" ну тіпа)))

Це часом Мерс не з номерами 1100 ?там панянка їздить, доволі агресивний стиль.

Якось мене на драг провокувала на світлофорі, перед цим підрізавши мене перед ним. Якраз гнав клієнту s6, довелось відімстити і провчити таким же методом. А що поробиш, коли слова не доходять?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову бачив цього Мерса,все по правилам, видно тоді спішив, і це не оправдовує(( відео не кладу бо дійсно "правильний" ну тіпа)))

Це часом Мерс не з номерами 1100 ?там панянка їздить, доволі агресивний стиль.

Якось мене на драг провокувала на світлофорі, перед цим підрізавши мене перед ним. Якраз гнав клієнту s6, довелось відімстити і провчити таким же методом. А що поробиш, коли слова не доходять?)

Розумніший той водій котрий не реагує на провокацію, котрий не відалачує порушенням за порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я це знаю, але ледве не втулив не своє авто через от таку дуре-водійку. не втримався, у всіх буває легке помутніння)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вас не засуджую, сам інколи нестримуюсь, але стараюсь такого не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водій жігулі *7394** ( червоного кольору ) коли преш через калюджу яка в свою чергу від бордюра до бордюра то треба хоча б трохи на пішоходів дивитись, які в той час йдуть по тратуару !

несеться воно "мля" , а по тратуару йде молода мама з дитиною в колясці, які в кінці-кінців були облиті водою з ніг до голови !!! дитині від сили рокі 3 !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розігрується якийсь приз на овер-овер-овер квотінг?

Ага, РО на тиждень. Хто збере більше скарг під повідомленням, той і переміг

Зберайте краще кришечки від пива, як ви PU лякати та офтопити любите звичайних користувачів. Про ''справедливих'' мінусаторів взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...