Перейти до змісту

Луцьк небезпечний!


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

Журналісти телеканалу СТБ перетворили Луцьк на бандитське місто. У сюжеті передачі«Вікна-Новини» йдеться про курси самооборони, які відвідуватимуть місцеві студенти безплатно. Однак, як стверджують герої передачі масштаби злочинності міста дещо перебільшені.

http://volun.info/news/649

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналісти телеканалу СТБ перетворили Луцьк на бандитське місто.

Доволі спокійний толковий репортаж. Не варто перебільшуввати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальний репортаж, підтримую такі навчання

Саме головне в таких випадках перебороти переляк (страх), а то в статиці навчишся бити в пах, а в реалії переляк всі знання зведе нанівець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брєдовий репортаж, після його перегляду складається враження, що в нас "гопстоп" на кожному кроці.. "...місцева молодь б'є на сполох.." - просто п-ц якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брєдовий репортаж, після його перегляду складається враження, що в нас "гопстоп" на кожному кроці.. "...місцева молодь б'є на сполох.." - просто п-ц якийсь.

Ви мабуть родом з СРСР, в якому всі репортажі, щоб не псувати імідж країни, були лише позитивні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не в позитиві чи негативі, а у їхній кількості.

новини на 1+1 - аж тошнить від негативу, що в свою чергу викликає купу лишніх, непотрібних емоцій. одну й туж новину можна подати по різному і не обов"язково показувати море крові на землі чи ще щось, а головне - починаються новини, 10 хв перших - винос мозга, а далі вже все інше не так актуальне, бо людина сидить під враженням.

краще б канал СТБ розказав про щось хороше на сході країни, а гопстопу у нас як такого мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йду я якось по гарненькій луцькій вулиці, в годині одинадцятій вечора...Стоїть мужик і сцить прямо на тротуарі біля ліхтаря..

Я не втримався і сказав " ти б хоч на траву вийшов, за кутком зупинки"... Почув пару матів і пішов далі...Йду я значить...собі йду...чую мати йдуть за мною.. Виявляэться на тій зупинці в темноті сиділо ще 6 друзів цього невихованого чолов"яги..

Скажем так, тренування це добре- але треба вміти швидко бігати) Або тримати язик за зубами поки вони ще є) Кому що більш до вподоби)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новини на 1+1 - аж тошнить від негативу

Особисто я телевізора майже не дивлюся. Ну хіба що футбол та можливо якийсь концерт. Основне джерело інформації для мене - інтернет. А навіть якщо не має часу на інтернет то як не дивно новини самі мене знаходять :) Як наслідок - урівноважена психіка. Сентенції на кшалт тих з яких починався репортаж не змушують мене тремтіти з переляку чи вигукувати "Ганьба" на адресу тих хто нібито очорнює моє місто. Я білтше уваги звернув на позитив в цьому репортажі. Ага. склалася така ситуація. Але знайшлися люди які намагаються знайти з неї вихід. Що саме по собі говорить, що не так все безнадійно. :) IMHO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орися ще та дівка))))

Знайомий з нею? Чи так аби сказати?

він напевне той нападник який злякався свідка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він напевне той нападник який злякався свідка))

я хотів сказати що Орися красива дівчина)

Знайомий з нею? Чи так аби сказати?

що так аби сказати?

скажу да) дівчина видна красива....

но це не повод шоб до неї приставати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...