Перейти до змісту

Ліки з вужа


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

ББС, що є в Луцьку чоловік, який робить ліки з вужа.

Хто в курсі?

ПеСе. Ліки не мені, для чого потрібні не питала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, чув я про такого дєдуліка, і навіть бачив кілька разів. На базарчику гпз його називають Назарович. Десь він там і живе поблизу. Не знаю, чи то саме ті ліки, але казали, що то в нього якась спиртова настойка з вужа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він дав інформацію ... ще потрібно довести до логічного завершення

Микола, дуже Вам дякую за допомогу.

Вже передала контакти людині, яка про це питала.

Якщо мені щось розкажуть (чи є в нього ті ліки і для чого вони) - відпишусь про результат.

Якщо ні - так і буде. Нехай буде помічним тому, кому це треба.

На базарчику гпз його називають Назарович. Десь він там і живе поблизу.

+1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від чого вони?
Настоянку з вужа вживають при онкозахворюваннях.

Якщо в когось в родині був рак, і є ймовірність спадковості, він (дядько, який її робить) рекомендує періодично пити ту настоянку для профілактики захворювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші пращури до вужів, та й загалом до змій, відносились особливо.

Ось з сайту : http://aratta-ukrain...d_ua.php?id=105

"...

У карпатських мольфарів відома традиція ворожіння за допомогою хліба, спеченного на гадюці. Для цього в певний день ідуть до лісу, шукають там невеличку гадюку і приносять її додому. Розводять у печі вогонь і вкидають у нього гадюку. На цьому вогні печуть хліб із ложки солі, ложки води і ложки борошна. Готовий хліб повинна спожити та людина, що хоче знати з ким їй судилося жити у парі. Після того вже не можна говорити і потрібно відразу лягати спати. Вночі повинен наснитися суджений чи суджена і подати води тому, хто ворожить.

Магічними та цілющини якостями булла наділена і гадюча шкіра, так зване «линовище». Нею обкурювали зміїні укуси, в його відварі дівчата мили голову, аби краще росло волосся, проте казали, що робити це небезпечно, оскільки таке волосся може вночі задушити свою хазяйку. Воду, в якій мокло «линовище» давали випити тому, кому бажали зла («дання»).

Чарівною силою наділяли також гадючу голову, яку подекуди намагались зберігати вдома як оберіг. ...

....Відоме в народі повір’я про білу змію, що ніби-то може робити людину невидимою, дарує чудодійну здатність бачити те, що недоступне іншим. Якщо відрізати голову білої змії і покласти їй у праве око горошину, то виросте чарівний стручок, той, хто матиме його при собі, стане невидимим, а той, хто з’їсть, почне розуміти мову птахів, якщо ж салом білої змії змастити очі, то людина зможе бачити всі скарби, де б сховані вони не були. Окремі джерела подають інформацію, що м’ясо будь-якої гадюки, якщо його спожити, відкриє перед людиною здатність до цілительства травами.«Коли до ранки від укусу гадюки прикласти ясеневу паличку й потім зберігати її при собі – уникнеш обмов і наклепів."

А це звідси http://www.about-ukr...x.php?text=1698

Загалом у слов'ян існував культ змія як окремого божества, який тісно переплітався із вшануванням духів дерев. Такими духами часто вважали зміїв та вужів. Цей культ був настільки розповсюджений, що уламки його наявні й досі в основних циклах слов'янських свят та ритуальній обрядовості, звичаях та повір'ях. Про ототожнення змія з духом дерева свідчать і численні описи слов'янських капищ. Обов'язковими компонентами цих капищ були священний вогонь, різні види жертв, величезний камінь чи дуб (або вони обидва), під яким мешкав змій (вуж). Змій вважався втіленням божества, якому це капище присвячувалося. Опис такого капища знаходимо в казці "Вуж-царевич і вірна жона", коли відразу після народження вуж просить батьків: "Татку, — говорить, — і мамко! Звеліть мені зробити кам'яну хатку і щоб ліжечко там було, і камінчик, і вогонь щоб там горів, і щоб у місяць мене оженити".

У багатьох фольклорних творах бачимо відбитки давньої слов'янської традиції вшанування вужів як тварин, присвячених Перуну. Такі вужі жили при корені спеціальних дубів і вважалися недоторканними священними істотами. Люди вірили, що вони наділені чарівними властивостями..."

