Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Велике прохання до водіїв автівок, вішайте собі на заднє та лобове скло (можна й побоках для обережності) знак " У ", якщо Ви невпевнений водій із невеликим стажем керування (згідно пдр то й треба робити). Ситуацій кілька, перша - стою я на перехресті дубенської (у напрямку Рованців), де підйом до світлофора під кутом, попереду теля рушити неможе, за мною 6-7 машин, я на здоровому бусі, а він на новому чи то авео, чи то дача (шось типу того) і раза чотири рушити намагався, тим самим змусив мене здавати назад, коли між мною та задньою машиною відстань на сантиметри пішла я сигналити почав, а він, я так зрозумів неможе одночасно і гальма натискати, щоб не котитись назад і щеплення з газом натиснути, щоб увімкнути першу передачу та рушити, про "ручнік" напевне забувся, обігнавши те чудо по "пачці" було видно безпомічність та страх, була б буква "У" я б хоч з десятьк метрів взяв на тому світлофорі, бо не перший раз таке...

Друга ситуація, коли їхав за містом (+/-100км/год), виконую затяжний (3 автівки) обгін і тут чудо посередині перед самісіньким носом виїжджає на обгін, якби не хороші гальма, відсутність зустрічних, гірша реакція і т.д. то дтп неминуче. Я як ввічливий водій не побачивши ні вибачень (аварійки чи жеста рукою, ноль) вирішив дізнатись у цього пі...са, шо ж за туйню він чворить, доганяю, зрівнююсь, а там теля (молодий хлопець у позі гусака тягне шию до самого лобового скла щоб краще видно дорогу було, таке біля автошколи часто бачиш, поруч з інструктором сидить), навіть лаятись не хтілось через вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

в якості оффтопу

вішайте собі на заднє та лобове скло (можна й побоках для обережності) знак " У ", якщо Ви невпевнений водій із невеликим стажем керування (згідно пдр то й треба робити)

насправді знак "У" (учбовий транспортний засіб) допускається лише на автомобілях, які використувуються для навчання.

п.30.3.к. Номерні, розпізнавальні знаки, написи і позначення ПДР України

dop_16.png«Учбовий транспортний засіб» — рівносторонній трикутник білого кольору з вершиною догори і каймою червоного кольору, в який вписано літеру «У» чорного кольору (сторона — не менше 200 мм, ширина кайми — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що використовуються для навчання водінню (допускається встановлення двостороннього знака на даху легкового автомобіля);

Для авто якими керують водії із досвідом водіння до двох років (недосвідчені водії) використовується розпізнавальний знак

dop_12.png

«Обмеження максимальної швидкості» — зображення дорожнього знака 3.29 3.29.png із зазначенням дозволеної швидкості (діаметр знака — не менше 160 мм, ширина кайми — 1/10 діаметра). Знак розміщується (наноситься) ззаду ліворуч на механічних транспортних засобах, якими керують водії із стажем до 2 років, великовагових та великогабаритних транспортних засобах, транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, у разі перевезення вантажним автомобілем пасажирів, а також у випадках, коли максимальна швидкість транспортного засобу згідно з його технічною характеристикою або окремими умовами руху, визначеними Державтоінспекцією, нижча встановленої в пунктах 12.6 і 12.7 цих Правил

Так мені розказував інструктор в автошколі. Але то так, лірика, такі літери у нас всі клеять на авто, ще й значок каблука буває)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б хоч з десятьк метрів взяв на тому світлофорі

На підйомах і так треба дистанцію збільшити. Хоча б тому, що ви не знаєте, хто перед вами. Я не перший день за кермом, але терпіти не можу коли якесь*теля* так поспішає, що лізе своїм бампером прямо під самий зад. Всеодно ж швидше не поїдеш, так нах ліпитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні "красава" на Пежо поперло прямо, з крайньої лівої для руху (поворот наліво) на перехресті Рівненська-Відродження. Чим змусив мене троха понервувати, бо "витискав" мене в маршрутки на зупинці...мудило, одне слово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Саша Иванов ....Не треба корчити з себе Профі і підїжати на ті сантиметри під самий бампер, і при тому що ти захлох на підйомі він ще тобі починає сигналити і блимати фарами... (було на власному досвіді кілька раз коли вчився їздити....саме цікаво що їздив на ваз 2106,04 в якіх ручник непрацював певно ще з випуску,і думаю що водії які підпирали теж знали що то жигуль і в ньому не все впорядку може бути,але ж то тре всунутись)да і нюанси у мене з рушанням у мене були тікі тоді коли мене піпирали....якщо я бачив що є хоч метра 2 рушав без проблем даже без відкатування назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи на ручник не ставлю навіть під круті гірки. Звик якось без нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, звик бо переважно не працював належним чином на більшості ваших авто?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, звик бо переважно не працював належним чином на більшості ваших авто?)

