Перейти до змісту

Мої: ніжний Вандал та примхлива Фурія (робоча конячка)


odna

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

47830595.png?800

не лінуємось та роздруковуємо цю картинку на весь лист А4, потім беремо стару тонку папку для файлів та вирізаємо по ескізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YUR4IKLIM, а мне лень :)

Вот, купила себе пару крыльев. Попробую. Давно хотела, ждала подходящей цены. Сразу опережу тех, кто мне снова начнет рассказывать, с чертежами и сметой, как их можно сделать самому - тьху на вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так народ, все припиніть. хай кожен сам собі вирішує як краще. комусь зручніше вирізати а комусь купити готове крильце, коли хтось вибирає собі раму ви ж не кричите "купи алюмінієву трубу і звари собі раму", вот.жарти жартами а це вже починає напрягати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не напрягайся.)))

Хтось виріже, а хтось купить.. головне, що всі будуть задоволені.

А форум.. для того і форум.. щоб висловити свою думку на те чи інше питання.. правда кожен це робить по своєму, але це вже 134 питання.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, да все нормально. прилив любви и обожания обычно посещает неокрепшие юношеские (и не только) мозги, после того, как их владелец покатается с Таней – такой уж она замечательный и позитивный человек :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Небольшой апгрейд с барского плеча и смена религии :)

%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0177.jpg

Кроме того, что сдалась и увешалась болотниками, сразу провела полевые испытания, поменялись колеса (бескамерка) от Джуры, тормоза (гидра) и очаровательно-гламурные манетки Х-0 от Шкодер-Продайшн:

%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0178.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гидра встала без проблем, работает нормально. А чего еще от нее ждать. После ББ5 откровения не ощутила, хотя, разница, конечно же, есть. Если б я на нее перешла сразу, к примеру, с кантиливерных тормозов, тогда, конечно :)

Манетки тоже, после х-7, только эстетически поражают и морально удовлетворяют. Х-7 работали так же легко и безотказно, и еще поработают.

Следующий шаг - бескамерки. Ведь, я пока еще их с камерами пользую. Не все еще для этого имеется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твой обновленный "кокпит" меня несказанно радует – оказывается, серебристые рубашки и гидролинии к лицу не только на серебристом байке :smile3: очень симпатично получилось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, и я не ожидала. Надо смелей ломать шаблоны, экспериментировать. Я ж считала, что только черные, или белые, на худой конец, красные :)

Со своим Вандалом, с момента его появления, только и делаю, что ломаю свои же шаблоны ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со своим Вандалом, с момента его появления, только и делаю, что ломаю свои же шаблоны

як то кажуть за бугром "F*ck the system!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ось. Довго не давало мені спокою те, що в мене тільки один велосипед. Нарешті не стрималась. Псіханула. Зібрала собі робочий велосипедик, а Вандальчика відправила на капітальний ТО, ап-грейд та заслужений відпочинок до наступного сезону.

Це Фурія:

%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0323.jpg

З рожевими фінтіфлюшками. Зібрана наскоро з барських плечей. Нового в неї тільки гума, підседіл, сідло, гріпси, ротор та бардачок в кермовий шток.

Відчуття від катання важко описати. По перше, з одвички, дуже жорстко, підкидає сильно дупу після сосісу, але при тому комфортна посадка, легко катить. А те, що важко описати, опишу так: вона ніби сама знає, коли і куди я хочу повернути. А в горку вона мені кричить: "я сама!", і виїзджає сама, мені майже нічого не приходиться робити. Так що, якщо побачите мене найближчим часом, що я їду і посміхаюсь сама собі, то не дивуйтесь. То так Фурія на мене діє.

Поки що покатаюсь так, а потім навішаю на неї всякий хлам - багажнік, підфляжнік, інше і буде вона в мене працювати.

Велике дякую Куперу та Шкодеру. Вони знають, за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ну теперь с тебя кулинарка нащяльнике ))) и с андрюхи гпз поляна за дняру )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якже фото в "повний ріст". Вилка, само собою, крута але хочеться побачити все :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже бачила :_05:

От і мені ті рожеві фінтіклюшки відразу припали до душі :_04:, а палаюча вогняними язиками рама - точна подоба Фурії !

Чудових горизонтів попереду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якже фото в "повний ріст". Вилка, само собою, крута але хочеться побачити все :).

Я не вилкою "торгувала". Рожеві фішки побачили? Бардачок фірмовий? А все інше не має значення. Робочий коник. 11 кілов, на Х-0 Срамові. Вся трансмісія перейшла з Вандала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю звісно, але чому на вандал не можна було б пихнути Lefty? Це ж міг би бути MegaSoftExteziWandalTaniBike :D

Фото в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю звісно, але чому на вандал не можна було б пихнути Lefty? Це ж міг би бути MegaSoftExteziWandalTaniBike :D

Фото в студію!

Лефті - 1,5", а рама Вандала, вангую, що 1,1/8"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю звісно, але чому на вандал не можна було б пихнути Lefty? Це ж міг би бути MegaSoftExteziWandalTaniBike :D

Фото в студію!

Лефті - 1,5", а рама Вандала, вангую, що 1,1/8"

Так і нова рама теж 1,1/8", в наших умовах це не проблема http://www.cannondale-parts.de/Lefty-1-1/8-Adapter/en

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию секрет: береш вбиту вилку, пиляєш шток, доточуєш детальки, допилюєш і вуаля ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю звісно, але чому на вандал не можна було б пихнути Lefty? Це ж міг би бути MegaSoftExteziWandalTaniBike :D

Фото в студію!

Справа не в Лефті. Я шукала собі другий велосипед. Зовсім другий. Вловлюєшь? :)

Та й кажу ж, мені спокійніше жити, коли в мене два вела. "Глупо иметь один. Один может потеряться..." (с).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...