От з книжки В. Лазарука "Сині очі Волині":

"..Тільки в 1387 році, тобто через чотири століття після прийняття християнства Київською Руссю, на віленському сеймі, на який з"їхались литовські удільні князі та бояри, польська та магнатська свита на чолі з королем Владиславом та Ядвігою, із язичеством вирішили покінчити. Старі культові святощі було знищено: вогонь Зничь, який горів перед ідолом Перуна в нижньому Віленському замку, погашено, священні дуби повирубано, вужів зі святилища повбивано.

Тоді ж на місті поганської каплиці було розпочато будівництво католицького собору; не обійшлося і без тортур, які застосовувалися до непокірних язичників....

....... Залишки поганства на Поліссі зберігалися донедавна. Польський письменник Крашевський, ще в першій половині минулого століття зазначав, що в тутешніх народних переказах часто " виступають якісь дивні звірята, яким за своє збереження зобов"язані повинні бути поліські ліси та болота". Особливою повагою серед них користувався вуж. Коли його зимою знаходили в хаті, під страхом великого нещастя не мали права плазуна вбити, у найгіршому випадку його можна було тільки викинути...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, у давніх віруваннях різних народів змії, ящірки пов"язувались з певних класом духів. Тобто - це певний клас духів, пов"язаний з водою, землею.

А на Поліссі у нас в давнину було трепетне відношення, поклоніння до змій, тому що в нас багато води, болот на Волині, і цей клас духів на цій території переважає.. І через змій люди тримали гармонічний баланс з цими духами.

Це не тільки на Поліссі, а й у інших народів. Згадайте Хозяйку Мідної гори Бажова. Такі вірування є в сибірських народів.

Наприклад, в тибетській медицині лікар в першу чергу визначає причину хвороби. Якщо хвороба пов"язана з неправильним образом життя , то лікування одне. Але певні хвороби пов"язували з енергетичними провокаціями різних класів духів. Лікування було зовсім іншим.

При цьому в першу чергу треба було зняти енергетичну провокацію від цих духів, чим і займались шамани, знахарі, лами і т д. А знявши провокацію, і хвороба швидше відступала.

Наприклад, у тій же тибетській медицині вважається, що певні види тяжковиліковних або невиліковних хвороб пов"язані саме з провокаціями цих енергетичних сутностей. Наприклад, онкозахворювання, параліч, нервові та психічні розлади, шкіряні захворювання.

А негативний вплив духів, що пов"язані зі зміями ( в тибетській медицині їх називають "нагами" ), може проявлятись у вигляді онкозахворюваннь чи псоріазу.

Тому, може саме тому ця настоянка ефективна.

Ось ще цікава стаття про походження ось цього знайомого символу http://www.bibliotekar.ru/421/65.htm

post-6657-0-55672300-1350570444_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Добрий день! Людоньки, допоможіть будь ласка!Моя бабуся хвора,підкажіть будь ласка контактну адресу,телефон та імя того пана, також відгуки про цю настоянку на вужах.. Буду дуже вдячна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу відгукнутись....дуже треба....хочу їхати завтра зі Львова в Луцьк, але не знаю чи застану пана Костюченка,хто знає,він ще живе за тою адресою......людоньки,поможіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
21 минуту назад, 0660451554 сказал:

ДОброго  дня   підкажіть  як  знайти   Павла Костюченка  дуже   потрібна   настоянка   вужа     хто  мае  інформацію     будь-ласка   зателефонуйте   0660451554

Написав в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий вечір, будь-ласка, допоможіть терміново потрібна настоянка з вужа для хворого тата. Підкажіть, де можна купити. Дякую !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Слава Ісусу Христу!

Надішліть мені будь ласка контакти пана що робить настоянку з вужа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Andriydjv сказал:

Слава Ісусу Христу!

Надішліть мені будь ласка контакти пана що робить настоянку з вужа?

Відписав в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Добрий день,допоможіть будь ласка знайти номер тел який робить настоянку із вужа,батько дуже хворий,потрібно терміново,дуже дякую!!!! мій номер 0666885337 Оля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Оля Україна сказал:

Добрий день,допоможіть будь ласка знайти номер тел який робить настоянку із вужа,батько дуже хворий,потрібно терміново,дуже дякую!!!! мій номер 0666885337 Оля

Відписав в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 9 місяців потому...
6 часов назад, 0986712635 сказал:

МОЖНА ще мені його контакти будь ласка мій номер 0986712635

Відписав в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть як зв'язатися з цим чоловіком,що робить настоянки з вужа . Дуже потрібно. Дякую заздалегідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Добрий день. Надішліть мені будь ласка контакти пана що робить настоянку з вужа (на пошту [email protected] або смс 097-8026819).

Спаси Господи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...