Перейти до змісту

№001 || Велоквест: отзывы, пожелания проч.


imp13

Рекомендовані повідомлення

Молодцы, так держать!

Жаль, что меня в городе не было, а то бы помог с радостью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

на наступний раз треба наперед визначитись із суддівським складом, щоб там було хоча б три людини. І мабуть шо цього разу мені доведеться бути одним із них.

Дякую Мартенз за розуміння і бажання допомогти, але в тебе є більш почесна місія.

Допомога в суддійстві не вимагає знань китайської грамоти, а от сильний конкурент серед учасників (яких небагато) може значно посилити конкуренцію і інтригу на змаганнях, а відповідно їх якість і цікавість. Моя порада: збери сильну команду (я не виключаю, що та команда яка вже була, була сильною, але працювали ви не на той результат) і зроби все для того щоб не розгадати всі загадки, а для того щоб перемогти. Щоб тоді ніхто не казав, що переможці були відомі всім наперед. Це дуже важливо, кажу з досвіду.

Але ті, що хочуть допомагати в організації - зголошуйтесь вже. Число: ніч 14-15 вересня. Для того, щоб все зробити суперово, треба 8-10 суддів, які будуть працювати весь час змагань. Думаю зможемо замутити суддям якусь невеличку компенсацію: 30-50 грн.

Для всіх: шукайте спонсорів. В принципі тих коштів що є + стартові внески, вистачить на організацію, призи і суддям добові. Але якщо вдасться залучити спонсорів, можна було б прокрутити якийсь ролік в маршрутках, або на телебаченні і в ньому розмісти інфу як про квест, так про самих спонсорів. Ще можна афіші. Власне на самі змагання ресурсів в цьому випадку ми не отримаєм, зате реклама (яка є дуже важливою) може получитись суперовою, і для нас і для спонсорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з цього будем робити бізнес?

Сумніваюсь, що це можливо. Я за все своє коротке життя провів не один десяток різних змагань. На них я "заробив" багато доларів. Тільки всі цифри зі знаком мінус.

Ніякого бізнесу. Але для того, щоб провести серйозні змагання, потрібен ресурс. Ресурс може бути різноманітним: людським, інтелектуальним, а також і фінасовим.

Ресурс на проведення в нас є (це окрема історія, колись розповім), але на рекламу в маршрутках - це вже дорого, але це потрібно. Ми залучаємо спонсорів і витраячаємо їхній ресурс на рекламу. Грошщовий баланс виходить нульовий, але ми отримуємо рекламу - те що нам потрібно. І спонсори теж отримують рекламу, тобто майже нічого не втрачають.

А щодо компенсації суддям, скажу наступне. Може хтось великий патріот, може хтось відчуває необхідність розвивати велотуризм в місті. Але як би там не було, судді не розважаються, а виконують роботу, причому роботу відповідальну, складну і ще й вночі. А кожна робота має бути оплаченою. Це ви маєте знати. Тим більше, що оплата праці є якоюсь мірою запорукою якості виконання роботи. Получив гроші - старайся.

Якщо знайдуться бажаючі допомогти і відмовляться від компенсації - це буде похвально і ті гроші підуть на щось інше для підвищення якості змагань.

Я відмовлюся перший. За 30-50 гривень я не розбагатію, а для змагань - це сюттєва сума. Але для студентів, які збирають кожну копійку, щоб поїхати в гори чи купити собі фару на вєлік, для них це може бути вагомим стимулом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші? які гроші? не бачив я ніяких грошей. і бачити не хочу :sm128:

А їх і не було.... і не буде..... для тебе. :glare: Ти ще за м/х завод не відпрацював :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На КП треба двоє суддів, один судить учасників, а інший відбивається монтіровкою від гопніків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Все зрозуміло.

Ок.

Давайте проведем ше один квест без таких заходів як тотальна реклама.

Погодьтесь пілотний квест був ще сирий.

Треба провести ще один.

Якщо він буде неменьшим за той що був, та більш технічним у плані організації, тоді можна підтягувати і зовнішні ресурси.

А поки що нікому ми не будемо інтересні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло.

Ок.

Давайте проведем ше один квест без таких заходів як тотальна реклама.

Погодьтесь пілотний квест був ще сирий.

Треба провести ще один.

Якщо він буде неменьшим за той що був, та більш технічним у плані організації, тоді можна підтягувати і зовнішні ресурси.

А поки що нікому ми не будемо інтересні.

Навіщо товктися на одному місці. Я за ріст. Ми маємо потенціал для того щоб зробити краще і більше. Навіщо робити крок в сторону. Реклама в маршрутках - це не тотальна реклама. Не так вже це і круто.

