Перейти до змісту

№001 || Велоквест: отзывы, пожелания проч.


imp13

Рекомендовані повідомлення

Я вже вдома.

Квест зачотний. Особливо враховуючи створену мною плутанину з хліб- та молокозаводами :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

бляяяя, я в полном ахує :hug:

приїхало чоловік сорок народу...

навіть незважаючи на деякі похибки, квест на мою думку вдався

хвала і дяка всім причетним, а особливо організаторам, луцькій борді на чолі з кмд, і участнегам.

так тримати...

надіюсь не останній раз :D

P.S. хотілося б ше й подякувати топікстартеру, та гордість не дозволяє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як експериментальний варіант, квест в Луцьку пройшов випробування на 100%.

Про помилки будемо говорити пізніше. Вони були і ми на них далі будемо вчитися.

Якщо не враховувати лажу з хліб/молоко заводом, багато нарікань було на складність завдань. Буду протестувати не тому що їх придумував, а тому що реальний результат показав, що в середньому 80% з завданнями справлялись. А це є гут. Якби всі розгадували загадки однаково, було б не так цікаво.

Команди відчули на собі складність і азарт. Стандартний симптом: спочатку хочеться дати піз....лєй організатору (це від перевтоми), але потім стає харашо (це вже коли обговорюєш пережите зі своїми коллегами).

Всьо було супер, хоча і є над чим подумати. Але в мене дуже велике прохання - почнемо думати вже з наступного тижня - хочеться відпочити.

Я бля із-за того ср...ного квеста пропустив день народження дуже хорошої людини і халявну пянку в ресторані.

Трішки статистики:

На старті було близько 40 осіб.

До участі зголосилося 10 команд складом від 3 до 5 осіб.

Перша команда стартувала в 23.10. Всі наступні через 5 хвилин в порядку жеребкування.

Фінішували команди по-різному. В кінцевих результатах змагань врахований штрафний час, який отримували команди, які не розгадували наступного КП і запитували допомогу у суддів (10 хвилин за одне завдання).

Результати:

Місце Команда Час проходження

1 Адреналін 2 год. 24 хв.

2 Вогняні колобки 2 год. 42 хв.

3 Вовки 2 год. 47 хв.

4 Фаворит 3 год. 02 хв.

5 "Три толстяка" 3 год. 04 хв.

6 Божевільні равлики 3 год. 07 хв.

7 Срібний джагель 3 год. 26 хв.

8 Скажені бобрики 3 год. 50 хв.

9 Покемони Не пройшли останній КП, бо ми їх просили вже їхати на фініш

10 Кекси Зійшли з маршруту після 2 КП

Хто там де в якій команді був, а також проходження командами окремих ділянок і окремих КП думаю найкраще розкажуть самі учасники.

Хочу подякувати суддям, які дуже допомогли. Без них то було б зовсім галімо.

Алла Доманська - симпатична кучерява дівчинка. Стільки мужиків, а за тим квестом її майже ніхто не

помітив. Вона на вас троїхи сердиться. За це придумала перець, тепер думає що з ним

робити. Трохи спихнула мені, тепер і я думаю. Нікому не треба перець?

Luka - був біля велозони - все робив чотко і грамотно. Також роздавав карти наступного КП. Щось

фоткав. Чекаєм.

imp13 - Та фіг з тим, моло/хлі заводом. Той КП, на якому він стояв (Укртелеком на 40 кв) він відсудив суперово.

Квест в Луцьку відбувся. Мої вітання. :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээ...команда board.lutsk.ua заняла 7е место :D

Ура, товарисчи!

Головне - відчувати суспільну користь. А вона очевидна :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единение человека с велосипедом стирает все ограничения... смотря на вссе происшедшее с высоты следующего дня, т.е. сегодня, жутко доволен и глубоко наплевать на результат! ВСЕМ СПАСИБО!!!

Все было суперклассно! мегариспекты и уважение организаторам !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ви навіть не уявляєте, який я розчарований,шо не зміг взать участь у квесті... :ura: Надіюсь це не востаннє.... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Luka

Виклади штук 10-ть самих цікавих фоток прямо у повідомлення, бо не всі можуть зайти у ФТП...

2 RoDen

В тебе дуже двозначна фраза, особливо закінчення

2 Друід

Алла Доманська - симпатична кучерява дівчинка

Як це не помітили - я, наприклад, взагалі був в шоці від такої кількості невідомих дівчаток, а ця Ала - то взагалі була перлина судійского корпусу - але ж я не міг все кинути та почати їй це показувати :friday:. Вона часом не Анатолієвна?