Да ні, ручник завжди працював, і на даний момент працює. Просто коли звикнеш до ручника, потім фіг без нього під гірочку добрячу тронешся. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний водій даного т.з. є така педаль по середині тормоз зветься ( бачу то тобі до діагноза ближче )

їде падло по пр-т. Відродження і ні разу не нажало на гальма при перестроюванні попутніх транспортних засобів ТІЛЬКИ ПО ЗУСТРІЧНІЙ ( щоб їх пропустити )!!!!

п.с. пропустити треба мля !!! а не лізти на зустрічну для обгону щоб потім стояти на світлофорі !

post-5395-0-80736000-1408129554_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, звик бо переважно не працював належним чином на більшості ваших авто?)

Чим менше користуєшся - тим довше працює )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того що на ліво, та щей якось так "раком виїхало" що всі мусили гальмувати поки воно вирулить.http://youtu.be/W8CUhzn7L-U

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед мною не раз автівки з мосту на Рівненській, як від автозаводу до Лучеська їхати, повертали на ліво через подвійну на Мазепи.

відео нема, але факт є )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того що на ліво, та щей якось так "раком виїхало" що всі мусили гальмувати поки воно вирулить

ще й могло тією дверкою когось закантачити... млін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того що на ліво, та щей якось так "раком виїхало" що всі мусили гальмувати поки воно вирулить

ще й могло тією дверкою когось закантачити... млін

Да! я вже про ту дверку не закриту і мовчу, я йому і блимав і бібікав) а йому пох.. видно думав як то вискочити на ліво через сплошну щоб ніхто не побачив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відчував що він це зробить :)

я щодня тудою нароботу та по справах катаюсь, як мінімум раз в два дні спостерігаю таке хамство, а буває й таке, що в тому ряду кілька автівок стає (чомусь в основному нові іномарки) та всі валять прямо, і що їм докажиш? раніше хоч ДАІшники внизу стояли та наказували, а тепер фігушкі, безпредєл на перехресті. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та стоять, але рідко. На таких перехрестях потрібно встановлювати камери і фіксувати порушення. І наказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та стоять, але рідко. На таких перехрестях потрібно встановлювати камери і фіксувати порушення. І наказувати.

у мене навітел на планшеті каже що в нашому місті понатикувано тих камер, наприклад на вул.Глушець, як до БРСМ від Київської їхати, репетує скиньте швидкість, попереду камера фіксації чегото там, і на інших вулицях також, але по факту їх там нема, в усякому випадку не наблюдав, може то погляд в майбутнє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камери давно висять на світлофорі на Перемоги, біля Грибоєдова, але я ніколи не чув, щоб когось наказали по їх відео...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене навітел на планшеті (...) репетує скиньте швидкість, попереду камера фіксації чегото там,

значить все-таки порушуємо... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камери давно висять на світлофорі на Перемоги, біля Грибоєдова, але я ніколи не чув, щоб когось наказали по їх відео...

Ці відеокамери не мають відношення до ДАІ, це відеокамери УМВС з проекту Безпечне місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) а ДАІ - то не УМВС? ;)

Певно, ти хтів сказати "Луцький міський відділ УМВС"

Та яка різниця чиї вони? Дивляться вони вони куди? - на проїжджу частину! Значить встановлювали їх не для підглядання за дівками в бані, правда? Те, що вони бачить, десь може фіксуватися і може використовуватись. Але ж ні... чергове профукування грошей. Хоча вони себе могли б враз окупити. І не тільки там.

На сьогодні здійснено перший етап монтажу відеокамер у місцях найбільшого скупчення людей і авто.
посміхнуло :) те перехрестя дійсно місце величезного скупчення авто ... Саме скупчене в Луцьку! ... А мо просто найближче до міськвідділу? ;)

ПиСи: але дякую за посилання :) взнав, що Візор і тут підмазав :)

Встановили її за допомогою компаній „Етна-софт”, корпорації Інком та „Візор”. У подальших планах – обладнати відеокамерами практично усе місто, особливо виїзди на магістральні автошляхи.

ті плани, виявилось, ну дуууууже подальші :) бо з 2007-го року до цього часу далі цих 3-х камер діло так і не рухнулося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не туди пишу але подивіться на цього "героя"

Вибачте, за нецензурну лексику. На відео пагано видно, та цей "герой" ще й дулю мені тиче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...