А цікаво, як по іншому, як не через рекламу, ми можемо збільшити кількість учасників? Тих ваших знайомих і друзів, які минулих змагань не змогли взяти участь у квесті, а цього разу зможуть, спокійно компенсують ті учасники, в яких цього разу не вийде (таке буває). Знову ж таки, нульовий баланс.

Але в такого заходу як реклама в маршрутках є ще одна важлива місія, про яку всі забули: це популяризація велосипеда, велотуризму і як способу пересування і як способу відпочинку. Квест - свідчення того, що "велосипедизм" в Луцьку є, він розвивається і росте, він має потенціал і в нього є прихильники. А реклама - це його відображення.

Це не комерційна реклама - не плутайте. Це соціальна реклама, метою якої не є підвищити прибуток, а донести до суспільства щось дуже важливе, чого ще не зрозуміли маси, але до чого дійшли окремі прогресивні люди.

Крім того, було б несправедливо обмежувати в правах участі в квесті тих людей, які не тусуються на цьому форумі і не є знайомими місцевих вело і пішо туристів. А таких багато. Треба в це вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо на якийсь квест приїде чоловік сто народу судді не йобнуться? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок визначення з датою, наступного квесту, це вірно сказано!!!! Мені про цей нарозповідали..... В наступному візьму участь!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, хлопці, і кашу ви заварили... Буде ще одна команда наступного разу! Я обіцяю :)

Але почитав тут троха, і бачу, що фару таки тре купити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо на якийсь квест приїде чоловік сто народу судді не йобнуться? :)

Якщо їх буде троє - йобнуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, хлопці, і кашу ви заварили... Буде ще одна команда наступного разу! Я обіцяю :)

Але почитав тут троха, і бачу, що фару таки тре купити :)

Маладєц, що обіцяєш. Тільки шукай третього і купуй фару. Можемо разом купувати, бо нам твоїє не вистачить. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перейти з обговорення того що було на те, що буде.

Гроші на рекламу в маршрутках є. І зовсім це не так вже й круто, дорого і тотально.

Щоправда вона буде зроблена в комплексі з іншими туристичними заходами, але це теж непогано.

Пропоную трішки розширити тему з "велоквесту" на "заходи до Дня туризму", який включатиме всі заходи, в тому числі і велосипедні.

Зараз триває процес підготовки детальної програми заходів. Долучайтесь зі своїми пропозиціями. З велозаходів поки що велоквест і велопробіг. Була ідея провести змагання з крос-кантрі, але дуже сира. Ще пропозиція десь культурно побухати (можливо з переглядом відео чи фотоматеріалів з виступами і трішечки офіціозом).

Попередні числа 15-16 вересня. Раніше не встигнем, а пізніше хіба що 29-30 вересня.

Пишіть. Без Вас нічого цікавого ми провести не зможем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перейти з обговорення того що було на те, що буде.

Гроші на рекламу в маршрутках є. І зовсім це не так вже й круто, дорого і тотально.

Щоправда вона буде зроблена в комплексі з іншими туристичними заходами, але це теж непогано.

Пропоную трішки розширити тему з "велоквесту" на "заходи до Дня туризму", який включатиме всі заходи, в тому числі і велосипедні.

Зараз триває процес підготовки детальної програми заходів. Долучайтесь зі своїми пропозиціями. З велозаходів поки що велоквест і велопробіг. Була ідея провести змагання з крос-кантрі, але дуже сира. Ще пропозиція десь культурно побухати (можливо з переглядом відео чи фотоматеріалів з виступами і трішечки офіціозом).

Попередні числа 15-16 вересня. Раніше не встигнем, а пізніше хіба що 29-30 вересня.

Пишіть. Без Вас нічого цікавого ми провести не зможем.

можу допомогти з рекламою на телебаченні ТК "Інтер", ТК "Новий канал", ТК "СТБ", але хоча б з мінімальним рекламним бюджетом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу допомогти з рекламою на телебаченні ТК "Інтер", ТК "Новий канал", ТК "СТБ", але хоча б з мінімальним рекламним бюджетом....

скільки?

А яка аудиторія в цих телеканалів? Я так розумію - це по Волинській області трансляція?

Ролік будем робити на 20 сек. Я вже домовився. Спонсорів поки немає.

Ті кошти, що є - це міська рада. Щось трохи дасть один місцевий депутат (попередня домовленість була, що жодна політична сила і ПР-кампанія в наших заходах фігурувати не буде).

Сума реальна, думаю можна спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...