І тут ще Ліля нам весь час на очі попадалася - я вже не знав, що думати :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Luka

Виклади штук 10-ть самих цікавих фоток прямо у повідомлення, бо не всі можуть зайти у ФТП...

2 RoDen

В тебе дуже двозначна фраза, особливо закінчення

2 FKCX_half

Зато мислив я дуже однозначно! Надіюсь квести ще обов"язково будуть і я нарешті візму у них участь! :friday:

2 Luka

А ось фотки варто викласти у повідомлення...pls..(в мене також виникли проблеми з ftp-сервером) :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гою, учасики. Хотілося б почути від Вас історії. Хто як провів час на велоквесті. Цівкаво ж знати, хто як їхав, як КП шукав, кого обганяв, де падав, де заблудився. Я вже багато чув. Вистачає на добрих пів години бистрого словесного поноса. Хотілося б почути від очевидців.

З нетерпінням чекаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію а для чого квест робии було так пізно???

через це не зміг взяти участь(((( :D

надіюсь наступний раз квест буде проведено раніше бо дуже хочеться взяти участь в такому маштабному дійстві))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лічно був хворий. Тепер троха очухався. А всі вважали що їздив синій :D. Ну децл випив каняґчка :P а так все супер, народу багато, загадкі норма. бухла дофіга..блін все гуд..поки що :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я досі під враженням. :D

Мені сподобалось на стільки, що просто немає слів.

Сам квест, враховуючи, що перший, можна сказати ВДАВСЯ, були трохи косяки з організацію (завод молока бля....) і трохи неоднозначною трактовкою слів загадок, а це все ху....ня. :P

По порядку:

Коли почали збиратися учасники я просто ОХУ........ і разом зі мною баго людей прозріли від такої кількості народу. Було 10 команд (10-та, правда не доїхала) від гонщик і майстрів спорту до людей на "Аистах" з барабанними тормозами, які, доречі виступили супер достойно і показали, що головне не ломити від етапу до етапу (хоча ми в дорозі багато наздоганяли ;) ), а головне злагоджена дія команди. Загальна кількість біля 40 чоловік, загальний пройдений шлях біля 50 км по нічному місту. :) Потім братання оголошення результатів ;) , розпивання водки і пива на сходах до біля фонтанів, :) нові знайомства, обмін враженнями.........

Я був вдома в 6:30 довольний як слон. :P

ХОЧУ ЩЕ, ДАЙТЕ ДВА.

P.S. Величезний респектіще організаторам і помічникам Друїду, Луці, Імпу..... ще дівчатка там гарні бігали ;)

Особистий респект Командору, Орву, Лілі, Мартензу, Зіберсу, всій моїй команді...... нікого не забув? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, покажіть же ж фотки, дуже хочеться побачити. Думаю в скорому майбутньому собі прикуплю двоколісного друга і будемо разом зажигати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там я бачив, уважно стежу за форумом, тільки при викладанні фоток юажано враховувати що тут не тільки клієнти фотакому сидять, а й інших провайдерів, які не мають доступу в УА-ІКС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несмотря на то что я сошел с дистанции после второго КП (просто меня бросили оба "члена" моей команды, а на телефоне у меня остался 0,00грн. и позвонить организаторам я немог, тем более на втором КП бутылка была уже пустая.... короче я поехал домой и отмаячил организаторам ) но впечатления супер, очень понравилось, даже после того как по дороге на первый КП влетел в открытый люк)))

Надеюсь такие мероприятия будут регулярными!!! всмысле Квест)))

Спс организаторам!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Всім привіт!

Перш за все хочеться подякувати організаторам цього дійства. :)

А тепер і мені захотілось розказати про свою участь в квесті. Чому така тормозна реакція? Два дні на дачі відсижувався, зализував рани.

Приймати участь надумав за годинки так дві до старта, останнім часом дуже зайнятий. І хотілось і кусалось. Згадав про участь в "Джинс-квесті" і махнув на все рукою, взяв свого запиленого байка і гайда в центр.

Серед команди "Адреналін" я був самий дохлий, так як давно приклеїв своє мягке місце до табуретки і

провожу майже цілий день біля свого ноута.

Сказати, що ці "педалісти" мене загнали, то все одно що нічого не сказати.

Без ліхтарика було стрьомно їхати. На перший пункт ломанулись через Шопена-Грушевського-гаражи біля колії. Ось там і спіткало мене перше лихо. Перед очима за одну мить з"явилася колія і все що я встиг, так це сказати добрий мат. А далі нехіле сальто і купа знову ж таких матів. Вивихнув палець на руці. Мій байк був зовсім не обладнаний для їзди вночі (не міг дома знайти фару і катафоти). Раджу не зловживати таким, бо справді може вберегти не тільки здоров"я, але і саме життя.

Добре, що живу в районі Відродження. Один з команди знав де цей моло-хлібзавод. Думаю, що розказувати як всі там лазили по смітниках і закутках буде лишнім, так як давно вже всі сказали своє "фе".

А далі педалі-педалі. Питання на КП були не зовсім важкі, але цікаві. Одразу було видно хто про що і чим думає.

Після укртелекомівського КП я вже зовсім вирубився з розгадки загадок і однією моєю метою було підтримання оптимально "равликівського" темпу групи.

Окремо хотілось зказати про цю казку-легенду чи як там її назвати. Коли їхав, то з посмішкою на лиці думав, в якому то "обдолбаному" стані Друід її складав.

А далі 13-та школа і шалений корч лівої ноги і падіння на залізний стовбчик, що ледве не розпоров мені пузо. Після мого крику дивуюсь як сторож ще хотів виходити до наступних команд. Двоє бігало і шукали пляшечку, заодно і яблук зелених нарвали, бо почався недетскій жор. А ще було б цікаво подивитись на реакцію працівників "Краю", коли Саня влетів туди на байку в шахтерскому шлемі зліхтариком на голові і почав скуповувати снікерси і банани. :) Велике дякую Паші! Дякую! Різними гімностично-акробатичними вправами ми змогли заставити мою ногу працювати на благо команди. Але не пройшло і 5 хвилин як я вже валявся біля магазину "Край" і розтягував вже праву ногу.

Потім на такому стрьомі їхав по дорозі. Не хотілось попасти під колеса якомусь невдасі.

Так і до фініша дотянув.

Всі хто мене бачили, казали що якийсь я бліднолиций Джо. Мда... Попустило мене через хвилин так 10 після фінішу. А далі було пивко і купа вражень. Жаль, що мені поки алкоголю не можна вживати, бо хмелю в голову після такої дози ейфоричного адреналіну хотілось добавити.

Всім удачі. До наступного такого дійства долучусь обов"язково.

Купа вражень і позитивних емоцій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце я розумію історія!

Розповім свою.

Я був організатором, але теж багато чого чув і бачив.

Придумувати загадки я розпочав ще за два тижні до змагань. Казка Нестора Літописця, до речі була першою. Потім я придумав першу загадку з дорожнім знаком. І все. Всі інші я додумував за годину до кінця робочого дня в пятницю. Маршрут почав ставити в 20.00. Повісив пляшечку біля знаку на ківерцівській і поїхав в парк, де мали бути колеги-судді. Приїхав і був приємно здивований, коли зустрів 2 команди, які вже чекали квест. Це були Адреналін (без одного) і "Три толстяка". Десь в 20.30 підійшли Лука і Імп13. Тільки зараз я почав планувати маршрут. Імп13 поїхав на молокозавод відвозити пляшечку з секретом, а потім мав їхати і бути на КП біля Укртелекома на 33 кв. Натомість Лука поїхав на кільце Львівська-Володимирська, потім до 13 школи на чернишевського, а потім на велозоні біля базару мав бути і чекати учасників. З пів години до старту підійшли Серіга і Алла. Вони допомогли мені поставити останній КП, який був в парку. Десь в 22.33 дзвонить мені лекс-джайнт і свариться чого нічого не відбувається, що вже купа народу. Я повірив, що купа народу, але така..... Я був в шоці. На площі пів сотні народу і всі з веліками. Відразу ж почалась реєстрація. Все відбувалося майже в сімейній обстановці. Прийшов записався, здав гроші і все. Назбиралося 10 команд від 3 до 5 осіб в кожній. Рівно в 23.10 стартувала перша команда.

Сорі, мушу бігти, далі буде.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотка - P8040245 !

Посередині... це мій вчитель з ДПЮ ... ну вже бивший... :)

Хтось його знає ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...